Strona 155 z 411 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157165205255 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,541 do 1,550 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #1541
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    a widzisz, bo Tobie zapewne chodziło o tą blokadę, która sie wpina zamiast silniczka
    bo manualna regulacja jest w każdej lampie, trzeba tylko imbus mieć
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  2. #1542
    domel79's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    311 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    D2R maja taka opaske na zarniku - bo zarnik jest czesciowo odsloniety
    jak tu
    http://allegro.pl/zarowka-xenon-paln...724981914.html
    w D2S tego nie ma - zarnik jest za soczewka

  3. #1543
    Kathrinne's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Żeby nie było, że nie przeszukałam forum, przyklejam się tutaj z moim dylematem. Poczytałam wszelkie możliwe tematy na tyle, na ile starczyło mi cierpliwości, ale jak sama nie zapytam, to się konkretnie nie dowiem.
    Mam zamiar, a właściwie muszę, wymienić przednie lampy (wersja przedliftowa), bo mi się połamał cały ten mechanizm do regulacji w środku i mi świeci jedna w zupełnie innym kierunku, niż powinna. Napaliłam się strasznie na te piękne (rzecz gustu, wiem) Angel Eyes, ale jak poczytałam opinie, to chwilowo wybiłam je sobie z głowy. Tylko co innego zrobić - używany oryginał Hella znaleźć będzie jak zwykle u mnie, kiedy szukam jakiejś części - graniczyło z cudem, nowe oryginały przerażająco drogie, pomijając już, że w przypadku nowego to wypadałoby obydwa wymienić, żeby się nie różniły. Zamienniki mnie nie przekonują, ale skoro już miałyby być, to dlaczego nie takie ładne. Może ktoś mi powie, czy jest z nimi jakiś istotny problem, poza tym, że nie każdemu odpowiadają z wyglądu? I jak już się mimo wszystko zdecyduję, to jak to będzie z montażem tego, będą pasować tak po prostu, czy jakieś przejściówki i inne cuda będą tu konieczne, czy po prostu wyciąga się stary, wkłada nowy i już? Oczywiście chcę przedliftową wersję, bo sama myśl o cięciu błotnika czy czegokolwiek w moim aucie przyprawia mnie o dreszcze ;) Będę wdzięczna za wszelkie porady.
    Ostatnio edytowany przez Kathrinne - 24-07-11 o 21:29
    http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?p=844453#post844453

  4. #1544
    DavideChuckLee's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shěng Hénán
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Bez zastanowienia się, brałbym poliftowe lampy z tego co czytalem najelpszej firmy(Tyc albo Hella) Depo omijaj, sam mam je i juz zaczynają pokazywać swoją jakość. Trochę roboty jest z kablami, i kostkami(choć ja kostek nie mam) i nie ciąłem też blachy nic, kompletnie, wlazły bez problemu. One dodadzą autku dużo uroku i od razu młodziej wyglada ) i niech ktos mi powie że mam rację, zwykły elektryk bez problemu Ci zrobi za małą kase , uwierz że to jest najlepsze rozwiązanie kupić polifty :d
    The End ! She xing diao shou, man tiao guo hai wei jiu !
    結束!蛇在鷹人眺三九胃郭海陰影

  5. #1545
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    U mnie w awatarze jest jeszcze stara mordka audi w dziale odszkodowania są wklejone fotki po zrobieniu liftingu, od razu wizualnie ubyło kilka latek. Masz więc porównanie jaka jest różnica w wyglądzie. Mam ori polifty Helli i nie ma z nimi żadnych problemów. Starą kostkę wyciąłem i dorobiłem pojedyncze wtyczki, działa bez zarzutu.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  6. #1546
    Kathrinne's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DavideChuckLee Pokaż post
    Bez zastanowienia się, brałbym poliftowe lampy (...) Trochę roboty jest z kablami, i kostkami(choć ja kostek nie mam) i nie ciąłem też blachy nic, kompletnie, wlazły bez problemu. One dodadzą autku dużo uroku i od razu młodziej wyglada ) i niech ktos mi powie że mam rację, zwykły elektryk bez problemu Ci zrobi za małą kase , uwierz że to jest najlepsze rozwiązanie kupić polifty :d
    Wierzę Tylko że ja na chwilę obecną nie chcę poliftowych. Nie mam nawet czasu na łażenie po jakichś warsztatach czy gdzieś żeby mi to ktoś montował. Chcę tylko wiedzieć, czy te Angel Eyes w wersji przedliftowej (no podobają mi się, co poradzę), jeśli już się na nie uprę, dam radę bez problemu zamontować jak normalne lampy i czy będę miała wiele powodów do narzekań na nie
    http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?p=844453#post844453

  7. #1547
    DavideChuckLee's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shěng Hénán
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    ktoś tutaj na forum miał wszystkie lampy z przodu jakie były mozliwe, nawet dayline i wszystkie mu się znudziły, i ostatecznie stwierdził ze polifty to jest coś co nikt żadne lampy tego nie zastąpią. A co do Angel... nie wiem jak tam jest z wtyczkami więc niech się koledzy udzielą )
    The End ! She xing diao shou, man tiao guo hai wei jiu !
    結束!蛇在鷹人眺三九胃郭海陰影

  8. #1548

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    opolskie
    Auto
    Seat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    43 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Kathrinne nie dawaj zadnych Angel...
    Dam Ci przykład jak mordka sie zmieniła u mnie po modyfikacji na polifty

    Click image for larger version. 

Name:	062511142619.jpg 
Views:	173 
Size:	96.0 KB 
ID:	7741
    Po
    Click image for larger version. 

Name:	072311170006.jpg 
Views:	174 
Size:	78.5 KB 
ID:	7742
    Zabawy troche jest ale efekt robi swoją robote

  9. #1549
    DavideChuckLee's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shěng Hénán
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez petertom Pokaż post
    Kathrinne nie dawaj zadnych Angel...
    dokładnie dokładnie , o wiele ładniej się auto prezentuje a już nie wspomnę o te halogenki jak pieknie wyglada ;d
    The End ! She xing diao shou, man tiao guo hai wei jiu !
    結束!蛇在鷹人眺三九胃郭海陰影

  10. #1550
    Kathrinne's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Przez Was skończy się na tym, że pokleję cały ten mechanizm (o ile jest tam w ogóle jeszcze co kleić) i będę czekać do zimy, aż znajdzie się trochę czasu na wymianę na polifty ;) No i aż znajdę okazję żeby kupić ładne używane :)
    http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?p=844453#post844453

Strona 155 z 411 PierwszyPierwszy ... 55105145153154155156157165205255 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •