witam na tym oto foto :


za laptopem (niestety tylko takie mam foto wnetrza a teraz nei zrobie ... bo nie mam kiedy) jest orginalny niby zestaw samochodowy (glosnomowiacy czy cos takiego do NOKIi) chodzi oto ze z tylu ma napisane ze do 5510 i jkiegos tam ale mniejsza oto kupilem drugi telefon jest to nokia 6310i idealnie pasuje w to mojesce w ta lapke... po wlozeniu nawet na chwile pojawia sie ikonka samochodu i ekranik przez chwile sie swieci co oznacza ze pewnie dziala i idzie tam napiecie ? nie wiem czy pozniej tez ale ikonka znika i wyswietlacz po chwili gasnie... antene mam po prawej u gory na szybie przyklejona , mikroofon mam kolo swiatla nad glowo... wszystko cacy ale czemu nie slysze jak wybieram nr czy ktos gada w tel w glosnikach auta ???
- czy to musi byc jakies specjal radio czy mozna w kazdym to zrobic ?
- czy moze zawiezc to do jakiegos caraudio albo nei wiem czego i niech sie tym zajma
- na przewodach od glosnikow nie przypominam sobie dodatkowych kabli tak jak i poza nimi nie przypominam sobie innych kostek itp...

- moze ktos napisac czy to sie da jeszcze przerobic czy cus... pod moje radyjo ?musze miec jakas funkcje czy wystarczy puscic wiazke pod glosniki ?jakas jak to wogole jest bo nie czaje a jak juz przypadkiem tel dziala to moze by to zrobil tak jak ma byc
czekam na odopowiedzi ...