Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Quad

  1. #1
    mirun1's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świecie nad wisłą
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny Quad

    Wszystkich którzy się znają proszę o opinie na temat tego quada


    http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=415783120

    lub

    http://quad24.pl/product_info.php?products_id=49

    Z góry dziekuje za wszelkie porady i informacje

  2. #2
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    to dla Ciebie czy dla dzieciaka kupujesz?
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  3. #3
    mirun1's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świecie nad wisłą
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Teraz Mi Głupio Ale To Ma Być Dla Mnie Do Wczoraj Chciałem ścigacza Kupić Ale Się Kumpel Właśnie Zabił I Wybrałem Quada

  4. #4
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    ale 250cm na duzego chlopa to nie poszalejesz, za 10tys kup cos uzywanego , przynajmniej 400cm
    ostatnio ktos sie pytal, wiem ze kupil uzywana honde foreman i jest baaaardzo zadoooowolony
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  5. #5
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    tak jak pisze Miro
    minimum 400ccm

    wczoraj widzialem jak u mnie dzieciaki na takim smigaly, fajne to jest ale dla dziecka
    a jak wczoraj chciales scigacza to dzis polecam Yamahe raptora 700. lub 660.
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  6. #6
    jaczek7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź k/DOBRONIA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    81 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Za 10tyś zł mimo że nowe nie będzie to napewno nic porządnego mimo że nie składane w chinach ja w zeszłym roku kupiłem cos takiego http://www.allegro.pl/item413614336_...at_2008_r.html
    i powiem ci że już można na tym pojeżdzić 300cm pojemności jak jeżdzisz sam i nie miałeś nigdy doczynienia z qadem wystarczy skrzynia automat , a to co ty oglądasz to mi sie nie wydaje zeby to było dobre Jak na kłada jest za niskie zdecydowanie tak bardziej do jazdy szosowej ale ma napewno napęd bez miechanizmu różnicowego tylko bezpośrednio na cała ośke więc na asfald nie zabardzo bo za bardzo rzuca i zakręty ciężko zbierać pozatym opony szybko sie drą
    Więc moje zdanie to kupic coś markowego a używanego a tak naprawde to ja bym wybrał jednak motocykl bo na quada trzeba mieć dużo terenów do jazdy najlepiej jakieś żwirownie albo nieużytki, bo po zwykłych polach to możesz od jakiegoś rolnika widłą dostać w plecy bo niestety duzo wariatów nie szanują czyjejs własności tylko ryją gdzie popadnie
    pomyśl jednak może nad motorkiem ja bym teraz tak zrobił np. yamaha fazer albo honda hornet takie przyjemne motorki bo takie typowe szlifierki to faktycznie można sobie tylko krzywde zrobic
    pozdro
    ET: I OP-2008 17,17 / II OP-2009 r. 15,64 / III OP-2010 r.15,33 / IV OP-2011r. 15,27 / V OP-2012r. 14,56/ Spot 2014 Konstantynów / 2015 10 URODZINY

    A3--> A4--> A5-- > i nastała era SUV ... czarny i biały

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •