Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 12 z 12

Temat: echiptuning.pl

  1. #11
    nickT's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grze_cho Pokaż post
    Cze. Ja korzystałem 4 razy. Najpierw zrobiłem swoje Audi 110KM teraz ma ok.140KM wszystko gra, pozostałe 3 auta też bez zarzutu. Jak masz swój sprzęt do odczytu softu to polecam, za taką cenę nie znajdziesz warsztatu, który Ci to zrobi. Skodę (2 auto) dostroili mi wg mojego życzenia, więc to też jest na plus.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    ooo widzę kolega reklamuje swój warsztacik 1300,00 za chiptuning - nie dziękuję.
    ja współpracuję z echiptuning.pl od 4 miesięcy. Wcześniej brałem mody od firmy *** ale średnio byłem zadowolony, klienci też a dla mnie niezadowolony klient to brak klienta.
    Zmieniłem dostawcę modów - ryzyk fizyk, i jestem zadowolony i klienci też. wiem, że nie mają gotowców tylko robią mod pod konkretne auto według moich życzeń, z resztą mam porównanie. jak na razie jestem zadowolony więc polecam
    i zarejestrowac sie tylko po to aby napisac kilka slow o pewnej firmie. mam nadzieje, ze interes dobrze idzie.
    04,2011 1.9tdi ~350km ET 12,857
    2014 ASZ quattro+ 189km 400Nm

  2. #12
    TuneFORCE's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Wałbrzych
    Auto
    Golf R
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Jak chcesz koniecznie taniej to wyślij ECU do jakiejś sprawdzonej firmy, a nie nie wiadomo kogo...jakiś czas temu chłopaki z jakiegoś forum sprawdzali adres...nie istniała taka firma pod nim baa nawet w mapach google było co innego, jakiś kościół itp. Może teraz się coś zmieniło

    edit. teraz mają siedzibę w aptece

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •