Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 129

Temat: Montaż haka + legalizacja

  1. #81

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    toruń
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    tak tak chodzi mi o niego. Cos gdzies czytałem ze moze byc problem. Jestem zielony w temacie więc wolę zapytać

  2. #82
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Nie ma żadnego problemu, wpinasz się pod tylne lampy i wszystko śmiga jak ta lala
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  3. #83
    marszal12321's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Hak juz czeka na montaż tylko jedna sprawa mnie nurtuje Przekeram kluczyk na otwartą kłódke, pozniej cale pokretlo a hak nie chce wyskoczyc. Jakies podpowiedzi? POki nie mam jeszcze zamontowanego w aucie to mogę sie bez problemu bawić i to opanowac ewentualnie zrobić. Po odczepieniu plastiku z tyłu widać, że pokretlo chowa plaskownik do srodka ale mimo to hak nie chce wyjsc.

  4. #84

    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław (świętokrzyski)
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Jesteś pewny że przekręcasz do końca? Z tego co pamiętam pokrętło trzeba odciągnąć od haka i dopiero przekręcić bo jak nie odciągniesz to za mało się obróci i nie całkiem odblokuje. Też już ku.y leciały w garażu jak pierwszy raz to w rękach miałem

  5. #85
    marszal12321's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    A czulem, że cudow nie ma bo coś zle robie Bo za lekko to wszystko szło. Od razu spróbuje jutro z tym odciagnieciem. Dzieki.

  6. #86
    strikerbest's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Chciałem ostatnio zakupić hak holowniczy. Jeden ze sprzedawców zaoferował mi hak od Audi S3. Nawet osobiście widziałem tek hak na aucie. Widać że jest oryginalny fabryczny. Mam jednak wątpliwość czy w autach z napędem 4x4 jest przewidziany taki sam hak holowniczy?
    Ktoś może potwierdzić?

    Właśnie wczoraj na własnej skórze przekonałem się że hak od S3 nie będzie pasował do A3. Konstrukcja prowadnic w aucie przednio napędowym i 4x4 jest inna i nie da się zainstalować prawidłowo zamocować tego haka, czego doświadczyłem na własnej skórze.
    Ostatnio edytowany przez strikerbest - 14-12-12 o 13:17

  7. #87

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Będę miał okazję przełożyć hak z Golfa IV (5drzwi) do mojej Audi A3 (3d).

    Na co mam zwrócić uwagę, aby się upewnić czy pasuje? Hak ten jest wypinany od dołu na kluczyk - w każdym razie odpada jakakolwiek ingerencja w wycinanie zderzaka. Jest to niemiecki produkt. Wiem, że muszę potem udać się po wbicie do dowodu ale to nie o tym. Czy Audi przewidziało ewentualny montaż haka i przystosowało jakoś do tego instalację? Coś mi się obiło o uszy, że wpina się jakieś kostki do lampy czy pod bezpieczniki. Głównie tu chodzi mi o kontrolkę na zegarach - w Golfie taka raczej jest.

    Dzisiaj się nachyliłem pod swoją Audi ale nie mogłem tam nic wypatrzeć jak montować hak. Tak więc bardzo proszę o jakieś wskazówki.

    PS. Przepraszam, ale poprzedni temat założyłem w innym dziale a tego zwyczajnie nie widziałem.

  8. #88

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rypin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Przepraszam, że odswieżam temat
    Chciałbym sie dowiedzieć jak mam zdjąc ory Hak w Audi A3. Jest on na takie pokrętło, niby poprzedni właściciel dał mi klucz ale on nie pasuje... a bardzo chciałbym pozbyć sie haka.
    https://www.google.pl/search?hl=pl&q...ml%3B800%3B534
    podobny do tego
    Pozdrawiam

  9. #89
    Mazak's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez TDI POWER Pokaż post
    Przepraszam, że odswieżam temat
    Chciałbym sie dowiedzieć jak mam zdjąc ory Hak w Audi A3. Jest on na takie pokrętło, niby poprzedni właściciel dał mi klucz ale on nie pasuje... a bardzo chciałbym pozbyć sie haka.
    https://www.google.pl/search?hl=pl&q...ml%3B800%3B534
    podobny do tego
    Pozdrawiam
    No ale bez klucza to jak zamierzasz to zrobić? Może ten klucz jest dobry, tylko zamek jest zapchany błotem i innym syfem?
    Popróbuj tam coś poruszać, popryskać czymś i poczyścić. Jak nie pomoże to może wizyta u gościa od zamków, albo rozwiercanie zamka.
    Jak pokonasz zamek, to z tym pokrętłem jest chyba tak, że trochę je trzeba obrócić, a potem pociągnąć, następnie hak pociągnąć w dół.

  10. #90

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rypin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    niby te pokretło udało mi sie troche ruszyc na zielone pole ale hak nadal siedzi i to udało mi sie zrobić bez kluczyka...

Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •