Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 89

Temat: AUDIO w naszych A3

  1. #1
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny AUDIO w naszych A3

    Ostanio zmienialem glosniki w mojej A3 no i wygluszylem troche drzwi - moze to nie jest do konca profesjonalnie zrobione ale jak na poczatek brzmienie jest idealne.

    Wybralem takie glosniki po rozmowach ze znajomymi oraz po lekturze for: PowerBass PB-CK5 Chrome [ http://www.powe.com.pl/product_info....roducts_id/125 ]
    Cenowo sa mysle dostepne dla wiekszosci...

    Tak wyglada sam glosniczek :






    Naturalnie trzeba kupic odpowiednie przejsciowki aby taki glosnik zamontowac bo u nas sa na 3 sroby. Kupuje sie na Allegro za ok 30zl

    tu juz zamontowany glosnik:



    Niestety trzeba rozwalic gwizdki bo nie pasuja do naszego audi




    A tu po wlozeniu w obudowe oryginalna:



    Teraz przyszedl czas na zwrotnice ktora schowalem pod tapicerke, musialem zdjac obudowe ze zwrotnicy bo obceiralo o szybe, przykleilem ja na dwu stronna tasme



    Kolejna rzecz to wygluszenie, uzylem maty dekarskiej



    Rolka kosztowala 90zl - Starczylo na dwoje drzwi i jeszcze zostalo i chyba wykorzystam ja jeszcze na wygluszenie tapicerki.

    Tak wygladaja drzwi od wewnatrz:


    A tutaj etapy wygluszania :







    Drugie drzwi poszly znacznie szybciej i lepiej wygaldaja



    I tyle..
    Mata uklada sie znakomicie, tylko trzeba przetrzec drzwi przed jej nakladaniem..
    Zestaw gra swietnie - polecam go wszystkim

    A to stalo sie ze starymi glosnikami:



    W niedalekiej przyszlosci przyjdzie wzmacniacz oraz subwoofer robiony na zamowienie..

    Wiem ze zestaw nie jest najwyzszych lotow ale pozwolil uzyska naprawde dobry efekt jak na moje ucho

    [ Dodano: Nie 28 Maj, 2006 23:01 ]
    Acha i bede sie staral zamknoc ta powierznie w drzwiach - zobaczymy czy da rade to jakos sensownie zrobic aby wygluszenie bylo takie jakie trzeba
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #2
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    ooo wyciszales drzwi folia sniadaniowa (czy tam na kurczaka) i jak : ? daje hiihhi
    420 500 km
    1

  3. #3
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Proxa, jesli ty w taka 'folie' pakujesz swoije kanapki to wspolczuje ci..
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  4. #4
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    ooo wyciszales drzwi folia sniadaniowa (czy tam na kurczaka) i jak : ? daje hiihhi
    hahahahahahahaahaha
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  5. #5

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    czekalem az ktos wlasnie zademonstruje wymiane glosnikow ja jestem drugi w kolejce

    [ Dodano: Wto 30 Maj, 2006 09:25 ]
    aha jeszcze pytanko w komplecie dostales mate bitumiczną?? no i powiedz nam czy to naprawde dobrze gra w porownaniu do standardowych glosnikow bo ja tez chyba sobie ten zestaw kupie ale kompletnie sie nie znam na montowaniu glosnikow wiec bedzie mi pomocny twoj opis i zdjecia


    chcem wydac na to jakies 500-600zl wiec moze mi doradzicie co mozna by zmienic w tym zestawie a moze wystarczy ten zestaw bo szkoda wydawac kasy na cs innego podpowiedzcie

  6. #6
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    (A)rturo, ja tez niedlugo bede zmienial glosniczki i przy okazji radyjko. Nareszcie udalo mi sie dostac panel do "dupki" Nakamichi ktora kiedys dostalem od prezesa, wiec teraz tylko jakies dobre glosniczki, Twoja instrukcja i wio... Zobaczymy ile uda mi sie kaski odlozyc ale ja bardziej optuje na glosniczki Hertza... Jak zaczne dzialac i nie bede czegos wiedzial to pozwole sobie pomeczyc Cie telefonicznie

  7. #7
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    matrix2006, mate kupowalem osobno - tak jak mowie potrzebujesz nieco 400zl na taki zestaw:
    -mata: 80zl
    -glosniki: 330zl
    -adaptery na glosniki: 20zl
    + ew. koszty wysylki czyli calosc jakies 430zl-450zl
    Z tego co wiem to powerbassy sa lepsze niz hertzy jesli wlasnie chodzi o te w granicach 300zl

    Kupujac z Powe.pl - dostajesz dystanse gratis - ale do audi nie maja - ja wziolem do astry i sprzedalem za 3dyszki

    Mi do pelnia szczescia brakuej wzmacniacza - ktory bedzie kupiony w pierwszej kolejnosci a potem zrobei sobie subwoofer - mam goscia co robi zabudowy i naprawde robi profi i dosc tanio..
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  8. #8

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    no to mysle ze taki zestaw bedzie mi pasowac.

  9. #9

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa/Fałtekowo
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    www.autobody.pl/audio (zgrywam własnie na serwer)

    może nie Audi A3 ale niektórym może się coś przydac czyli moja zabawa w car audio w 2004 roku czyli dużo niższy poziom i mniejszy dostęp do gratów niż teraz

    w audiku się pobawię ale dopiero jesienią bo na razie kasy nie mam na to....
    RPMotorsport.pl
    Magnaflow, Thermo-Tec, Ultra Racing, Rockford Fosgate, Motul, Millers Oils, Toyo, Drag Wheels, ATS, EBC, Sparco, MTS Technik, Eibach i inne, możliwość negocjowania cen

  10. #10
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    lukiasz, fajnie bedzie jak cos podpowiesz - bo jak widac masz pojecie o audio.
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •