Nie wszystkie liczniki 8L0920 sa z immo 3 nauczcie sie tego.
Lorn klucze koduj can commander
Nie wszystkie liczniki 8L0920 sa z immo 3 nauczcie sie tego.
Lorn klucze koduj can commander
|
I powinno przejść to?Potrzebuje tylko nowego pinu do licznika?Starego nie mam.DanioUK masz może gdzieś rozpiskę jak się koduje?Czy analogicznie jak VCDS?
Nie wszystkie liczniki lubia sie z ecu silnika. Najgorsze sa immo2. Co do kodowania klucza to ten program pozwala ci to zrobic. Ma tam osobna opcje - nic trudnego jak to zobaczysz to bedziesz wiedzial jak. Program ci mowi co i jak
a te krypto 48 muszę kupić?Dzięki za odpowiedz i zainteresowanie moim problemem.Napiszę jak się uda![]()
Immo2 potrzebuje czysta pastylke crypto48 o ile sie nie myle. Ilaczej nie zakodujesz. Tylko immo3 ma wielokrotny zapis
to muszę kupić 2 pastylki do dwóch kluczy.Dzieki
u mnie bylo immo3 i pastylki byly potrzebne mimo ze w grupie 22 na 3 pozycji byla 1. Po zmianie pastylek klucze sie zakodowaly od razu.
beda pasowaly zegary z s3 do a3
Beda pasowaly
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)