Cytuj Oryginalnie napisane przez luukiwitek Pokaż post
Bardzo bym chciał, ale mój realny budżet to 300zł , za tą cenę nic nie ma, więc już dokładam. Zatem 500 zł jest ponad mój budżet. Proszę was o opinie które lampy były by lepsze TYC i DEPO. Wiem wiem że oryginał to oryginał, ale nie mogę sobie na nie pozwolić. Bez lamp auto nie przejdzie mi przeglądu a to mój priorytet.

Nie wiem czy już temat zakończony ale jeśli nie to zdecydowanie odradzam koreańskie zamienniki typu TYC czy DEPO. Przerabiałem ten temat dwa razy. Niestety klosze matowieją już po niecałym roku użytkowania. Do tego w drugim komplecie firmy TYC jedna lampa świeciła jak świeczka (nie wiem co było przyczyną takiego stanu rzeczy). Generalnie jakość wykonania takiej lampy odbiega strasznie od ori Hella. Teraz postanowiłem zakupić regenerowane lampy od kolegi chudy92. I w skrócie lampy wyglądają jak nowe i tak też świecą. Nie muszę wkładać jakiś super żarówek Philipsa czy Osrama typu bluevison czy night breaker bo tak ******ście świecą te lampy na zwykłych żarówkach. Ja osobiście już nigdy nie kupie koreańskich zamienników (a pewnie jeszcze będzie okazja bo moje auto przyciąga nieszczęścia )