Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 89

Temat: AUDIO w naszych A3

  1. #21
    hellracer's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Misiek e8 4T370
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pimpa13
    Ja nie wiem czy nie mam jakiegoś wzmacniacza seryjnego.Naprawde barwa dzwięku jest doskonała.Subwooferowi w bagażniku pomogłem aktywną tubą i radio concert na płyte przy podgłoszeniu do 20 w skali 30 gra rewelacyjnie!Montowali w a3kach wzmacniacze w serii?Jak można rospoznać czy ma sie BOSSE, bo w sumie nie wiem a z tego co słysze to BOSSE ma oprucz tego co ja zmieniarke?
    Przy odpalaniu radia powinine Ci się pojawić na jego wyświetlaczu napis BOSE.
    Znaczki na głośnikach napewno nie występoiwały w modelu przed liftem.

    Bose w prawym tylnym boczku ma wzmacniacz, w lewym zmieniarke i woofer.
    Są również 2 rodzaje głośników - każdy ma swoją końcówkę mocy, lub osobny wzmacniacz. Głośniki są o tyle nietypowe że mają po 2 Ohmy.
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=261615
    S3 ABT stage 2:
    1/4 mili ET 13,63 0-100km/h 4,9s

  2. #22

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez James Dünn
    Cytuj Oryginalnie napisane przez kmiler
    niiezle Arturo!!!! Tez zamirzam za niedlugo pojsc w tym kierunku przynajmniej zrobic pare krokow co do wypowiedzi pimpa13 to z tego co wiem to jak sie ma naglosnienie BOSSE to na kazdym glosniczku jest maly srebrny napis BOSSE
    Nie chce sie mądrzyć, ale BOSE a nie BOSSE
    nikt nie jest doskonaly

  3. #23

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa/Fałtekowo
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    a na moich głośnikach jest napi NOKIA
    RPMotorsport.pl
    Magnaflow, Thermo-Tec, Ultra Racing, Rockford Fosgate, Motul, Millers Oils, Toyo, Drag Wheels, ATS, EBC, Sparco, MTS Technik, Eibach i inne, możliwość negocjowania cen

  4. #24
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    lukiasz, no to oryginalne glosniki masz
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #25

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Choszczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAA

    Domyślny

    Ja mam głośniczki Noki i na razie to musi mi wystarczyć najpierw musze wymienić radyjko na cos lepszego
    DOMEL

  6. #26
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    nie wiem czemu i jakie glosniki ja mam a mam tylko przod.. tylnich jeszcze nie montowalem ale moj przod cokolwiek to jest gra naprawde ladnie... chodzi o ostroszc i nawet czaem leciutko slychac basik .. w twingo mialem sinuslive1650mm i graly gorzej niz serie... ( a moze nie serie ) w audi bo nei wiem co mam zamontowane tak naprawde pozatym jak bede robil audio umnie to raczej na jakosc... a nei na tluczenie sie bo dlamnie to troche wiejsko jak mnie z kilometra slychac i tylko bumm bumm bumm wiec jak bedzie jakas skrzynia albo sub to malutki najbardziej mi sie podobalo w hellracera ... on ma cala serie bose z subem i glosnikami slicznie gralo (gra)
    420 500 km
    1

  7. #27

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin

    Domyślny

    jbl seria gto
    ladnie pyka

  8. #28

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    powiem tak troche ostatnio szukam o audio i znalazlem takie cus bardzo dokladnie pokazane wygluszenie auta.. mysle ze warto to tu zamiescic.. pozdrawiam
    http://www.audiocar.pl/forum/read.ph...=40167&t=40167

  9. #29
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    kmiler, z wielkim opoznieniem ale mysle, ze lepiej pozno niz wcale wklejam foty z mojej przygody z wygluszania. Jak juz pisalem niedawno zakupilem glosniczki ETON PRO 130 X i po konsultacjach z chlopakami z Klinki Dzwieku wygluszylem drzwi matami bitumicznymi. Ponizej kilka fotek z wygluszania.



    Glosniczki (zestaw: 2x midbass, 2 tweeter, 2x zwrotnica)


    Mata bitumiczna (miekka na blache wewnetrzna i twarda na zewnetrzna + mocowania glosnikow).


    Mata jest w dwoch rozmiarach - 50 cm x 50 cm miekka, 25 cm x 50 cm twarda. Maty sa samoprzylepne wiec nie potrzeba zadnego kleju. Radze uwazac przy wyklejaniu bo jak zlapie to juz ciezko oderwac

    a tu juz wyklejka





    lewe drzwi




    prawe drzwi

    Nie obeszlo sie oczywiscie bez podstawek mocujących glosniki 130 mm ktore kupilem na allegro. Chlopaki doradzili mi rowniez abym podmienil w zwrotnicach kondensator z 5,4 yF na 4,7 yF co spowoduje wyostrzenie wysokich tonow. Polecam rowniez przyciszenie tweeterkow na zwrotnicy o -2dB bo na 0dB beda za glosne W sumie jest jeszcze regulacja na -4dB ale jak dla mnie to bylo juz za cicho Caly montaż glośnikow i zwrotnic przebiegl dokladnie jak u Artura wiec nie wstawiam fotek co by nie dublowac.

    Na koniec dodam, ze jestem bardzo zadowolony z wynikow mojej pracy jak i rowniez zakupu glosniczkow Wydatek sie oplacil i moje ucho wreszcie moze sie nacieszyc fajnym dzwiekiem podczas jazdy Obecny zestaw jaki mam to :

    Radio Nakamichi CD 45z oraz głośniki ETON PRO 130 X

  10. #30
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ZILLION, a jaka cena za taki komplecik?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •