Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 176

Temat: Konsole, gry... i w ogole

  1. #41
    Łysy2007's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Unhappy

    ja tego z allegro bym za chiny ludowe nie kupił i to jeszcze za 600 zł to czasami warto poczekac i kupic za normalna cene heehe pozdro aha tez nie długa ma byc MGS 4:Gun Patriot's ponoc na 12 czerwca i w tym roku ma sie ukazac Resident Evil 5 a najbardziej mnie interesuje Final Fantasy 13 ale tutaj jak patrzyłem na internecie to narazie nic nie widac nic nie słychac!!!!

  2. #42
    january3's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    a ja posiadam starą, biedną PS2 ale i tak ja bardzo lubię

    pzdr

  3. #43
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Gra ktos moze na PS3 w Warhawk lub w Frontlines na PC??Chetnie bym z kims z forum pogral

  4. #44

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Na ps3 póki co mało fajnych gier. A jak ktoś przerabia konsole to niestety ps3 nie można. Xbox ma za to duże zaplecze gier, można przerobic i cena w saturnie (749zł za premium) to bardzo atrakcyjna cena
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  5. #45
    Parkiet's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Eh te przeróbki... przecież nowe gry można już kupić za 69zł (xboxowska platyna), nie mówiąc już o allegro, gdzie nówki gier w foliach kosztują zaraz po premierze kosztują niejednokrotnie nie więcej niż 150zł. A przyjemność z przechodzenia takiej gry jest naprawdę duża - wiesz ile zapłaciłeś, podoba Ci się gra i spędzasz przy niej tyle czasu aż wyciśniesz z niej wszystkie soki.
    Zresztą jeśli nadal komuś nie leży te 150 to może poczekać pół roku i cena maleje do tych 70zł. Dlatego bardzo nie rozumiem ludzi piracących.

    Botage - przejście najfajniejszych gier które wyszły na PS3 zajęło by Ci ponad pół roku Bardzo się zastanawiałem nad zakupem nowej konsoli ale... Kupiłem kilka starych, kilka gier i niedługo kupię obiektyw. Jest tyle dobrych gier na PS2 czy GC, że zanim je przejdę obecna generacja stanieje do 500zł za platformę A wtedy kupię wszystkie 3 - żeby nie być fanboyem

  6. #46

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Czy ja wiem. Wymień mi te "najfajniejsze" gry które miałbym tyle przechodzic tyle czasu. Tak się składa, ze mam obie konsole i mam spore porównanie.
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  7. #47
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Mając PS3 masz calkiem dobry odtwarzacz Blu-Ray.A w Xbox360?Nie masz...Można wprawdzie dokupić sobie HD-DVD,ale co z tego jak format już i tak przegral i siadl....Mysle tez ze wczesniej czy pozniej bedzie mozna PS3 przerobic...
    Ja osobiscie uzywam PS3 w 80% do ogladania filmow w HD,a gram prawie wylacznie na PC.
    Ostatnio edytowany przez James - 31-03-08 o 16:18

  8. #48

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    James, w polsce filmy blue-ray??
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  9. #49
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Botage Pokaż post
    James, w polsce filmy blue-ray??
    Nie wiem jak w PL Tutaj od cholery

  10. #50

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Parkiet Pokaż post
    Eh te przeróbki... przecież nowe gry można już kupić za 69zł (xboxowska platyna), nie mówiąc już o allegro, gdzie nówki gier w foliach kosztują zaraz po premierze kosztują niejednokrotnie nie więcej niż 150zł. A przyjemność z przechodzenia takiej gry jest naprawdę duża - wiesz ile zapłaciłeś, podoba Ci się gra i spędzasz przy niej tyle czasu aż wyciśniesz z niej wszystkie soki. Zresztą jeśli nadal komuś nie leży te 150 to może poczekać pół roku i cena maleje do tych 70zł. Dlatego bardzo nie rozumiem ludzi piracących.
    A kupujesz filmy oryginalne, muzykę oryginalną, masz windowsa, office'a oryginalnego? Nie oszukujesz urzedu skarbowego, płacisz podatki?? Wszystko to to kradzież...


    Ja u nas chyba jeszcze nie widziałem. Ja raczej do kina chodzę, bo filmy raczej tylko raz oglądam...
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •