Strona 6 z 62 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 618

Temat: Forum Kulturystyki i Fitness

  1. #51
    Warszawa
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Rzeszów
    Auto
    Lancer Evolution X
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Hellboy Pokaż post
    Polecam forum http://cyber-sport.us/
    Odżywki nie spotykane nigdzie indziej w Polsce (podczas rejestracji można mnie podać jako polecającego: "-hellboy-" to nawet wdzięczny będę )
    W podpisie mam link do ich sklepu. Mają odżywki kosy, do tego większość w mega cenach (biorąc pod uwagę ilość w danej cenie). Po wypłacie sam się skuszę na to i owo
    Mnie dział doping odstrasza... wiesz dlaczego z kadry narodowej wyleciało kilku zawodników?

  2. #52
    Hellboy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Nie mam pojęcia:/

    Aczkolwiek do działu "doping" jeszcze nie zaglądałem - nie bawi mnie to.
    Jedyne co w swoim życiu brałem to kreatyna (mono), Thermo Speed Extreme i HMBolon.

    Więc same lightowe rzeczy Ale z tej podanej przeze mnie stronki kusi mnie 100oktan (na regenerację)..

  3. #53
    Paco's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SGL najlepsi!
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Siemano, widzę,że jest tu kilku fachowców. W związku z tym że mam lekki brzuszek od piwka i późnych czasem bardzo ciężkich kolacji mam kilka pytań związanych z tym jak sobie z tym poradzić. Nie chce kaloryfera, a jedynie spalić to co niepotrzebne.
    Ograniczyłem już ilość ciężko strawnych posiłków wieczorem. Kolacja maks. w okolicach 19:00. raz w tyg piłka nożna jakieś 1,5-2h. Chcę zacząć biegać, na razie nie dużo - ok 20-30 minut aby nabrać lepszej kondycji. Oprócz tego codziennie oprócz weekendów brzuszki skrętne i pompki ale na razie spokojnie 2x 15 powtórzeń, a po tym jakiś jogurcik przed snem. aby zapobiec łaknieniu. Zastanawiam się czy lepiej ćwiczyć przed czy po kolacji i czy muszę zastosować konkretną dietę. Za pomoc z góry dzięki.

    A3 1.6 => A6 1.8t => Mondeo Mk4 TDCI 163
    Prezes Elity =http://www.a3-club.net/forum/showthr...poty-Gliwickie

  4. #54
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Hellboy Pokaż post
    Nie mam pojęcia:/

    Aczkolwiek do działu "doping" jeszcze nie zaglądałem - nie bawi mnie to.
    Jedyne co w swoim życiu brałem to kreatyna (mono), Thermo Speed Extreme i HMBolon.

    Więc same lightowe rzeczy Ale z tej podanej przeze mnie stronki kusi mnie 100oktan (na regenerację)..
    moim zdaniem oszczedz sobie testowanie jakis innych odrzywek i inwestowanie w cos co wzrokowo przyciaga czy cenowo, jesli juz chcesz sie bawic to zainwestuj w diete, zwieksz ilosc bialka jedzonnego dziennie a odzywki kup sprawdzone do uzupelnienie np. system protein 80 z olimpu do tego kreatyne mono i cos na poruszenie organizmu przed treningiem jak np N.O. Xplode albo white flood a pozniej bo rozpedzeniu sie na mono wskoczyc na mocniejsza kreatyne np.storma po ktorym kopa dostaniesz napewno..mysle ,ze MartiA3 przyzna mi racje
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Paco Pokaż post
    Zastanawiam się czy lepiej ćwiczyć przed czy po kolacji i czy muszę zastosować konkretną dietę. Za pomoc z góry dzięki.
    treningi sobie ustal o konkretnej godz, moje zdanie jesli masz czas popoludniu to ok godz 16, wieczory zostaw do odpoczynku organizmu,(choc powiem,ze sa kulturysci co cwicza np o 3 nad ranem..) jesli masz zamiar dopiero zaczynac to nie rzucaj sie na gleboka wode bo nie bedzie rezultatu a wrecz przeciwnie, wiec co do gry w pilke popieram w 100% bieg jest wskazany a jak dodasz do tego 2-3 razy w tyg jakis joging zaczynajac stopniowo i zwiekszajac odcinek drogi beda efekty i brzuch spadnie napewno...jesli chcesz szybsze efekty proponuje odstawic fastfoody i smażone produkty, lepiej gotowane..brzuszki owszem co 2 dzien aby miesnie sie regenerowaly i mozna zainwestowac w jakas odzywke ktora spala tkanke tluszczowa
    Ostatnio edytowany przez sema9 - 06-12-10 o 18:45 Powód: Automatyczne łączenie postów

  5. #55
    altima's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalwaria
    Auto
    BiEmDabelju
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Paco Pokaż post
    Oprócz tego codziennie oprócz weekendów brzuszki skrętne i pompki ale na razie spokojnie 2x 15 powtórzeń, a po tym jakiś jogurcik przed snem. aby zapobiec łaknieniu
    Brzuszków zdecydowanie za mało min 4 serie po 30 i 20 sek przerwy. Jak złapiesz lepszą formę wrzuć po 50 powtórzeń i 20 sek przerwy. Swoją drogą są lepsze rzeczy na mieśnie brzucha niż tradycyjne brzuszki. Warto dodać , że brzuszkami sadła nie spalisz. Na spalanie tylko bieganie ewentualnie cardio.
    Kolejna rzecz jogurt to nie jest dobry pomysł na noc bo to głównie węglowodany a te nie spalone przeobrażają się w tłuszcz. Ja osobiście preferuje na noc twaróg chudy 100g , możesz do tego dorzucić kilka rodzynek i masz dobre źródło białka na noc

  6. #56
    Paco's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SGL najlepsi!
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dzięki za rady, na pewno wezmę je pod uwagę. Co do dodatków, to na razie chciałbym pojechać na sucho i zobaczyć efekty,a potem ew. jakiś wspomagacz, mieliście styczność z Thermo Speed? Podobno jest zalecany dla sportowców i nie jest odpowiedni dla nastolatków, to prawda?

    A3 1.6 => A6 1.8t => Mondeo Mk4 TDCI 163
    Prezes Elity =http://www.a3-club.net/forum/showthr...poty-Gliwickie

  7. #57
    altima's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalwaria
    Auto
    BiEmDabelju
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Spalacze używa się tylko pod koniec redukcji. Na początek jak zaczniesz sie ruszać metabolizm dostanie kopa i samo będzie lecieć przy odpowiedniej diecie. Na początek zamień soki, napoje i inne badziewia gazowane na wodę niegazowaną.
    Ogranicz węglowodany - ziemniaki, pierogi, makarony
    zero słodyczy - to jest trudne ale po 2 tyg nawet nie będzie robić na tobie wrażenia np ulubione ciastko
    Spalacz można np przy 3 miesiącu spalania.
    Ja osobiście używałem Scorch i tight i szczerze najlepsza jest dietka
    TSE mam w planie zakupić na wiosnę jak będę pod koniec redukcji ale ogólnie zbiera pozytywne opinie a cena jest atrakcyjna względem hamerykańskich bajerów...

  8. #58
    Paco's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SGL najlepsi!
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Widzę, że będzie ciężko . Cena tego TSE fakt, jest bardzo zachęcająca. Ale podobnie jak Ty chyba zaopatrzę sie w nią na wiosnę. A teraz skupie sie na ćwiczeniach.

    A3 1.6 => A6 1.8t => Mondeo Mk4 TDCI 163
    Prezes Elity =http://www.a3-club.net/forum/showthr...poty-Gliwickie

  9. #59
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Paco Pokaż post
    Widzę, że będzie ciężko . Cena tego TSE fakt, jest bardzo zachęcająca. Ale podobnie jak Ty chyba zaopatrzę sie w nią na wiosnę. A teraz skupie sie na ćwiczeniach.
    Nikt nie mówił, że bedzie lekko motywacja motywacja i jeszce raz motywacja nie zapominając o zaparciu i checiach a z jakimi kolwiek wspomagaczami trezba się wstrzymac do któregos miesiaca intensywnego treningu a sucho..więc jak już altima wspomniał musisz ograniczyc weglowodany a efekty będą widoczne jeśli będą chęci..z mojej str życze powodzenia

  10. #60
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Paco;

    -dieta to PODSTAWA, bez niej nic nie osiągniesz !!

    -2x15 brzuszków to możesz zrobić na rozgrzewkę. Ja bym Ci proponował po 3 serie na; partię dolną, górną i skośne. Robisz je naprzemian aż do zmęczenia tzn. dół brzucha do zmęczenia, góra do zmęczenia i skośne do zmęczenia (to jest jedna seria), przerwa 30 sekund i druga seria, przerwa 30 sekund i trzecia seria. Najlepiej rano co drugi dzień

    -brzuszkami tłuszczu nie spalisz, musisz się ruszać, najlepiej biegać lub rower jak masz problemy z kolanami; zaczynasz od 20 minut 3 razy w tygodniu i co tydzień dodajesz 5 minut. Rano jesz banana albo kromkę chleba z czymś, żeby obudzić metabolizm, potem biegasz i dopiero wtedy wcinasz śniadanie

    -jogurty owocowe mają dużo węgli prostych, producenci po prostu je słodzą, lepsza na kolację będzie pasta tuńczyk+twaróg+jogurt naturalny

    -olej odżywki i pseudo spalacze, jedyne w co możesz (ale nie musisz) się zaopatrzyć to białko, poszukaj u wujka Google jak białko wspomaga odchudzanie
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

Strona 6 z 62 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •