Siemano wszystkim 😊

Przyszedł czas i na wygluszenie mojej " Didi "

Audi A3 8p Sportback (5d)

Mam standardowe głośniki Blaupunkta we wszystkich drzwiach. Chce wymienić je na coś lepszego myślę nad Focalami. Głównie z przodu. Wiadoma sprawa, że chce najpierw zacząć od porządnego wygluszenia drzwi. Standardowo w boczkach była wełna i otwór technologiczny zatkany plastikową maskownicą.

Jako tako to spełniało swoją rolę na standardowych głośnikach ale jako, że chce wsadzić coś mocniejszego to wziąłem się do pracy.

Na drzwiach od wewnętrznej strony i na zewnątrz przykleiłem Mate butylowa Stp 1.8mm. Na boczku drzwi pianke gms 6mm i zostawiłem na tym standardową wełne co była od początku. Myślicie, że to starczy ? Moje pytanie takie największe to czy ten otwór technologiczny zakleić matą ? Czy może zostawić ten plastik maskujący? I na to przykleić matę? Generalnie wyprzedzając te pytania najpierw zakleiłem ten otwór technologiczny matą butylową ale wydawało mi się, że to za mało stabilne i wyciąłem tam tą matę i chciałem zamontować ten plastik, który był od początku. Z tym, że od jego wewnętrznej strony przykleiłem Mate butylowa, a na zewnątrz pianke. Wszystko by było fajnie gdybym mógł złozyć boczek. Tyle warstw się nakłada na siebie, że nie mogę złożyć boku. Co myślicie o tym ? Otwór technologiczny zakleić samą matą bez plastiku ? Czy plastik ten który ten otwór zaślepiał włożyć na swoje miejsce i probowac go okleić matą?



Myślę, że wspólnie możemy znaleźć rozwiązanie, a z tego co widzę na forum nikt nie wyklejał a3 8p.



Ps. Wrzucam pare zdjęć z pracy



Pozdro