witam , sluchajcie juz byl poruszany temat kluczykow chyba ale do konca chyba nie jest tam wyjasnione co moge zrobic,wiec szybko opisze o co chodzi.
No wiec , odkad kupilem samochod korzystalem tylko z kluczyka zapasowego bo w tym pierwszym nie bylo bateri i nie odpalalem nawet nim no ale jak kupilem to sobie pomyslalem ze moze sprawdze czy bedzie dzialal i czy jest zaprogramowany no i ku mojemu zdziwieniu odpalil bez problemu i nie trzeba programowac kluczyka ale w kluczyku mam 2 przyciski alarm i taka strzalka do gory nie wiem co to jest moze od szyb wy pewnie wiecie to mi podpowiedzcie . no i wszystko bylo by cacy ajkby jeszcze te przyciski dzialalaly bo poprostu diodki sie swieca a jak przyciskam to nic sie nie dzieje samochod sie nie zamyka a ni nic nie reaguje
Napiszcie co mam zrobic? czy sam moge cos ustawic zeby dzialalalo?
Gdzie mam skierowac kluczyk zeby zadzialalo bo nie wiemkieruje na slupek przy kierowcy i nic. zaraz zamieszcze zdjecie kluczyka bo moze to kluczyk nie orginalny czy co bo obudowa ma z tylu napis GT takze moze obudowa jakas inna , sami zreszta zobaczcie , zamieszczam zaraz fotki.

Pozdrawiam

[ Dodano: Nie 05 Mar, 2006 12:19 ]
jeszcze powiedzcie jak mam zamiescic zdjecia bo nie wiem jak to sie robi