Pokazane rezultaty 1 do 10 z 24

Temat: LPG w silniku AGN i problemy

Threaded View

  1. #1
    roboform550's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KALISZ/KUCZEWOLA
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny LPG w silniku AGN i problemy

    Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość.
    Mam problem z instalacją LPG w swoim autku. Jest to golf IV AGN 1999r. ale do rzeczy'
    Autko zostało doposażone w instalację LPG BRC Sequent24 aby troszkę zaoszczędzić. Miałem nadzieję że sekwencja = 0 problemów ale niestety się pomyliłem
    Początkowo gazownik ustawił temp. przełanczania na 60 stopni wszystko było niby OK. ale niepokoiła mnie jedna rzecz: po przełączeniu się na LPG i dodawaniu gazu miała miejsce dziura. Jakby autko dostawało za mało gazu lub dawkowanie było zbyt opóźnione.
    Pojechałem na regulację niby coś poprawili, poprosiłem aby zmienili tem. przełanczania na 35 stopni. Teraz jak odpalę autko i silnik jest zimny i przejdzie na LPG to podczas ruszania potrafi nawet zgasnąć. Dziura (opóźnienie ) jest ogromna.
    Wężyki od listwy wtryskowej są max. krótkie chyba że listwę przełożę pod kolektor ssący to jeszcze można coś tam by skrócić. Końcówki w kolektorze są max. wtrysków benzyny.
    Miałem kilka nieprzyjemnych starć z gazownikiem ale nic to nie dało. Według nich jest wszystko dobrze
    Będąc w łodzi podjechałem do firmy www.nagaz.pl tam gdzie mają hamownie.
    Koleś poustawiał wszystko mapy powygrywał nowe zaprogramował wszystko ale nic to nie pomogło pozbyłem się tylko 190PLN z kieszeni.
    I tutaj do was prośba
    Panowie gdzie może być coś skopane???
    Bo mi ręce opadają.
    Dodam że cały układ zapłonowy wymieniony na nowy wraz z filierkami i innymi rzeczami.
    Poczytałem trochę postów związanych z LPG i wszyscy chwalą ale ja tego zrobić nie mogę
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 09-01-16 o 14:58

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •