Witam. BAwię sie od jakiegoś czasu programem VAG w różnych wersjach i za nic w żadnym z nich nie mogę włączyć TDI TIMING czy jak inni wolą TDI GRAPH. Robie to zgodnie z procedurą czyli próbuje odpalić na poziomie programu VAG: ENGINE01-->Measure Blocks08-->Switch to Basic---> i tu nie podświetla mi się "Graph" tylko jest blady jak ściana, że nie moge go użyć. Używam różnych Vagów od A81 poprzez 3031, 4091,.... do 6063 oraz 7042 (ale ten ostatni wcale nie chce działać) i w żadnym z nich nie moge odpalić "graph" w celu kontroli kąta wtrysku. Wiem że można ten kąt odczytać z bloku 000 BAsic Setting w kolumnie 2 ale chcę też graficznie to widzieć. Czy ktoś miał podobny problem? Aha jeszcze jedno przy okazji: wie ktoś może jaki prawidłowy statyczny kąt wtrysku powinien wynosić, bo doczytałem się że pomiędzy 49-54 w BS 000 tylko czym to jest potwierdzone? Może jakiś link z takimi danymi? Bo ja znalazłem stronke na której jest cała tabela i wartości sa tam podane 12-77. No i najważniejsze jak zainstalować Vaga żeby działal TDIGraph lub jakiego ewentualnie Vaga polecacie? Czekam i Pozdro