Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 96

Temat: Problem z kostkami Iso i podlaczeniem radia

  1. #21

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    larius, miałem ten sam problem co ty... no i zrobiłem to samo co ty zamieniłem kable i jest ok (tez sam do tego doszedłem)
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  2. #22
    Kuba007's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    moze ktos dac linka lub jakis namiar do tego adaptera, aby mozna bylo podlaczyc nieseryjne radio i zeby dzialaly wszystkie glosniki lacznie z oryginalnym subem

  3. #23

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

  4. #24
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    OOOOOO!!!!
    Już kosztuje 200 PLN. Ostatnio patrzyłem z pół roku temu kosztował 300 albo 350 PLN. Powolutku się uspokajają. Jeszcze pół roku i można będzie go kupić.

  5. #25
    dyboss's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świebodzice
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    ja ze znajomym elektrykiem podłączyliśmy wszystko ( jvc kameleon ) bez adaptera i wszystko mi gra bardzo dobrze nie zauważyłem też zmian podczas jazdy w sile głosu. wiem ze to nie rewelka jvc z org głośnikami ale i tak dobrze to gra i nie mam zastrzezeN. pozdrawiam

  6. #26
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Bo tu chodzi o seryjne radio żeby działało podświetlenie, funkcja GALA, żeby na fisie wyświetlało informacje z radia itp.
    Z podłąceniem JWC nie ma problemu.
    Każdy kto miał kiedyś troszkę doświadczenia z radiem samochodowym to potrafi, a za czysty dźwięk podziękuj głośnikom z Audi A3 bo podejrzewam, że masz seryjne. Wymieniają je tylko audiomani
    Spróbuj kiedyś pożyczyć na chwilkę od kogoś Pioneera lub Alpine to dopiero usłyszysz różnicę.

  7. #27
    dyboss's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świebodzice
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    he he zapewne masz rację, szacuneczek a radyjko kiedyś napewno zmienię narazie to musi grać mam system boss

  8. #28
    hoyraq's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    TSK / WN
    Auto
    mała czarna suka
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Mam następujący problem i nie znalazłem odpowiedzi na forum (może źle szukam). Kupiłem radyjko Alpine i pojawił się problem z kablem od anteny. W radiu w miejscu podłączenia anteny mam wejście czekające na bolec, niestety kabel antenowy czeka na to samo (obie końcówki mają otwory). Prawdopodobnie będę zmuszony dokupić jakąś przejściówkę aby to połączyć i zwracam się z pytaniem czy to może być coś takiego jak to:

    http://www.allegro.pl/item354319410_...seat_nowe.html

    lub to

    http://www.allegro.pl/item355475556_...koda_audi.html

    Może ktoś się orientuje gdzie mogę dokupić taki gadżet w Warszawie, bo jutro wieczorem wyjeżdżam na weekend majowy i fajnie by było mieć ze sobą działające radio.

    pzdr

  9. #29
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    kupisz taką przejściówkę w każdym dobrym sklepie elektronicznym, audio lub rtv
    Srebrny pocisk ...



  10. #30
    gawronp's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lodz/wroclaw
    Auto
    tylko audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Witam kolegów,sluchajcie ja moze podziele sie tym jak ja podlaczalem radio pioneera deh 6800mp co jest wazne w tym radiu ma wyjscia 3 RCA (front/rear/sw lub non fad-czyli nie tlumione i to jest wazne!!!!)robilem to 2 lata temu,zadnego forum nie czytalem,a wiec wyjalem radio org-chorus(pokretlo od volume nie dzialalo) wiec ujrzalem: kabel od anteny,kostki 2 isoower i glosniki przod,mala kostka zolta-mini iso-glosniki tyl i sub i czerwona sluzaca do podswietlenia-te kostke od razu upchnalem,zeby nie przeszkadzala. Kostki iso te od poweru i porzednich glosnikow wpialem do kostki org. od pioneera,wiec radio zagralo i przednie glosniki rowniezale teraz jeszcze zabawa z tylemna allegro zamowilem przejsciowke,ktora przerobila ta mala zolta kostke na chinche i oprocz tego wystawal tam kabel do remout control,wiec chincze podlaczylem do wyjscia rca(S/W) i kabel do remoute control i sie cieszylem kable upchnalem,radio wlozylemwlaczam radio a tyl cichutko gra i na dodatek sam sub,mowie cos jest nie tak,wiec pobawilem sie ustawieniami radia i na wylaczonym radiu,doszedlem do funkcji ustawienia wyjsc RCA i okazalo sie ze ustawilem przypadkowo-wyjscie S/W na "NON FAD"wlaczylem radio(juz wiecej nic nie zmienialem)zaczely grac tylne glosniki i sub,ale ciszej,wiec wszedlem w opcje radia i doszla funkcja podglosnienia tego wyjscia"non fad",wiec dalem na maksa to wyjscie,tyl zagral glosno i ladniez tego co zaobserwowalem i to jest moje zdanie,ze muscie miec to wyjscie nie tlumione-"non fad",mi dzieki temu zagral tyl bardzo ladnie

    hmm co do kabli w zoltej kostce i przerobienia ich na wlasna reke czyli odciac kostke i polutowac,nie proponuje,gdyz ja wychodz z zalozenia i mysle ze kiedys bede sprzedawal auto,wiec wsadze do niego ori-choruska,wiec odpinam kostki,wpinam orginalne do radia i nie musze znowu przerabiac.takie moje zdanie

    Panowie przy zakupie radia polecam Pioneera,wiem ze Alpina jest lepsza i nawet chcialem ja kupic,ale teraz zanim bym kupil,sprawdzilbym czy posiada to wyjscie(non fad) nie tlumione i pamietajcie im wiecej wyjsc RCA tym lepiej,bo pozniej to zaowocuje,jak sobie zaczniecie rozbudowe audio w waszych audiczkach

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •