Wlasnie caly czas sie zastanawiam,czy po wyrzuceniu samego srodkowego,nie bedzie rezonowalo w srodku?
Wlasnie caly czas sie zastanawiam,czy po wyrzuceniu samego srodkowego,nie bedzie rezonowalo w srodku?
|
zrobiłem pełen przelot za katalizatorami w 3.2 , przelot 2.75 cala ze stali nierdzewnej , jest miło alee myslałem ze bedzie głosniej, ogólnie nie wiem co niektórzy tu piszą za bzdury
ze po wywaleniu srodkowego jest jakiś rozonans
możecie robić smiało takiego moda , same plusy
miłego dnia
Mazowieckie
Wrzuć film A nie jakieś puste info 😂
Wysłane z mojego S8 + przy użyciu Tapatalka
- - - Aktualizacja postu - - -
za katami nie masz już żadnej puszki ??
U mnie wydech wygląda tak
A o dźwięku decyduje końcowa pucha, to ona robi cała robotę.
Co do rezonansu to u mnie czasami coś tam zabrzęczy przy baaardzo delikatnym dodawaniu gazu przy ok 2tys obr./min, natomiast przy normalnej jeździe wszystko jest ok.
Jak by nie patrzył wydech w tym silniku to must have
Ja jestem mega zadowolony i polecam każdemu!
Witam. Posiadam a3 3.2.
Podczas wymiany klocków tył zauważyłem, że końcowy oryginalny tłumik posiada przepustnice sterowną ciśnieniem/podciśnieniem która to przepustnica jest na jednej końcówce wydechu. Jest domyślnie otwarta powodując bardziej basowe brzmienie wydechu. Po jej zamknięciu wydech się wycisza. Wie Ktoś po co tam takie cudo i w jakim przypadku następuje zamykanie tej końcówki wydechu przez ta przepustnicę?
Zdjęcie poniżej. Niestety po dodaniu na serwer obróciło się bokiem :-/
![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)