Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: i wyjacy silnik.

Threaded View

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    londyn
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny i wyjacy silnik.

    Witam wszystkim to jest moj pierwszy post. Wiec prosze wszystkich o wyrozumialosc i pomoc.Z racji ze mieszkam w londynie jestescie jedyna moja skarbnica wiedzy.

    Mam problem ze swoja Trójeczka, a mianowice od jakiegos czasu(trudno mi okreslic) zauwazylem ze silnik strasznie mi zamula na kazdym biegu do 3 tys obrotow. Po przekroczeniu 3 tys idzie jak rakieta a po 4 tys obrotow autko strasznie mi wyje do ok 4,8 tys i powraca na naturalny głos wysokich obrotow. Strasznie to jest denerwujace szczegolnie na 5 biegu w trasie az uszy bola. Do tego jeszcze dochodzi objaw podwyzszonych obrotow po dluzszym postoju samochodziku. Zaczynaja sie od tysiaca i silnik chodzi glosniej az do silnego przegazowania obroty spadaja do 750 tys i silnik juz nie buczy.

    Wiem ze poszczegolne objawy sa opisane na forum ale moze wszystkie te 3 wspolnie cos wam mowia lub ktos z was takie posiadal i wie jak je rozwiazac. dziekuje.

    Dodam ze mieszkam w londynie i ciezko mi znalesc dobrego mechanika, angole malo sie znaja i tylko wzruszaja ramionami.
    Ostatnio edytowany przez dariook - 29-08-08 o 20:50 Powód: wcisniety enter przez córeczke , heh

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •