Pokazane rezultaty 1 do 10 z 125

Temat: Wymiana turbo w 1.8T

Threaded View

  1. #11
    Jacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa-Wilanów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Ja bym jednak ją regenerował no chyba ze bedzie w tragicznym stanie to wtedy uzywka.Uważam ze jak da sie zregerować to bedziesz miał pewnośc ,ze na długi czas bedzie ok po regeneracji turbo jest w zasadzie nowe a kupując uzywke możesz sie naciać i wtedy z oszczednej opcji zrobia ci sie mega koszty .Uwazam ze turbinie po regeracji nic a nic nie brakuje jesli robi sie to w odpowiednim zakładzie ja juz jezdze ponad 2 lata i jest wszystko ok Zastanów sie uwaznie bo wydać jest nie problem ale najważniejsze zeby wydać z sensem i cieszyć sie długą jazdą .

    P.s zostaje opcja kupna ewentualnie z pewnego zródła uzywki moze ktos zmieniał z klubowiczów i bedzie akurat miał w innym przypadku nie bawiłbym sie w używki szkoda kasy i zachodu no ale to jest moje zdanie i zrobisz jak bedziesz uważał ale miałem kiedyś własnie taki sam dylemat i uwazam ze zrobiłem dobrze regenerując turbo .(Pamietaj ze potem turbo masz przynajmniej rok na gwarancji )
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez coach Pokaż post
    Oj nie chcialbym tak silnika wysilać ma juz prawie 300tyś do tego na gazie z dobre 60tyś także myśle ze samo turbo mu wystarczy. A co do używek z allegro. Jeśli moja stara byłaby w miare to myśle za za te 700 czy 800zl miałbym nową. Tak przynajmniej mowil koles w tym serwisie gdzie bylem

    W takim przypadku jesli twoja nie bedzie taka zła to spokojnie za 800 zł powinienes ja zregerować + powiedzmy 300 zł wymiana wiec nie najgorzej wychodzi .

    za 700 czy 800 zł po zostawieniu swojej byś miał nową???? Napewno nie i napewno nie orginał
    Ostatnio edytowany przez Jacek - 30-01-10 o 19:03 Powód: Automatyczne łączenie postów

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •