Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Klima + otwierajace sie samoczynie okno (troche dlugie)

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi 2002r.
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG

    Domyślny Klima + otwierające się samoczynie okno (trochę długie)

    Spotkał się ktoś z taką sytuacją:
    Ze 2 dni temu wsiadam do samochodu, temp na FIS'ie pokazuje 30-31stop.C
    przelaczam klime na ECO + otwieram okna z przodu, aby pozbyc się okropnego skwaru,
    przejezdzam okolo 1km, wylaczam ECO, czyli klima zaczyna działać, temp mam ustawioną 21.5C z racji, że jest załączone AUTO, klima leci z nawiewem na maxa, zaczynam zamykac okna kierowcy idzie, pasazera juz się zamyka, ale dojezdza do końca poczym się samoczynnie otwiera do połowy, myślę coś popstrykałem nie tak, zamykam ponownie i znów to samo, okno dojezdza do końca po czym zjeżdza do połowy i tak próbowałem zamknąć jeszcze ze 2 razy, zjechałem szybą na dół, próbóje zamknąc, najpierw staje sama w połowie, klikam drugi raz i znów dojezdza do góry po czym się opuszcza do połowy. Próbuję jeszcze raz otworzyć całe i zamknąć i tym razem mi się udaje i okno się samo nie otwiera. W między czasie słysze, że ciąg nawiewu się zmniejszył i widać to też na wyświetlaczu, czyli temp wewnątrz samochodu została już trochę zmniejszona.
    Czy to możliwe, aby tym oknem sterował komp w połączeniu z klimą czy też sam Szatan ?? Szczerze mówiąc była to moja taka pierwsza sytuacja i nieźle się wystraszyłem

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Zaden komp oknem nie steruje. Ja stawiam ze masz polamane prowadnice szyby i szyba krzywo Ci chodzi po uszczelkach... a poniewaz mechanizm podnoszenie szyby jest tak skonstruowany ze jak napotyka jakis opor to sie zartrzymuje i opuszcza kawalem szybe. To jest takie zabezpieczenie zeby reki czy gowy nie przyciac.
    Ten temat prowadnic/slizgow juz przerabialem, jak i wiele osob z forum.
    Jak chesz sie do tego dobrac to poszukaj bylo kilka tematow lacznie ze zdjaciemi co jak trzeba zrobic.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •