Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 41

Temat: zakup audi a6

  1. #21
    beatamichal2010's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staniatki/Koblenz Deutschland
    Auto
    Audi A3 1.8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    potwierdzam 2.0TDI 170km kolega ma a juz wszystkie wtryski zmienine auto 3 letnie firowe przebieg 160tys i tankowane cały czas na shel i paliwo najrdorsze i DPF wymienony i slycchac juz dwumas jak stkuka dla mnie porazka słyszałem równiez o wadliwych pompach paliwa

  2. #22
    jedrekx's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Q7 & S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez zradek1 Pokaż post
    jedrekx kolega miał 170 konnego i sprzedał po 4 miesiącach miał go już dosyć auto było 2 letnie z przebiegiem 150 tys. udokumentowanym. 1.9tdi + DSG to dobra opcja ??
    w firmie mamy 3 Passaty 2.0 tdi 170 ps. roczniki to 2x2006 i 1x2007. 2 sztuki mają przejechane ponad 200 tys. w tych dwóch sztukach niestety padają wtryski, była wymieniona już głowica oraz kilkukrotne problemy z DPF. dlatego na wiosnę idą na sprzedaż i bierzemy Mondeo w ich miejsce..

    a 1.9 tdi + DSG to raczej bardzo dobra opcja. o 1.9 tdi pisać raczej nie trzeba + genialny automat. z czasem można tylko dodać kilka koników żeby zaczął się odpychać
    Było: Mondeo MK 3 Turnier 2.0 TDCi, Mini Cooper S & Audi A3 2.0 TDI S-line, Audi A5 2.0 TDI S-line, Audi A4 Cabrio 1.8T S-line
    Są: Audi A6 3.0TDI Quattro
    Będzie: kolejne Audi..

  3. #23
    $iwy's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OPR
    Auto
    Leon 1M SC
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Jestem w posiadaniu takiej C6 3.0TDI 2007 233ps jak stuka napinacz to prawie zawsze górny
    Znalezienie ładnego auta w dobrych pieniądzach to cud.Jest tak jak koledzy piszą, liczniki kręcone,auta bite itd.Szukając A6 zmarnowałem kupę czasu i pieniędzy na wędrówki po kraju.
    Podobnie z B6 A4 szukałem dwa miesiące aż odpuściłem i kupiłem 8L

  4. #24
    Quash's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Bez 60tys nawet do tematu nie ma co podchodzic, niecale 6 miesiecy temu sam to przerabialem, budzet mialem wiekszy ale tanszych samochodow tez nie skreslalem. Szukalem a6 albo bmw 5 ( bmw mialo byc w benzynie ale jak widac skonczylem inaczej ) i wszystkie egzemplarze ponizej 60tys to byl szrot i to mowiac delikatnie, w 60 juz by mozna bylo cos wybrac ale na 99% musisz pogodzic sie z przekreconym licznikeim i jakimis *******ami do zrobienia, 2.0tdi to mina z opoznionym zaplonem predzej czy poznej nie dosc ze uderzy cie po kieszeni to jeszcze unieruchomi ci fure w zakladzie na jakis czas. 3.0 tdi przed 2007 rokiem to praktycznie 100% problem z napinaczami lancucha, pytanie na ile to komus przeszkadza bo znam kilku osobnikow ktorzy z tym problemem jezdza juz od dobrych 100tys ( chalas jest tylko przy rozruchu ) i kompletnie nic sie nie dzieje, pozatym w wiekszosci wypadkow problemem sa jak wspomnial juz Siwy napinacze gorne, poza napinaczami mozesz tez sie spodziewac padajacych wtryskow zwlaszcza w przypadku samochodu ze sporym przebiegiem.
    2 Fast not 2 Furious
    Q3 2.0 TFSI 211KM - no stage
    S3 8P 360KM/450NM - CompSport Stage 3
    A6 C7 3.0TFSI 460KM/550NM - CompSport Stage 2

  5. #25
    zradek1's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    woj.Pomorskie/pow.Pucki/gm.Krokowa/Łętowice
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    zleciłem szukanie a6 dobremu znajomemu który sprowadza regularnie samochody z Niemiec na zamówienie. Ma kilku ludzi w Niemczech którzy szukają dla niego samochodów. Mówił mi że o dieslu mogę zapomnieć, chyba że przebieg 400+ tys mnie nie przeraża ;D Doszliśmy do wniosku że będziemy szukać benzyniaka z lekko uszkodzoną karoserią lub jakimś elementem do malowania. Czas na poszukiwanie auta wyznaczyłem do końca kwietnia. Mam nadzieje że szybciej coś się znajdzie. jak nie to a3 SB lub B7
    TYLKO AUDI

  6. #26
    $iwy's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OPR
    Auto
    Leon 1M SC
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Mi się udało, znalazłem 124tys przebiegu i cały czas serwis ASO.Pierwszy właściciel ale trzeba było zapłacić...

  7. #27
    brumek29's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biłgoraj
    Auto
    Audi A4 allroad
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Kolega który sprowadza samochody głównie z Belgii sprzedał ostatnio A6 2007r 2.0 tdi za 50 tys zł + opłaty. Bezwypadkowa 100%, pełen serwis do końca, 166000km przelatane, tyle, że była to praktycznie podstawowa wersja, w granatowym kolorze, na feldze 16', z dodatkowego wyposażenia chyba tylko pełny climatronic. Coś za coś. Nie ma co się poddawać, nie wszystkie będą miały 400 000 km przebiegu albo historie powypadkową.

  8. #28

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przasnysz/ Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Red face Audi A6 c6 co wybrać??

    Witam
    rodzice planuja zmianę auta... na celowniku Audi a6 c6
    chciałbym się doradzić jaki silnik wybrać ... 2.0 TDI, 2.7 TDI, 2.4 benzyna, automat, manual... aby móc im troche pomóc i rozwiać ich wątpliwości
    bardzo proszę o jakieś porady
    pozdrawiam

  9. #29

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    a czy wybór nie zalezy od indywidualnych preferencji? czy szukaja czegos wolnego czegos malo palacego i wygodnego, czy szybkiego. Diesel, benzyna, ośka quattro - przeciez konfiguracji jest od groma ale żeby nie było nie na temat - jak bym mial kupowac c6 to szukalbym s6

  10. #30

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przasnysz/ Olsztyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    wiadomo ze serece chciałby s6. ale portfel nie pozwala... budżet około 35tys, chielibyśmy wiadomo zeby było jak najmniej awaryjne... disiel mniej pali ale chyba jest więcej rzeczy do zepsucia... natomiast benzyna mnie awaryjna ale więcej pali... pytanie : czy benzyna 2.4 ma dwumas?

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •