Strona 100 z 103 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 991 do 1,000 z 1025

Temat: [8L] Notlauf

  1. #991

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    U mnie normalnie jest Westgate (k03s) czyli nie ma mozliwosci sprawdzic tego na postoju? Moze ktos ma 1.8t AGU i sie wypowie czy u niego tez trzeba uzyc naprawde sporej sily by ruszyc sztanga?

  2. #992
    kaczmar's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam ponownie.. Byłem na diagnostyce i wyszło że przepływka daje złe wartości.. Jest to możliwe że przez to silnik nie ma mocy? Chcę się upewnić że jest sens ją wymienić bo koszt w Niemczech to plus minus 100 euro...

  3. #993
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    U mnie kiedyś padła przepływka to miał muła całkowitego. Tak czy inaczej jest to ryzyko najlepiej jest podmienić na chwilę z innego auta i sprawdzić. Możesz z Polski zamówić używkę ja swoją dobrą do ASZ sprzedałem za 60 zł nie dawno.

  4. #994
    kaczmar's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Właśnie dość często zmieniam mieszkanie.. łatwiej jest mi kupić na miejscu... ale generalnie też właśnie mam muła całkowitego.. do 150 KM/h potrzebuje z 10 min żeby się rozpedzic... a jeszcze takie pytanie... wyczytałem tu na forum że jeżeli przepływka padnięta to po odpięciu kostki auto chodzi lepiej a po podpieciu gorzej... u mnie jest bez różnicy czy jest podpieta czy nie... na zimnym jak i ciepłym chodzi tak samo... to znaczy tak jak by leciutko lepiej na odpietej...

    - - - Updated - - -

    Generalnie calyczas mam problem.. byłem na diagnostyce i takie mam błędy (tłumaczone przez google):Kod błędu Łącznie zapytanie Motor Mo 5 Błąd Kod błędu: 17552 Miernik masy powietrza Działanie wadliwe( stąd moje zainteresowanie przepływką) Kod błędu: 17964 Ciśnienie kolektora dolotowego w kolektorze zbyt niskie. Kod usterki: 19561 Zakłócenie zaworu rozdzielacza dolotowego / zwarcie do ziemi Kod usterki: 17957 Usterka zaworu regulacyjnego ciśnienia ładowania. Kod błędu: 17849 Zawór recyrkulacji spalin nieprawidłowo działał.

    I tak.. n75 wymieniony ten Zaworek co jest pośrodku też czujnik ciśnienia na ic też... Jakieś pomysły?

  5. #995
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    A dymi mocno? Obejrzyj tej filmik

  6. #996
    kaczmar's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Właśnie nic nie kopci.... zero chmurki... no nic.. jadę dzisiaj zamówić przeplywke... może będzie lepiej...
    Ostatnio edytowany przez kaczmar - 13-09-17 o 09:23

  7. #997
    kaczmar's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Przepływka wymieniona.... Jest troszkę lepiej ale problem nie rozwiązany... Byłem na diagnostyce i błąd z przepływka po usunięciu się nie pojawia.. ale pojawia się od n75 chociaż jest założony nowy.. może z kablami coś nie tak.. a może z ecu... jak to sprawdzić? Dokąd idą kable z wtyczki od tego zaworka? Chciałem sprawdzić miernikiem czy nie jest uszkodzony..
    Ostatnio edytowany przez kaczmar - 17-09-17 o 19:27

  8. #998
    SamciaABT's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ruda Śląska
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Szybkie pytanie 1.8t AUM grzebałem dziś w poszukiwaniu nieszczelności bo od czasu do czasu przyłapie muła , ruszając tipem (seria) w lewo i prawo wyczułem luzy.
    Jest to normalne czy powinien sztywno siedzieć i ani drgnąć ?

  9. #999

    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny Spadek mocy , zawieszajace sie turbo

    Witam od kilku dni moje Audi A3 1.9TDi straciło moc, gdy wciskam pedał w podłogę dosłownie nic sie nie dzieje , brak mocy a turbina zaskakuje dopiero przy 2700 obr. na drugim biegu. Sytuacja sie powtarza za każdym razem po ponownym uruchomieniu silnika. Dodam że jakieś 4 m-ce temu , wyczyściłem EGR który okazale był po prostu brudny! Auto po czyszczeniu zachowywało się żwawiej jak przed czyszczeniem. wracajac do problemu podłączyłem samochód pod VAG-COM i wyskoczyły 3 błędy . Które po skasowaniu powracaja. o ile pierwszy zwiazany z wentylatorami bezpośrednio nie dotyczy problemu o tyle dwa następne wydaje mi się że już na pewno. Znajdzie sie ktos doswiadczony w temacie i wesprze pomocą? Zdjecie z kodami z vaga poniżej.


  10. #1000
    FLG Ninja's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Exclamation Obroty do 2500 na każdym biegu.

    Witam serdecznie, jestem właścicielem A3 8L 1.9 TDi ASZ 130km po chipie.

    W samochodzie pojawił mi się problem objawiający się tym że nie mogę wkręcić silnika powyżej 2500 obrotów. Nie ważne czy jest na 1 czy an 6 - do 2,5 i dalej nie idzie. Sprawdzałem i czyściłem przepływomierz, rury z turbo. Jakieś pomysły? Na komputerze nie pokazuje błędów, wcześniej miałem notlauf przez dziurawą rurę turbo ale po wymianie problem zniknął.
    Będę wdzięczny z jakiekolwiek porady dotyczące uporania się z problemem.

Strona 100 z 103 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •