Pokazane rezultaty 1 do 10 z 1907

Temat: Jaki model opon letnich

Threaded View

  1. #11
    cosmo-pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    StalowaWola/Warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    98 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marek_s3 Pokaż post
    nie przez majkela ale przez swoją tępą zadętość wychodzisz na błazna. Nie znasz ani mnie ani mojej wiedzy ani mojego doświadczenia powielasz czyjeś obelgi i błazenady.Tacy doradcy. A temu drugiemu to przyciera ale chyba zwój mózgowy...od kiedy to prawidłowy zamiennik seryjnego rozmiaru przyciera...już że sam popisał głupot to sie nie odniósł, zabrakło inteligencji..widocznie faktycznie zlewa za dużo, jak pisze , i to nocą w dziurawe prześcieradło..hehe..
    nikt nie czyta co Ty chcesz majkel, polecaja opony z miekkimi barkami jak rainsporty albo energy sejwersrejwer która nigdy nie bedzie jednoczesnie opona o najlepszych wlasciwosciach gripu na suchym , i o ile w rozmiarach 14-15 cali daje radę to dla kolegi w rozmiarze 18 " już zuepłnie inne opony sprawdzą się lepiej, tyle że tu nikt nie bierze pod uwagę o jaki rozmiar opony komuś chodzi - co jest kluczowe. Polecam stronę tyrereviews.com rynku w UK, gdzie jest 10 RAZY wiecej kupowanych nowych aut niz w PL i wartość rynku motoryzacyjnego ma zupełnie inną wartość niż nasz zaścianek, tam poczytać można 100 RAZY wiecej racjonalnych wypowiedzi niż na forum audi którego nadwornym doradcą jest użytkownik citroena + zaklejonego olejem 15w40 1.6....no gratuluję wam wszystkim że go słuchacie, nie daje wam to do myślenia ?
    Post zgłoszony do moderatorów, za wycieczki personalne i obrażanie użytkowników. Mam nadzieję, że zrobią porządek z Tobą w końcu. Twoja wiedza natomiast jest taka, że nie znasz norm olejowych i nie wiesz, że ES Micheline nie występuje w tym rozmiarze. Maks to 17. Ale to nie pierwszy raz, kiedy robisz z sam siebie błazna. Nic mi do tego tak naprawdę, możesz się dalej kompromitować, ale obrażać się nie pozwolę. Rady i wiedzę niech sobie ocenią użytkownicy. Ty naucz się pisać poprawnie po Polsku, bo tego bełkotu czytać się nie da.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to cosmo-pl For This Useful Post:

    kr3ngdee (30-01-15),pomocnik (29-01-15)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •