Strona 24 z 33 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 231 do 240 z 329

Temat: Concert II Audi A3 po lifcie

  1. #231

    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    A3 quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Ok na dniach postaram się to zrobić.
    W moich żyłach płynie benzyna,
    Zamiast serca świszczy turbina!!!

  2. #232
    Pain97's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białobrzegi
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam mam takie pytanie czy radio Concert te z aluminiową wstawką pochodzące z a3 8P/A4 B6 podejdzie do a3 8l z 2000r (po lift)

  3. #233
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pain97 Pokaż post
    Witam mam takie pytanie czy radio Concert te z aluminiową wstawką pochodzące z a3 8P/A4 B6 podejdzie do a3 8l z 2000r (po lift)
    Nie wiem czy to pomoze,ale u mnie nie dzialala zmieniarka cd w radiu Symphony II, nie moglem znalezc do a3 8l ,a jak znalazlem to cena dosc zaporowa. Kupilem radio z a4 b6 100% sprawne wlasnie te z aluminiowa wstawka na dole i zmienilem tylko przedni panel zeby pasowal pod moje 2 din i radio gra.Wczesniej mialem 1 din i concert II,okablowanie mam caly czas to samo.
    Ostatnio edytowany przez monlag1 - 28-06-16 o 16:46

  4. #234
    Pain97's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białobrzegi
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    Nie wiem czy to pomoze,ale u mnie nie dzialala zmieniarka cd w radiu Symphony II, nie moglem znalezc do a3 8l ,a jak znalazlem to cena dosc zaporowa. Kupilem radio z a4 b6 100% sprawne wlasnie te z aluminiowa wstawka na dole i zmienilem tylko przedni panel zeby pasowala pod moje 2 din i radio gra.Wczesniej mialem 1 din i concert II,okablowanie mam caly czas to samo.
    A z którego roku masz auto ja mam październik 2000 czyli po lift = więc CAN powinien być ale w papierach od samochodu znalazłem starą instrukcję od radia Audi Chorus I a do niego CAN nie jest potrzebny i teraz mam dylemat czy Concert II pójdzie bo jak nie to musiałbym dokupywać emulator CAN czego nie chcę.

  5. #235
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pain97 Pokaż post
    A z którego roku masz auto ja mam październik 2000 czyli po lift = więc CAN powinien być ale w papierach od samochodu znalazłem starą instrukcję od radia Audi Chorus I a do niego CAN nie jest potrzebny i teraz mam dylemat czy Concert II pójdzie bo jak nie to musiałbym dokupywać emulator CAN czego nie chcę.
    U ciebie nie trzeba żadnego emulatora masz przecież licznik z CAN-em syganałowym czyli 8l0920...Concert II spokojnie będzie działał trzeba tylko przepiąć 2 przewody.Wystarczy porównać schematy z opisem kostek radia Chorus i radia Concert II.

  6. #236
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pain97 Pokaż post
    A z którego roku masz auto
    2003r

  7. #237
    Pain97's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białobrzegi
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez renegat207 Pokaż post
    U ciebie nie trzeba żadnego emulatora masz przecież licznik z CAN-em syganałowym czyli 8l0920...Concert II spokojnie będzie działał trzeba tylko przepiąć 2 przewody.Wystarczy porównać schematy z opisem kostek radia Chorus i radia Concert II.
    Czyli to radio z A4 B6/A3 8P powinno działać wraz z całą diagnostyką i podświetleniem klawiszy ,i nie będzie się wyłączać co godzinę
    Jeszcze raz dzięki za wszystko jak będę w posiadaniu takowego radia to się odezwę

  8. #238
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pain97 Pokaż post
    Czyli to radio z A4 B6/A3 8P powinno działać wraz z całą diagnostyką i podświetleniem klawiszy ,i nie będzie się wyłączać co godzinę
    Jeszcze raz dzięki za wszystko jak będę w posiadaniu takowego radia to się odezwę
    Tak będzie działać tak jak fabrycznie powinno. Podłączenie kostek w a 4 czy 8 P jest takie samo ale chodzi o panel musisz szukać panela do 8 L w a4 są inne wymiary.
    Tu masz od 8L ale już przyciski wyrobione http://allegro.pl/audi-a3-s3-8l-conc...1.html#thumb/1

  9. #239

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zgorzelec
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Witam! Przy zakupie auta (A3 8l 2001r.) dostałem radio Concert II. Po podłączeniu go do auta i wpisaniu kodu radio po sekundzie gaśnie. Chciałbym wiedzieć czy radio może być uszkodzone czy ja mam coś nie tak w instalacji. Dodam, że nie mogę znaleźć kostek od zmieniarki, radio bez problemu połyka płyty i je oddaje.

  10. #240

    Mazowieckie

    konrad24244's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    525 razy
    Podziękował
    227 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ramzesisko Pokaż post
    Witam! Przy zakupie auta (A3 8l 2001r.) dostałem radio Concert II. Po podłączeniu go do auta i wpisaniu kodu radio po sekundzie gaśnie. Chciałbym wiedzieć czy radio może być uszkodzone czy ja mam coś nie tak w instalacji. Dodam, że nie mogę znaleźć kostek od zmieniarki, radio bez problemu połyka płyty i je oddaje.
    Radio było naprawianie bo wgl nie działało. A w aucie nie masz Cana wiec albo emulator albo jakiś elektronik niech ci to ogarnie

    Wysłane z mojego SM-G900F

Strona 24 z 33 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •