Pokazane rezultaty 1 do 10 z 59

Temat: Ocena strat w a3 :-(((((((((((((

Threaded View

  1. #1
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    * * Gdańsk * *
    Auto
    najlepsza...
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny Ocena strat w a3 :-(((((((((((((

    wczoraj mialam bliskie spotkanie z psem,winowajca spier****** a ja rozwalilam przednia opone wraz z felga w drobny mak,
    (dziura w oponie tyaka ze mozna cala piesc wlozyc, felga "zszorowana, scieta i prawodopodbnie delikatnie skrzywiona, ale delikatnie)
    tylna z felga scieta, opona dziurawa ale juz zdecydowanie lepiej to wyglada anizeli z przodu
    na karoserii brak jakichkolwiek sladow,miska itp wszystko ok nic nie trzasnelo

    zarzucilo mnie i opona wjechalam w kraweznik, karoseria czysta zeroo cacy - wstepnie opona felga plus wystrzelona poduszka, zastanawiam sie jakie prawdopodobienstwo jest przesunietego podwozia ???? a co za tym idzie- dluzszego oczekiwania i kosztow

    uderzenie w kraweznik przy hamowaniu- podejrzewam ze mnie zarzucilo, z predkoscia okolo 70km/h jestem w szoku ze nie oberwal przod, cacy !! ani ryski na karoserii

    rzeczoznawca raczy dojsc do mnie w ciagu tygodnia.

    Felgi i opony beda jutro, zaanawiam sie czy szyc fotel i kupic poduszke czy brac caly fotel (mam mozliwisc kupienia takiego jak moj identyczny ,kubelkowy ale bez podgrzewanego tylka a wiec instalacje przekladam co wiaze sie z kolejnymi kosztami)

    zastanawiam sie tez jakie prawdopodobienstwo jest tego ze zawieszenie nie dostalo w ****? niestety ale na kanal jak i na stacje diag.przeglad itd zrobie dopiero w przyszlym tygodniu- chyba ze szanowna osoba pana rzeczoznawcy raczy przyjsc wczesniej?

    prosze o wypowiedzi ludzi ktorzy "znaja sie na temacie"

    moge wkleic zdjecia autka - jesli to cos da
    Ostatnio edytowany przez asiorkaaa - 19-08-08 o 12:32

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •