Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Antena

  1. #1
    coach's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Antena

    Czy ktoś może mnie nakierować. Antena którą mam (a raczej miałem) jest oryginalna. Podczas mycia ukruszyła się część nagwintowana anteny. Juz wcześniej antena słabo się trzymała ale teraz to wcale nie można przykręcić bata. Byłem w sklepie audio to zawołali 120zl ?? Koleś stwierdził że oni takich anten nie maja i mogą mi całą nową założyć. Jego argumetem było to, że ja mam antene przykręcaną od góry a te co oni mają są od dołu (od spodu przychodzi nakrętka). Ma koleś racje? Co musze kupić żeby sam zrobić tą antene?
    1.8T i nic więcej

  2. #2

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pleszew
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    kup anten? tak? http://allegro.pl/item1052833528_ory...acniaczem.html
    utnij koc?wki z auta i z anteny polutuj i b?dzie smiga? sam tak zrobi?em wygl?da jak orygina? a sci?ga jeszcze lepiej tylko musisz zdj?? lampk? i ten taki d?ugi plastik na ko?cu podsufit?wki i podwa?y? j? lekko ?eby odkrecic antene bo ona jest od do?u przykr?cana na klucz 27 jak pami?tam ca?o?? zeje?a mi 15min antena u mnie w sklepie 45 z? kosztowa?a ale identyczna jak ta z linku Pozdrawiam
    Serwis RTV naprawa wszystkiego co elektroniczne!!!!

  3. #3
    coach's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Kupi?em juz cos takiego i czekam na przesy?ke http://allegro.pl/item1062127106_aud...acz_za_29.html
    1.8T i nic więcej

  4. #4
    coach's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Mam pytanie. Chce zamontować to co kupiłem lecz mam nastepujący problem. Nie mogę wyciagnać wtyczki z kupionej anteny (tak jak na zdjęciach). Ten rucik od anteny jest przylutowny na stałe i należy go odciąć a stary(ten z auta) na nowo przylutowac? ponadto kto mi podpowie jak dobrać się do tej anteny w samochodzie. Wiem że należy zdjąć ten plastik za lampką tylnego oświetlenia i odgiąć podsufikę. kwestia tylko, że nie chce robić nic na siłę z tym plasikiem zeby nic nie połamać.

    http://img59.imageshack.us/gal.php?g=sdc18404.jpg
    1.8T i nic więcej

  5. #5
    Patryś's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kobiela / Nysa / NL
    Auto
    Audi A4
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez coach Pokaż post
    ponadto kto mi podpowie jak dobrać się do tej anteny w samochodzie. Wiem że należy zdjąć ten plastik za lampką tylnego oświetlenia i odgiąć podsufikę. kwestia tylko, że nie chce robić nic na siłę z tym plasikiem zeby nic nie połamać.
    Ja u siebie najpierw odczepiłem lekko te boczne plastiki i ściągnąłem ten górny a potem podsufitka troszkę w dół i dostałem się do anteny bez problemu. Te wszystkie plastiki są na zatrzaski także trzeba targać he

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •