Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 44

Temat: Punkty karne

  1. #11
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    z tego co ja się orientuję to jeśli masz xx punktów nie jest to 24 to możesz taki kurs odbyć tyle że to nie sa kursy jednodniowe - moge się mylić
    druga sprawa to punkty karne naliczane sa nie z dniem popełnienia wykroczenia ale z dniem wprowadzenia karty Mrd5 w systemie policji
    jeśli chcesz mogę ci sprawdzić ilość punktów odezwij się na priw

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dominik134 Pokaż post
    zanim dodają nowe punkty
    to jest kwestia 3-6 dni a na kurs od ręki można iść

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  2. #12
    kostszu's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Sprawa wyglada tak. Jak przekroczyles liczbe 24punktów mozesz dalej jezdzi samochdem do dnia wyznaczonego pierwszego terminu egzaminu. Jezeli zdasz , to jezdzisz dalej i punkty redukują sie do zera. Jezeli nie zdasz to wtedy musisz zglosic sie znowu do gminy oddac prawojazdy i daja ci kolejne zaswiadczenie na egzamin . W tym okresie nie mozesz juz jeździć. Do tego dostaniesz skierowanie na badania . Jak zdazz testy za pierwszym raze i oblejesz jazde to bedziesz musial zdawac testy jeszcze raz. Teraz nawet jak policja cie zlapie to zabiora prawko ale dadzą zaświadczenie na ktorym możesz jeździć.
    Ostatnio edytowany przez kostszu - 01-02-14 o 19:27

  3. #13
    Guma999's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Tylko ze zaswiadczenie bedzie wazne tylko 7 dni.

  4. #14
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    panowie nie zaświadczenie tylko pokwitowanie za zatrzymane pr. i nie na 7 dni tylko zakazuje niebieski dalszej jazdy

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  5. #15
    kostszu's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    panowie nie zaświadczenie tylko pokwitowanie za zatrzymane pr. i nie na 7 dni tylko zakazuje niebieski dalszej jazdy
    Tylko jezdzisz na zaswiadczeniu z urzedu. Na nim mozesz jezdzic do dnia jego waznosci . Termin uzalezniony jest od czasau oczekiwania na egzamin .tak naprawde kwestia dogadania z urzedem mi w krk dali na miesiac. Przerabialem to i rok i wtedy na pewno tak bylo. Sam bylem zdziwiony ze mozna jeździć. Dopiero po oblaniu pierwszego egzaminu zabieraja uprawnienia. Najlepiej podczas kontroli powiedziec , ze prawko zostalo w domu po zdaniu egzaminu za pierszym razem nie trzeba bedzie go odbirlerac w gminie

  6. #16
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Nie mam pojęcia jakim cudem to załatwiłeś i na podstawie jakich przepisów, w momencie zatrzymania uprawnień NIE MOŻESZ prowadzić samochodu. Jak mi zabrali prawko za punkty, to aż do czasu zdania pozytywnie egzaminu i wystawienia zaświadczenia o przywróceniu mi uprawnień nie mogłem kierować autem (w teorii). Zresztą, najlepiej będzie jak pokażesz mi artykuły na podstawie których wysnuwasz swoje teorie (oprócz tego, że Ty tak zrobiłeś), bo ja dowiadywałem się o to u osób biegłych w temacie. To co mówię dobrze obrazuje sytuacja, w momencie gdy w urzędzie wydali decyzję o zatrzymaniu mi uprawnień, zostałem zatrzymany przez patrol, dokument został mi zabrany, za pokwitowaniem, nie żadnym zaświadczeniu, a jazdy nie mogłem kontynuować, musiałem zamienić się za pasażerem.

  7. #17
    zagi1122's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bolszewo/olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    wiec tak jak ja pisałem Paweł
    yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  8. #18
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zagi1122 Pokaż post
    wiec tak jak ja pisałem Paweł
    Dokładnie tak

  9. #19
    Wojtek9's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Powiem Ci tak zabrali mi w maju prawo jazdy miałem 25 punktów... Zostałem zatrzymany w lutym za przejechanie na czerwonym... Mówiąc im że mam 19 punktów zastanowił się czy mi wypisywać sprawdził i powiedzieli mi że mam 16... No to mówię e tam przyjmuje punkty sobie zbije a i tak w kwietniu spadało mi 6 punktów z poprzedniego roku... Jadąc w MAJU (dokładnie 5 a nakaz został wydany dopiero 2 maja ) do gdańska znowu mnie trafili i znowu 6 puntów a mówię zbije... wraca za 5 minut i mówi że musi mi zabrać prawo jazdy bo jest wydany nakaz... Nic by to nie dało gdybym nawet chciał się dogadać bo i tak po prawko przyjdzie dzielnicowy... Dostałem psychotechnikę i od nowa musiałem zdawać kategorie A i B gdzie na A nie dostałem żadnego punktu.... Na dzień dzisiejszy odzyskałem tylko B bo jest mi potrzebne a o A będę się starał w tym roku Powiem Ci tak ja bym na twoim miejscu nie chodził po żadnych komendach bo to jest w ich interesie żeby ci to zabrać odwalisz tylko za nich robote... Możesz się odwoływać że jest ci potrzebne do pracy itd to może ale to może uda Ci się jakoś to załatwić ale znając życie po prostu Ci je zabiorą... Zrobiłeś ten sam błąd co ja bo z taką ilością punktów nie ma co w ogóle jeździć... Kosztowało mnie to trochę pieniędzy i nerwów... A nawet jak Ci zabiorą przy kontroli to możesz jeszcze spokojnie jeździć nawet z tydzień(lub więcej zależy kiedy wbiją to w komputer) i będziesz mówił ze zapomniałeś prawka to dostaniesz tylko 50 zł.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Bo po czasie dowiedziałem się że chłopak odwoływał się bo zabrali mu prawko przez A i chciał odzyskać B właśnie do pracy sratytaty i tłumaczył się punktami z A i chciał zdawać tylko na motocykl dopiero w sądzie ugrał swoje więc lepiej po prostu iść i zdać jeżeli ci zależy na szybkim odzyskaniu prawka..

  10. #20
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Wojtek9 Pokaż post
    A nawet jak Ci zabiorą przy kontroli to możesz jeszcze spokojnie jeździć nawet z tydzień(lub więcej zależy kiedy wbiją to w komputer) i będziesz mówił ze zapomniałeś prawka to dostaniesz tylko 50 zł.
    Nie do końca. Dokument przy kontroli zabiorą Ci dopiero jak już decyzja została wydana i widnieje w systemie. W związku z tym, jak zabiorą plastik przy kontroli to nie możesz jechać dalej, przy następnej kontroli też nie ma żadnej spokojnej jazdy przez tydzień, bo w systemie nic się nie zmienia - cały czas jest informacja o skierowaniu kierowcy na sprawdzenie kwalifikacji.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •