Pokazane rezultaty 1 do 7 z 7

Temat: Uszkodzenie samochodu na parkingu-sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia

  1. #1
    matek600's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny Uszkodzenie samochodu na parkingu-sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia

    Czesc
    Dziś na parkingu pod sklepem w moje Audi a3 przy cofaniu uderzyła czerwona skoda citigo KR 078UE
    Kobieta uznając że nic się nie stało!!!!!!!!! odjechała z miejsca zdarzenia,widział to jeden świadek,podałem jego nr telefonu policji która przyjechała na miejsce.
    Moje uszkodzonie to przetarcie 15cm na tylnym prawym błotniku oraz przerysowany zderzak
    Teraz powiedźcie mi,jakie mam szanse uzyskać odszkodowanie ?
    ******a człowieka strzela jakim tępym **ujem można być w tym kraju...

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chełm/Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Jeśli masz numery to jest dobrze myślę i jeszcze dodatkowo świadka. Teraz wydaje mi się, że musisz czekać na znalezienie sprawcy przez Policję. Dobrze byłoby, aby szybko się tym zajęła, aby sprawca nie miał czasu na usunięcie dowodu na swoim samochodzie.

  3. #3
    Rafal83's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krefeld DE/Pionki PL
    Auto
    Honda Civic VIII 2.2 i-CTDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Jezeli masz swiadka i nr rejestracyjne to masz duze szanse na odszkodownie z OC sprawcy. U mnie w domu kilka miesiecy byla podobna sytuacja. Sprawca zbiegl, na szczescie byl swiadek.
    Udaj sie na policje i to zglos. Sprawca otrzyma mandat oraz punkty karne. Tobie powinni podac dane sprawcy i jego ubezpieczenia w celu zgloszenia szkody. Jak juz dane bedziesz mial to zglaszasz szkode i przyjezdza rzeczoznawca.

    Pozdrawiam

  4. #4
    lumberjack's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A5 3.0tdiq
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    a u mnie było tak, że mamy samochód przerysował jakiś cfaniak alfą na skrzyżowaniu, wysiadłem do niego, powiedział że zjedzie na bok, a dał w pi... i odjechał, świadkowie byli, policja wezwana...
    wezwali szanownego pana na komendę a on się wszystkiego wyparł, a uszkodzenia na jego aucie tłumaczył dawną stłuczką na parkingu i miał na to niby jakiś papier podpisany przez tamtą sprawczynię...
    sprawa skierowana przez policję do sądu, trwa uwaga... 2,5 roku już ponad przez pierwszy rok koleś nie stawiał się na rozprawy i przesyłał zwolnienia lekarskie, potem jak już wreszcie rozprawa się odbyła to sąd miał zdjęcia niewłaściwych samochodów

    więc jak baba Ci się wszystkiego wyprze, a autko sobie przepoleruje że ślad nie zostanie, to jej nic nie zrobisz, słowo przeciwko słowu i tyle bujajcie się po sądach
    tak wygląda Polska rzeczywistość

    trzymam kciuk za Twoją sprawę, najlepiej jakbyś miał jakieś nagranie z monitoringu

  5. #5
    matek600's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Prawie trzy tygodnie i nic,dziś sprawa trafiła w ręce adwokata i po 2h mam dane do oc sprawcy,jutro zgłaszam szkode i zobaczymy co dalej,sprawca dostanie pismo od kancelarii

  6. #6
    Emaxxxo's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Ford Mustang 5.0 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Nie widziałem wcześniej tego posta !! Co za skandal, to że pukła to jeszcze pół biedy, ale najgorsza jest jej świadomość że ona myśli że nic nie zrobiła.. Wytrwałości i cierpliwości w walce

  7. #7
    matek600's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Sprawa wyjaśniona jakieś dwa tygodnie temu,jesli myslicie że policja coś zrobi to jesteście w błędzie
    Prawnik załatwił całą sprawę w ciągu 3godzin

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •