Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 24

Temat: Otwieranie bagaznika i centralny zamek.

  1. #11
    kaito20's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Podepne sie pod temat...Mam problem z otwieraniem klapy bagaznika tzn. byl zalany zamek w wyniku czego zgnil jeden pin wymienilem zamek oraz wtyczke podlaczylem wszystko i dzialalo do czasu. Ma czasami takie przeblyski ze nie chce sie otworzyc i wydaje mi sie ze teraz jeszcze moze byc cos nie tak z samym przyciskiem do otwierania klapy. Czy ktos przerabial taki temat? Mozna jakos wyczyscic ten przycisk?

  2. #12
    MrZED's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    xxx
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    3 razy

    Question

    Witam
    Mam problem z oświetleniem kabiny. Lampka nie zapala się w przypadku otwarcia lewych czy też prawych drzwi. Żarówka nie jest przepalona, sprawdziłem w innym położeniu przełącznika (panel w podsufitce).
    Również otwarcie drzwi nie dezaktywuje auto-alarmu, po pewnym czasie alarm uzbraja się i dyskoteka gotowa.
    Dowiedziałem się z poprzednich wypowiedzi, że moduł komfort odpowiada za sterowanie opuszczaniem szyb, regulacją lusterek i ich podgrzewaniem.
    Czy awaria modułu również wpływa na oświetlenie kabiny? Czy raczej problemem są sterowniki w samych drzwiach? Prosze o poradę.

  3. #13
    skotmen's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Bochni
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    na 99% masz uszkodzony czujnik w zamku lewa i prawa strona

  4. Podziękowania dla skotmen za pomoc w problemie

    MrZED (24-08-11)

  5. #14

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa G
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    127 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MrZED Pokaż post
    Prosze o poradę.
    Podłącz Vaga i sprawdź czy nie ma błędu komunikacji między sterownikami w drzwiach a modułem komfortu (wydaje się być mało prawdopodobne, że padają czujniki w obu zamkach na raz, ale nie twierdzę, że to niemożliwe), później w zależności od diagnozy, do czyszczenia połączenia stykowe w kostkach i modułach (drzwi kierowcy, pasażera oraz moduł komfortu), ewentualnie wymiana lub naprawa uszkodzonych części.

  6. Podziękowania dla Mobilek za pomoc w problemie

    MrZED (24-08-11)

  7. #15
    MrZED's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    xxx
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dzięki Panowie, niestety zamki do wymiany. Po demontażu okazało się, że plastikowa "bieżnia" po której przesówa się wodzik niemalże zniknęła. Przez to czujnik nie może dawać sygnału otwarcia drzwi.
    Niestety trwałość elementów Audi pozostawia pewien niedosyt, coraz więcej pojawia się mankamentów

  8. #16
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Zanim wymienisz zamki to przeczytaj sobie w dziale warsztat naprawa zamka i czujnika otwartych drzwi w 8P, tam jest napisane jak te ubytki w bardzo prosty i tani sposób zrobić ja podobnie zrobiłem u siebie w przednich drzwiach z tym że mikrostycznik zamontowałem od innego zamka i wszystko śmiga.

  9. #17

    Data dołączenia
    May 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    audi a3 ambiente
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Witam mam następujący problem żeby otworzyć bagażnik muszę włączyć światła mijania dodam ze funkcja z kluczyka w ogóle nie działa mam model A3 8P 2004 Pozdrawiam

  10. #18

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Mam problem z otwieraniem klapy bagażnika. Naciskając przycisk na pilocie klapa otwiera się dobrze i za każdym razem. Występują problemy z otwieraniem bagażnika normalnie z klamki. Bagażnik otwiera się raz na około 8 prób. Coś tam nie łączy czy jak to powinno działać? bo już sam nie wiem czy bagażnik jakoś się zamyka podczas pracy silnika czy o co chodzi?

  11. #19
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Asior123 Pokaż post
    Mam problem z otwieraniem klapy bagażnika. Naciskając przycisk na pilocie klapa otwiera się dobrze i za każdym razem. Występują problemy z otwieraniem bagażnika normalnie z klamki. Bagażnik otwiera się raz na około 8 prób. Coś tam nie łączy czy jak to powinno działać? bo już sam nie wiem czy bagażnik jakoś się zamyka podczas pracy silnika czy o co chodzi?
    Już sobie sam odpowiedziałeś na pytanie, skora za którymś razem ci się bagażnik otwiera tzn. że musisz sprawdzić w tych elektrostykach (rozebrać, przeczyścić itd)

  12. #20

    Data dołączenia
    Apr 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no dobra czyli to powinno otwierać się normalnie za każdym razem? Nie wiem bo niedawno kupiłem i nie wiem jak to wygląda w A3 czy ma jakieś automatyczne zamykanie bagażnika czy jak, bo w golfie mam tak że po przekroczeniu 20km/h sam sie zamyka. A powiedz mi taką rzecz, jak silnik jest uruchomiony to można otworzyć bagażnik z pilota, czy trzeba go wyjąć ze stacyjki?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •