Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Problem z radiem concert

  1. #1
    lordseir's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny Problem z radiem concert

    witajcie
    mam problem z moim radiem concert (po lifcie). jak wlaczam zmieniarke (oryginalna Blaupunkt) to czasem skacze plyta a czasem wogole sie wylacza muzyka, dodatkowo na wyswietlaczu pojawia sie napis NO CHARGER i w tym momecie przelacza sie na radio.

    czy ten problem zwiazany jest ze zmieniarka czy z radiem czy moze z kablem? moze ktos juz cos takiego doswiadczyl. szczeze mowiac problem zaczal sie (jak pamietam) jak wymienilem radio cocsert przed liftem (maly wyswieltacz) na concert po lifcie (duzy wyswietlacz).

    bede wdzieczny za info w tej sprawie i co mam robic bo nie chce podejmowac pochopnych decyzji jak np kupowanie nowego radia.

  2. #2
    TeeVar's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ???
    Auto
    0000
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    100 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A na przed lifcie dzialalo bez problemu? Moze cos jest z kablami. Ale jezeli muzyka gra i nagle zaczyna cos przerywac to moze zmieniarka powoli "przechodzi na emeryture" albo polift ma problemy z obslugo tej zmieniarki.
    Podstawowa prawda o ludziach jest taka, że wszyscy kłamią. Jedyna zmienna to dlaczego.

  3. #3
    MISIEK062006's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ŁÓDŹ
    Auto
    AUDI
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny laser

    miałem kiedyś podobny problem (nie w audi) dałem koledze zmieniarke do wyczyszczenia laser był przykużony po czyszczeniu było ok

  4. #4
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Zmieniarka ,jeśli nie może odczytać płyty to wyświetla błąd w stylu ERR1 (coś mniej więcej takiego) i bierze następną płytę, a nie się wyłącza ! Na pewno coś z połączeniem. Sprawdź czy na pewno dobrze jest wpięta wtyczka(niebieska) i czy masa jest podłączona (osobny kabel).

  5. #5
    lordseir's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    MiG25: zmieniarka oczywiscie jest dobrze podlaczona a masa podpieta jest do radia. testowalem jeszcze zakupiona ostatnio zmieniarke mp3 (pisalem o tym na forum) i powiemze z nia tez jest podobnie podpielem ja zamiast zmieniarki CD i czasami robi mi te same numery czyli wylacza sie nagle poczym wlacza i wylacza i tak w kolko a czasem wogole nie chce sie odpalic i wyswietla sie NO CHARGER poczym jak automatycznie przejdzie na radio a ja wcisne CD klawisz juz jej wogle radio nie widzi trzeba wszystko rozlaczyc albo odpiac np pendrive i w tedy zaczyna dzialac do nastepnego razu. pomocy bo nie wiem co mam robic

    TeeVar: z tego co pamietam to przed liftem dzialalo a caly problem zauwazylem jak radji zienilem na po lifcie. niewiem czy to taki zbiek okolicznosci czy co innego?!?!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •