Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 96

Temat: Problem z kostkami Iso i podlaczeniem radia

  1. #81
    komander's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    beskydzka małopolska
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    120 razy
    Podziękował
    127 razy

    Domyślny

    odświeże trochę temat. Co konkretnie potrzebuję do wymiany radia Horus 1 na inne z mp3/usb?

    Nie chodzi mi tutaj o radio ale o te wszystkie ramki i adaptery by wszystkie głośniki działały razem.

    Rozumiem że wyświetlanie na Fis'ie zniknie. Z góry dziękuję za pomoc.

    edit:

    czy taki zestaw pozwoli na uruchomienie wszystkiego ???

    >>> http://allegro.pl/audi-a3-a6-03-adap...117381015.html <<<


    Pozdrawiam

  2. #82
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    ten zestaw starczy

  3. Podziękowania dla domel79 za pomoc w problemie

    komander (29-04-14)

  4. #83

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jarocin
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    a jak masz głośniki i we wtyczce jest 8 kabli a na radiu masz tylko 4 środkowe bolce to co zrobic zeby grały wsztstkie 8 bo gra mi tylko przód?

  5. #84

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Siemka, kupuje niedługo alpine 180rr bo mam dość chorusa z gałką po środku i mam pytanko. Otóż chcę wszystko zrobić sam bo to nic do nie ogarnięcia ale mam także pytania żeby nic sobie w a3 nie rozwalić bo szkoda byłoby - szczególnie instalacja.

    alpine 180rr ma takie przewody:
    pewnie to te same co w inny modelu

    Kupiłem na razie to (mam zestaw nokii w a3 jednak ten też pasuje - dostałem gwarancję przedawcy):
    http://allegro.pl/interfejs-bose-do-...089874638.html

    i wystaje w tym zestawie przewodzik niebieski - czy mam kupić do tego radia separator z niebieskim przewodem? Bo rozumiem że musi być napięcie na separatorze (antenie).

    I jeszcze jedno - czy w tej wtyczce co będzie w opakowaniu z alpinem to czy muszą być zamienione wtyczki żółta z czerwoną? Bo czytałem gdzieś ale nie pamiętam już gdzie że muszą być żeby radio odpalało bez kluczyka albo chodziło o podswietlenie w czasie wyjętego kluczyka - coś w ten deseń- pewnie dlatego producent przewidział żeby je rozłączyć w jakimś celu

    Byłbym wdzięczny za każdą życzliwą pomoc - tak jak mówię jestem początkującym kierowcą i posiadaczem wspaniałej a3 2001r. ale wolę dopytać niż później zebrać żniwo swojej niewiedzy.

    Chorus - moje obecne radio:
    Przod:
    Tył - złącza:

    Wyjmaki do chorusa mam! Ramkę adapter żeby dziur nie było też kupię

    Pytam zawczasu bo jak kupie to chciałbym aby wszytko grało ego samego dnia!

  6. #85

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Siemka, przymierzam się do wymiany radia Chorus I na Denver CAD-495 i mam pytanie, czy potrzebuję jakiś adapterów czy innych pierdół żeby głośniki przód, tył i sub działały poprawnie?

    Moje radio


    Kostki wpięte




    Jakaś chora rozpiska


    Wejścia na nowym radiu


    Sub






    Mógłby mi też ktoś wytłumaczyć od czego są poszczególne kostki? Czytałem coś wcześniej, ale nie wiem. Nie mam żadnego telefonu ani nic

    Czy to jest BOSE czy jak to tam?
    Ostatnio edytowany przez Turek28 - 05-07-14 o 19:04 Powód: bose.

  7. #86
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Pytanko dotyczy a3 8p jakoś nie moge znależc rozpiski kabli wszedzie sa opcje z kablami a ja mam w kostce zasilania A tylko 2 plus i mase i nie mam pojęcia gdzie jest stacyjka pomierzyłem resztę w kostce c i nie ma fabryczne jakoś działało, mam podłaczone z mostkiem i działa (pobiera ok 10 mA może po stacyjce mniej weźmie ) ale jak stoi koło 5 dni to wciaga ako i wolałbym potestować ze stacyjka , i jeszcze jedno na co ja mam 2 anteny jedna jest na tej kwadratowej wtyczce a druga normalna , fabrycznie był system aktywny nie bose .
    Ostatnio edytowany przez mirek_smok - 17-07-14 o 13:22

  8. #87

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BUY

    Domyślny [8P] Brak Can do radia

    Witam, zacznę od tego ze chce podłączyć kierownice multifunkcyjną tak aby działała z radiem, od razu napiszę że posiadam odpowiedni moduł taśmę oraz wiązkę airbag, klawisze podświetlają się. Po mimo próby kodowania radio nie chodzi z racji braku Can. Auto wyjechało z farbyki prawdopodobnie bez radia i mam tylko dwie kostki iso takie jak na zdj. https://zapodaj.net/681ba7ed520c8.jpg.html . Wiem że potrzebuje podłączyć Can L i Can H z tego co się zorinetowałem Pin 10 i 20 na kostce? Tylko jakiej. Wiem że trzeba porowadzić je z FIS bezpośrednio z licznika? W liczniku jest taka kostka.https://zapodaj.net/9890678c15fa1.jpg.htmlpo rozebraniu wygłąda tak . https://zapodaj.net/24f83f7948958.jpg.html Czy do modułu Gateway który znajduje się nadole po prawej stronie pod kierownicą? Jest tam taka kostka lecz nie udało mi się jej rozebrać,https://zapodaj.net/75eef44194acb.jpg.html. Kostke kupiłem do radia taką aby podpiąć Can https://zapodaj.net/60428f9b92667.jpg.html. I teraz pytanie czy mając tę kostke można jakoś połączyć radio z szyną Can? Jeśli tak to w jaki sposób? Auto nie posiada subofera ale posiada za to tylne głośniki które na zwykłym radiu grają i tu drugie moję pytanie czy jest możliwość aby wpiąć kostke do radia która jest odpowiedzialna za tylne głośniki i zlutować kable od tylnych głośników do tej oto kostki? Po prawej stronie koło kierownicy posiadam jeszcze taki jakiś moduł ? https://zapodaj.net/45cfbf17cd5ef.jpg.html Kable są przy kostkach iso przy radiu zaklejone taśmą widać je na zdjeciu pierwszym, do czego one są? Z góry dziękuje i myślę że w miare jasno przedstawiłem mój problem, dodam od razu iż przeszukałem forum na temat tego jak podpiąć Can lecz nie znalazłem do końca informacji jak to zrobić.
    Ostatnio edytowany przez Johny27 - 18-08-16 o 21:38

  9. #88
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny jaki adapter iso

    Witam!
    Znalazlem kilka tematow ale po wejściu w aukcje nic nie wyswietlalo.Chodzi o can adapter który wybrać.Brak radia na fis,brak podświetlenia,wylacza się po godzinie.Wymiana radia na concert II+2din,obecnie concert II 1din.Auto po vin bez radia.

  10. #89

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętochłowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Chciałem zapytać do czego jest zielona wtyczka w złączu Fakra? Są tam tylko trzy kabelki:

  11. #90

    Data dołączenia
    Sep 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    To chyba jest od anteny ... Ale ręki nie dam uciąć
    Ostatnio edytowany przez janpola - 12-03-20 o 15:08

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •