Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 14

Temat: Historia pewnej stluczki

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)

    Domyślny Historia pewnej stluczki

    W styczniu opisywalem na grupie dyskusyjnej stluczke ktorej bylem uczestnikiem oraz to jak druga strona probowala mnie wrobic we wspolwine. Gwoli przypomnienia link do archiwum:

    http://groups.google.pl/group/pl.mis...7ef350f73aaa08

    W sumie odbyly sie 3 rozprawy po zlozeniu przeze mnie sprzeciwu. I powiem wam ze niezla jazda byla. Sprawczyni wraz ze swiadkiem pojawili sie na 1 rozprawie tylko i kompromitacja byla pelna. Ja zapoznalem sie z ich zeznaniami, protokolami policyjnymi itd i okazalo sie ze na miejscu zdarzenia podali wersje troche inne niz na komendzie pozniej. Wiec juz bylo podejrzane, do tego sedzia widac ze byl kumaty w tych sprawach i zadal male podchwytliwe pytanko: " Jaka byla pozycja pani ciala w trakcie cofania? A baba mu demonstruje: obydwie rece na kierownicy i glowa lekko w prawo skierowana zeby widziec co sie dzieje w prawym lusterku. No to ja sedzia zaczyna prostowac ze nie tak tylko trzeba sie obrocic do tylu. A ta dalej swoje, zaczela wchodzic sedziemu w slowo, przerywac mu i przekrzykiwac sie z nim. Na koncu on sie jej jezcze raz pyta czy ciagle obstaje pani przy swoim ze miala pani prawidlowa pozycje ciala przy cofaniu a ona ze tak. Obsmialem sie na maxa. Generalnie mialem wrazenie ze baba moze z 8 klas skonczyla, rozmawiala z sedzia tonem pelnym pretensji i miala problemy ze skladaniem zdan. Pozniej przesluchanie swiadka ktoy tez oczywiscie klamal. I okazalo sie ze podobnie jak ona on rowniez podaje w sadzie inna wersje niz ta ktora podal na komendzie. Wiec sedzia zwraca mu uwage ze wersje sie nie zgadzaja, gosc zaczyna sie denerwowac i z nerwow stuka glosno palcami o balustradke przed ktora stoi, sedziego widzialem prawie szlag trafil. Opieprzyl goscia ze ma sie zachowywac bo jest w sadzie. Normalnie jaja jak berety. Koniec koncow rozprawa zostala odroczona jeszcze 2 razy bo sedzia chcial zobaczyc protokol szkodowy mojego autka zeby stwierdzic ostatecznie czy znajdowalem sie w ruchu czy nie. No i wczoraj odbyla sie ostatnia rozprawa i zostalem uniewinniony. ) Moze jednak sprawiedliwosc jest na tym swiecie.
    lukas3339
    AHF + H&R Inside

  2. #2
    Bielkins's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    ? Przecież zastąpiona przez Euro!
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Gratuluje
    Trzeba walczyć o swoje
    (Ja bym im jeszcze kolana przestrzelił [taki żarcik ])
    "Make friend with your fast"
    Mossberg i Taurus 357 Magnum, Miłości Dwie Moje

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    dobrze ze wyszlo na twoje bo rzeczywiscie czlowieka moze cos trafic jak nagle kazdy klamie aby wyjsc na swoje - jednym slowem miales troche zachodu ale gratulacje ze sie wybroniles i udowodniles ze miales racje .Mozesz byc dumny z siebie

    takze jak ktosc bedzie mial tez jakas kolizje to po twoich doswiadczeniach bedzie ciebie pytal o zdanie :d ale oby takich sytuacji bylo jak najmniej .

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    dobrze sie ze pozytywnie skonczylo

    smutne jest jednak to ze zeby dojsc swojej racji trzeba sie ciagac po sadach

  5. #5
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Oby takich przypadkow bylo jak najmniej. lukas3339, dla Ciebie gratulacje za wytrwalosc
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

  6. #6
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    co lepsze nie dodales ze osoba ktora przegra w sadzie pokrywa koszta rozprawy ihhiihhi dobrze jej tak
    420 500 km
    1

  7. #7
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    lukas3339,ciesze sie z Twojego sukcesu i naprawde podziwiam za wytrwalos , mnie nerwy puszczaja za szybko w takich sytuacjach , cenie takich ludzi i mysle ze fajnie ze Cie poznalem osobiscie. Pozdrawiam serdecznie
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  8. #8

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    co lepsze nie dodales ze osoba ktora przegra w sadzie pokrywa koszta rozprawy ihhiihhi dobrze jej tak
    Niestety, przy pierwszym wyroku umorzyli jej koszty bo jest bezrobotna, a teraz koszt sa przerzucone na skarb panstwa. No ale pocieszam sie tym ze zaplacila 250zl a mogla podpisac mi oswiadczenie i obylo by sie bez niczego, i druga srawa ze sie stresu najedli przed rozprawa na pewno. )

    Marku, mnie tez nerwy braly ale dobrze mi poradzono, ze w sadzie nalezy byc spokojnym opanowanym, i nie krecic ,miec jedna wersje i to mysle przewazylo. Poza tym znajomy prawnik doradzil cobym zapoznal sie z aktami sprawy co tez zrobilem, i jak sobie przeczytalem ich zeznania i wynotowalem niedorzecznosci to juz wiedzialem gdzie sa czule miejsc i gdzie bic. No i bilem
    lukas3339
    AHF + H&R Inside

  9. #9
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    lukas3339, trzymam kciuki - pamietam jak pisales na audi forum o tym. Niezle to sie ciagnie chyba z pol roku?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  10. #10
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Widac ze koszty to nie wszystko, jest satysfakcja ze dowiodłes prawdy(szkoda ze az przed sadem) no i cala sprawa madrze prowadzona ...Jeszcze raz gratki wielkie.

    Ps. Narzeczona juz chyba trzyma miejece , albo macie koperte na chodniku
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •