Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 94

Temat: jaka instalacja gazowa do A3

  1. #51
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    pol_8L, ja mam właśnie stag'a zainstalowanego w A3, 1.8 AGN, z tym ze reduktor mam od lovato, Instalka zrobila juz ponad 60 tys km i bez najmniejszych problemów zapierd...la aż miło.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  2. #52

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Ja sie do gazu przekonalem. 3 lata temu zaplacilem za instalacje 1800 pln. I do tej pory śmigam i nic nie dotykam. Nie wiem jaka to instalka, wiem tylko za 2 generacji. Pali 10 w trasie 14 same miasto, oczywiscie gazu i nie odczuwam zadnej roznycy w jezdzie.

  3. #53

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Instalacja gazowa A3 1.8 Warszawa

    Witam.Wiem ze był już podobny post postawiony ale chcialbym sie dowiedziec jeszcze paru rzeczy.Jezdze po Warszawie od paru dni i nie moge znalezc odpowiedniej stacji w ktorej mógłbym założyć instalacje gazową.Jedni mówią że BRC jest kiepsie drudzy że Stag 300 do niczego sie nie nadaje a podjechalem do gosci w Ząbkach to powiedzieli mi ze cieżko założyc w tym samochodzie instalacje itp. Jeśli ktoś jest z Warszawy to prosze o jakis namiar odpowiednich ludzi którym można powierzyć auto.Dodam ze chciałbym sie zmieścić w 2600zl
    i jaką najlepiej założyć instalacje? i jakie wtryskiwacze założyć? Dzieki za pomoc.

  4. #54
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Łukasz I, przeniosłem Tutaj twojego posta. Przeczytaj ten wątek i parę innych (poszukaj w wyszukiwarce) bo troszkę już pisaliśmy na ten temat.

    Ogólnie każdy tutaj poleci obie te co wymieniłeś. Zarówno BRC jak i Stag300 się sprawdzają, a gadanie, że są jakieś lipne to pewnie wyszło od gazownika, który ich założyć nie umie...

    W Wawie polecam: http://a3-club.net/forum/viewtopic.php?p=119416#119416 I potwierdzi to jeszcze parę osób z tego forum. Koszt to 2700, ale moim zdaniem warto! Profi robota.

    pzdr
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  5. #55

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pleszew / Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Założyłem STAG 300 (III generacja) do swojej niuni .....i nie żałuje dobry wybór....polecam
    W trasie pali mi 8l (przy max 120km) jak grzeje 160km od 9-10l.
    A w miescie oczywiście zależy od miasta, ja śmigam po Wrocławiu średnie zużycie to 10-12l.

    A jeżeli chodzi o moc, ja osobiście wyczuwam różnice jest nieznaczna ale wyczuwalna))
    Pozdro
    Piwo to moje paliwo !!!

  6. #56
    miszel's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec
    Auto
    ARL+
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    JA również polecam STAG 300, założyłem 2 miechy temu i jak narazie spisuje sie znakomicie, spalanie na trasie 9-10l a miasto 12-13l ale mam coś cieżką nogę ale polecam
    A3 1.8 AGNSprzedany. Jest 1.9 TDI ARL 4x4

  7. #57

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    STAG 300, reduktor ZAVOLI, valteki żółte 1 OHM. ( kwiecień 2100PLN) I nie narzekam za bardzo. przejechane 20 tys.

    Spalanie rzędu trasa( 3 osoby + bagaż) na 1000km przy do 120km/h 9L. a miasto wiadomo zalezy od 12 do 14L.

    róznica w mocy zapewne jest ale nie jest to az tak odczówalne

    a teraz moje pytanie. interesuje mnie mocowanie listwy wtryskowej. 1.8 AGN Jakie długości weżyków ? jesli ktos ma zdjecia to był bym wdzieczny.

    U mnie wężyki maja około 25 cm. czyli dość dlugo. Mistwe mam zamocowana obok bagnetu, pod czarna osłoną, ładnie wyglada ale szukam jakiegos bliższego miejsca.

    Ogólnie polecam Proste tanie i co wazne... https://www.ac.com.pl forum producenta tego gazu. Oprogramowanie cały czas modyfikowane i ulepszane.
    DaroM vel alfik
    Nowe imię tego samego zła

  8. #58

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jastrzebie
    Auto
    Audica
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam.

    Czy może ma ktos w swojej audicy zamontowana instalację gazową firmy STAG ? Pytam bo podjechałem umowic się na montaż LPG do swojej 1.8T i byłem zdecydowany na BRC....ale kier. warsztatu (nie nie chodzi tu o podwórkowy warsztat) zaoferował mi właśnie STAGa za cene 2700zł. Mowi ze jest lepszy od BRC gdyż ten twierdzi jest przereklamowany.

    Pomożcie proszę STAG czy BRC ? Licze juz tylko na wasze doswiadczenie!
    Audi 8L 1.8T ___POEZJA___

  9. #59
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    montorsi, ja mam STAG 300 ale w 1.8 bez T, mogę szczerze polecić, sprawuje się idealnie
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  10. #60

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam was, przymierzam sie do instalki LPG i jak sie u mnie w okolicy okazuje BRC nie chcą montować, jedynie z "for gas", lub w sprawdzonym zakładzie polecją mi ZENIT(bo jak twierdzą STAG jest podróbką tego włoskiego Zenita)
    co wy na to??

    ZENIT
    http://www.agcentrum.com.pl/index1.php
    http://www.auto-gaz.net.pl/index.php...ask=view&id=10

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •