Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 17 z 17

Temat: sprzegloooooo

  1. #11
    KARWAN's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POZNAŃ / Lausanne
    Auto
    3.0 TDI +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    a nowe kolo to cos ok. 1tys zl
    a nie ok 2 tys zl???
    1

    13,65 -1/4

  2. #12

    Data dołączenia
    Jan 2006
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Mach sluchaj ze sprzeglem roznie bywa. Ja juz conajmniej 2 razy myslalem ze sprzeglo skonczylo mi sie definitywnie i o dziwo za kazdym razem po dwoch dniach spokojnej jazdy "wracalo do formy". Takze moze i Twoje ma tylko chwilowego focha.

    A odnosnie nowego sprzegla to jak ostatnio mi sie slizgalo i przymierzalem sie do wymiany, wymyslilem ze kupie nowe sprzeglu sachsa i oddam do Radzikowskiego tylko na wzmocnienie dosicku a samych okladzin nie bede ruszal. Juz mialem sie za to brac a tu sprzeglo sie przestraszylo i sie naprawilo skubane.

    Pozdrawiam.

  3. #13

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn/Poznan
    Auto
    V^P!
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Domyślny

    mi w zeszlym roku padlo sprzedlo i okazalo sie wlasnie, ze przez kolo zamachowe. to wymiana obu cos kolo 3500 w aso. masakra

  4. #14
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    KARWAN, na allegro sa za 1tys nowe a uzywki chodza po 500zl
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. #15

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kalin
    Mach sluchaj ze sprzeglem roznie bywa. Ja juz conajmniej 2 razy myslalem ze sprzeglo skonczylo mi sie definitywnie i o dziwo za kazdym razem po dwoch dniach spokojnej jazdy "wracalo do formy". Takze moze i Twoje ma tylko chwilowego focha.

    A odnosnie nowego sprzegla to jak ostatnio mi sie slizgalo i przymierzalem sie do wymiany, wymyslilem ze kupie nowe sprzeglu sachsa i oddam do Radzikowskiego tylko na wzmocnienie dosicku a samych okladzin nie bede ruszal. Juz mialem sie za to brac a tu sprzeglo sie przestraszylo i sie naprawilo skubane.

    Pozdrawiam.
    Na razie cos ma wiekszego focha jak widziales... wiec sprzeglo schodzi na drugi plan

    Gdzie myslales kupowac Sachsa ? Gdzie ew kupie kolo zamahowe i czy wiesz cos na temat czy warto zamieniac je na jednomasowe (przy okazji wymiany) czy na codzien po miescie lepiej miec dwumasowke ?

  6. #16
    darksmile's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    022
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    sachs tylko sachs racing. Kosztuje swoje ale jeździ się na tym miodzio. Ja mam spieka i trzyma jak szatan, ale na co dzień to mordęga.
    trx700xx,yfm700r,yfm450r...

  7. #17

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez darksmile
    sachs tylko sachs racing. Kosztuje swoje ale jeździ się na tym miodzio. Ja mam spieka i trzyma jak szatan, ale na co dzień to mordęga.
    a jak z ztrwaloscie spieka ? na ile kkm Ci wystarcza ? bo cos czytalem ze 2-3 razy szybciej sie konczy niz klasyczna tarcza... a to troche upierdliwe wynieniac spieka co 20-30kkm

    gdzie korzystnie kupic Sachs Racing ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •