Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 17 z 17

Temat: Dziwne objawy!Help!

  1. #11
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    jak na zimnym Ci tak robi to powiedzmy ze by sie zgadzalo ze to poduszka.a spradzales ich stan?koledzy nizej pisali ze wentylator wprawia auto w wibracje raczej to jest nie mozliwe zeby taki wiatraczek mogl zatrzasc taka buda.
    Ostatnio edytowany przez PROSTO - 13-01-09 o 19:06
    Who I am? I am a the Champion.

  2. #12
    Maciek84's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    u mnie na 100 we wiatrak bo jak sie załącza to wtedy występują drgania wyczuwalne na kierownicy i ustępują jak wiatrak przestaję kręcić nie wiem dlaczego tak jest ale dobrze ze to wiatraczek a nie coś poważnego

  3. #13
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    skoro po zalaczeniu witraka masz drgania to tulejki pewnie sie zuzyly w krotce zamieszcze w dziale warsztat opis jak rozebrac i zlozyc wiatrak wentylatora ale nie o to chodzi w tym watku,koledze Radson88 trzesie gdy odpala auto wiec na 100% nie jest to wiatrak.Nie napisal czy to faktycznie poduszki wiec czekamy
    Who I am? I am a the Champion.

  4. #14
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    katowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    tak jak napisał kolega PROSTO trzesie mi tylko przy odpalaniu a jeszcze mówiąc konkretniej jest mocne szarpiecie silnikiem kiedy auto już "załapie" myśle że nie bedzie to nic powazniejszego (oby...) skoro auto podczas jazdy nie stracilo na mocy,bie kopci i wszystko jest okej tylko meczy mnie te szarpniecie i głos w kabinie (basowy) kiedy sie wkreca powyżej 2tys.obrotów. w piatek planuje wziasc wolne i jechac z tym do mechanika to juz cos bede wiedzial ale tak jak wiekszosc z was pisze mysle też że chodzi o poduszke lub o cos innego zwiazanego z zawieszeniem silnika...

  5. #15

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Łańcut
    Auto
    audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Ja również mam taki problem,tylko u mnie trzęsie się kierownica jak np.długo jadę w korku,czyli przy małej prędkości.Również jak odpalam auto jak jest zimne to słychać takie jakby trzaskanie.

  6. #16
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    katowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Panowie dzisiaj zauwazyłem że trzesienie zniknelo prawie calkowicie ale nadal kiedy odpalam auto jest jedno mocne Stukniecie że aż auto zadrży i znajduje sie ono pod nogami kierowcy lekko przed pedałami...co to może być? może wydech gdzieś sie poluzował?bo podczas jazdy też czasami słychać stuki? czy jednak coś z zawieszeniem silnika?

  7. #17
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    katowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Temat Rozwiazany! Dzisiaj po wizycie w warsztacie diagnostycznym okazało sie że "łapka" biegnąca od poduszki poprostu była bez śuby która została urwana i wisiała na niej tylko czesc tak wiec silnik latał na każde strony i podczas odpalania szarpał pod nogami kierowcy po wymianie wszytsko chodzi jak dawniej i nadal można cieszyć sie z jazdy trojeczką dzieki wszystkim którzy pomogli! Pozdro



    ...Ty Wyprzedzasz,Ja sie delektuje...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •