Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 17

Temat: Opowiadania proxy 14.12.2006 POCZTA + KURIERZY

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny Opowiadania proxy 14.12.2006 POCZTA + KURIERZY

    Witam

    Kolejne nowosci z mojego zycia od 3 dni moje najczesciej wypowiadane slowo to KUR...A dlaczego ?

    11 dni temu zamowilem przesylke o wartosci ponad 200zl poczta polska ... sklep mowi ze wyslane wszystko cacy z tym ze poczta chyba trafic domnie nie moze ( ide sie dzis przejsc bo przeginaja) w tym przypadku nie moge sie dodzownic bo nie wiem gdzie...

    DHL przesylka kolejna zamowiona wczoraj patrze na podglad przesylki paczka w wawie a nie dostarczona dzownie a oni mowia mi calkiem inne dane ( gosc dobrze zamowil tylko ktos zle przepisal ) wrrrr ale to akurat wyjansilo sie w trakcie pisania tego postu i juz przepraszaja i ze o 16 bedzie umnie... wiec spx

    UPS zamowilem hamulce na tyl 2 dni temu ze sprawdzonego juz zmax.pl (polecam ! naprawde fajnie gosc doradza) czego nei powiem o UPS wykonalem do nich ponad 48 minut polaczen juz mnie tam normlanie na pamiec znaja bo mowie ze to wazne i potrzebuje tego pilnie a oni domnie tak:
    -wczoraj kurier 20m odemnie byl i stwierdzil ze zly adres nie zadzownil ! mial 2 numery buc. Pani w info powiedziala ze to zalezy od elastycznosci kuriera czy zadzowni czy nie ! to ja sie jej pytam ze to ja mam byc elastyczny i jego szukac czy on mnie ? (adres oczywiscie sie zgadzal )
    -wczoraj wykonalem jeszcze z 5 telefonow... mieli mnie dosc i na stronie napisane wysylka bis ( 14.12.06 ) wiec dalem se spokoj jak to zalatwione
    -dzis nowa info na stornie w podgladzie dostawa ,,wieczorna,, dzownie i pytam jak to wieczorna jak mialo byc na rano a oni ze nie wiedza gdzie jest paczka NO KUR...... zgubili ciule przyjechal kurier do firmy ale mojej paczki nie mial zadzownil gdzies tam i dalej nie ma... zaczolem dzownic meczyc... chyba z 4 tel na godzine . Az odczuli presje jaka na nich wywieram wkoncu zadzownila Pani do mnie z przeproszeniami ze dzis na 17 ma byc. (niech tylko nie bedzie reklamacje itak zloze! na elastycznego pana )

    teraz pozostaje mi czekac ogolnie spore zamowienie i nie poto zamawiam kurierem zeby czekac na to dwa dni czy 3 ! oto chodzi ...

    Wychodzi na to ze UPS i DHL dzis mi zalatwia dostawe (wkoncu bo by mnie trafilo ) gorzej z poczta polska #@$!#$!# ale ide dzis na poczte moze to maja na poczcie czy cus... :/ w sumie jak tego na jutro z poczty nie dostane to bede mial przerabane !
    420 500 km
    1

  2. #2
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Proxa, to to jednak masz ciekawe zycie
    Ale nie jestes sam - czekam raz na kuriera prawie 10 godzin bo mial byc na 11 a byl o 20 - to stanard w tych kurierach
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #3
    asmo666's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z GRUBEJ RURY
    Auto
    Nysa SR20DET
    Model
    S3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    taaa a ja wyslalem za pobraniem paczke priorytetem z alampami do ziomka i ani sladu odezwu od ziomka ani sladu kasy :/ a mija juz 9 dzien!!!!!! k*** Mac poczta jest do d***
    www.nissantech.pl

    gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!!

  4. #4
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    wlasnie byl gosc w firmie po listy i paczki z UPS ale dlamnie nie mial przesylki sie wkurw...lem i zrobilem rozrube jak tego dzis nie dostane to pozabijam ich i juz nie bede 4 dni czekal bo piorytet by domnie szybciej doszedl pewnie albo sam bym se poto pojechal !
    420 500 km
    1

  5. #5
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ja mam bardzo wplywową pałke w samochodzie, zadzwon po mnie przyjade w ciagu 3/4 godzin do Ciebie i zalatwimy wszystko jak powinno byc
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  6. #6

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    O tak, pałki są najlepsze... Maggu jakiś czas temu swoją prezentował... Też poluję na "bejzbolówkę"...
    ______________________________
    Anormalnie Ubezwłasnowolniony tDI

  7. #7
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    nie przyszlo w ciagu 24godzin wiec mozemy sie juz umowic chyba
    420 500 km
    1

  8. #8
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    a ja mam palke z przewodu stosowanego w nadajnikach GSM
    jest z zewnatrz gumowa, w srodku miedz, plastik i znowu miedz, a sam srodek jest pusty.
    Daje to taki efekt ze nie sprezynuje, jak sie kogos tym traktuje, do tego dobrze trzyma sie w dloni i jest w sam raz! do tego prawo nei zabrania posiadania przewodu w samochodzie, a z bejzbolowka moze roznie byc
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  9. #9

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Wysylam i odbieram codziennie duza ilosc przesylek. TO CO SIE TAM dzieje przechodzi ludzkie pojecia. Wszystkie te firmy kurierskie maja gleboko w nosie caly ten interes. Paczka lezy juz na miejscu w szczecinie, ale nie mozna jej odebrac bo maja burdel w papierach. Chora sprawa. Mowie, ze mam zaplacone, przesylka musi byc dzisiaj i koniec! a oni na to ze nie i tyle. nie pomoga propozycja wyslania UPSu czy innego kuriera w celu przejecia przesylki, skoro nie nawet nie wiedza co nalezych do ich obowiazkow. Dopiero po 21 rozmowie z 13 kierownikiem z warszawki "robia cos w tym kierunku" Innym razem przesylka lezy od 2 dni, ale nie mozna pod zadnym pozorem jej odebrac, bo to co bylo w osobnej kopercie stanowi jedno zamowienie. pech chcial ze koperta "gdzies zginela".. pomijam fakt, ze grzebia w tych paczkach i szukaja nie wiadomo czego, a pozniej klienci maja pretensje ze towar ginie. jedno wielkie chamstwo. nagminnie. nie pszie wiecej, bo to drazliwy temat.

  10. #10
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Powiem wwam tak co do Poczty Polskiej to naprawde nie ma sie im co dziwic bo przez te strajki to sortownie byly tak zapchane, ze pewnie odkorkuja sie dopiero w styczniu... az strach pomyslec co bedzie w swieta ale badzmy dobrej mysli i bez nerwowo wkoncu Pocztowcy walcza o swoje Co do kurierow to w krk mam sprawdzonego Masterlinka i tylko z nimi wspolpracuje. Zawsze wzorcowo!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •