mam pytanko czy ktoś robi logi w okolicach kielc albo w samych kielcach??
mam pytanko czy ktoś robi logi w okolicach kielc albo w samych kielcach??
|
Witam chyba i mnie dopadło,jadąc teraz przyśpieszałem do 140 ładnie i nagle zero reakcji na gaz.na żadnym biegu rozpędza się jak by chciał a nie mógł,nic mi nie wyskoczyło a ty nagle o. spr vagiem i jest błąd 17965 Przekroczona w górę granica regulacji układu regulacji ciśnienia doładowania i 18050 Nie znany kod błędu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY,no i ledwo jeździ,od czego zacząć? czy czyszczenie egr czy co? proszę o pomoc.
Zrób logi, bedzie wiadomo co jest
no tak,jak bym umiał to bym zrobił![]()
na forum jest opis co i jak![]()
Sprawdź szczelność połączeń (dolot, wężyki podciśnienia), następnie podmień z kimś zaworek N75, sprawdź gruszkę turbo (parę postów temu pisałem jak to zrobić), następnie poruszaj sztangą. To tak w skrócie co możesz zrobić sam bez VAG'a.
a3-club.net/forum/showthread.php?t=52543 Green power
"Ptakiem Hermesa nazywają mnie, pożeram swe skrzydła by poskromić się"
Możesz zrobić sobie komplet logów aby określić prawidłową pracę poszczególnych podzespołów:
Statyczne: 000,001,003,004, 007,013.
Dynaiczne: 000,003,008,010
Basic Setting: 003,011.
Tak każdą grupę logować pojedyńczo a logi potem sobie wklej na tą stronkę i wrzuć do działu diagnostyka http://vaglog.rtnet.pl/
memek (27-04-12)
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)