Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 917181920 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 181 do 190 z 193

Temat: [8L] CB Radio w naszym A3

  1. #181
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Kiedyś kumpel zrobił mi kawał pod galerią Focus w ZG. Samochód postawiłem praktycznie przed samym wejściem gdzie była masa ludzi, taksówkarze. Nie zdejmowałem anteny, co wykorzystał kumpel. Podszedł do samochodu, przez chwilę się z nią męczył, bo była mocno dokręcona, po czym ją zdjął i przyniósł mi ją do pizzerii niepokojony zupełnie przez nikogo, absolutnie nikt nie zwrócił mu uwagi. Trochę byłem zaskoczony jak to łatwo zrobić. Okazuje się żeby uniknąć kradzieży, musisz chować antenę za każdym razem jak nawet na chwilę wychodzisz z samochodu. Jest to cholernie uciążliwe, dlatego kosztem lepszego odbioru zdecydowałem się na Triflexa. Tak więc jak ktoś ci będzie chciał buchnąć antenę to zrobi to w biały dzień. Mi niestety zginęła, z tym że w nocy na parkingu.
    Ostatnio edytowany przez Terrez - 28-11-11 o 07:46
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  2. #182
    Kathrinne's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Terrez Pokaż post
    Okazuje się żeby uniknąć kradzieży, musisz chować antenę za każdym razem jak nawet na chwilę wychodzisz z samochodu.
    Normalka, nie takie rzeczy można zrobić w tłumie i wszyscy będą udawali, że nie widzą. Ja chowam zawsze, nawet jak na kilka minut wchodzę do sklepu czy gdzieś. Dziwnie czasem ludzie patrzą, ale jak by ktoś chciał ukraść, zapewne również skończyłoby się jedynie na patrzeniu. Idzie się przyzwyczaić, nawet mimo tego, że ML-145 nie tak łatwo się upycha do bagażnika, można komuś oko przy okazji wydłubać
    http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?p=844453#post844453

  3. #183
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Ludzie mają specyficzne podejście do kradzieży przedmiotów, do puki nie padnie na nich to nie zauważają niczego. Wystarczy zrobić mały test, kto z Was mieszka w bloku zapewne wie jak spore zamieszanie robi uruchomiony alarm w samochodzie w środku nocy... no właśnie żadne... chyba że to nasz alarm ...
    ary za OT

  4. #184
    Paweł.a3's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Koledzy, jak macie przykręcone radio w tej półeczce po lewej stronie? Zakupiłem Harry'ego III, idealnie wchodzi do tej półeczki, już podłączyłem je bezpośrednio pod sieć, żeby mi kabel nie szedł przez pół samochodu do zapalniczki, tylko mam problem, mianowicie szynę, którą dostałem razem z radiem i która miała służyć do przykręcenia radia się tam nie mieści, a nawet jak ją tam wepchnę na siłę jakoś, to nie ma dojścia, żeby jakiekolwiek śrubki przykręcić. Doradzi ktoś coś może?

  5. #185
    Małopolskie Szakall69's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Służbowe
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    trzeba sciagnac ten plastik spod kierownicy gdzie masz ta pulke i od srodka mozesz przewiercic dziory i wkrecic do radia gdzies chyba byly fotki jak sie to robi
    " Dziekuje Szakalu jeszcze raz..jestes najlepszzy" - Wilda 01-06-11, 17:32

  6. Podziękowania dla Szakall69 za pomoc w problemie

    Paweł.a3 (10-12-12)

  7. #186
    Paweł.a3's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Ok, dzięki, w takim razie muszę przeszukać forum, bo w tym wątku chyba tego nie ma z tego co kojarze

    Edit.

    A myślał ktoś może nad jakąś zaślepką na tą półeczkę po lewej stronie? że jak zostawiamy gdzieś samochód to zakryć radyjko ładnie i nie stresować się, że ktoś tam podejrzy i nie dość że zbije szybę to jeszcze ukradnie radio?
    Ostatnio edytowany przez Paweł.a3 - 10-12-12 o 18:57

  8. #187

    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    TORUŃ
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Ja mam swoje radio zamontowane również na tej półce po lewej stronie, przykrecone od góry. Do starego uchwytu samochodowego na telefon przykrecilam uchwyt do gruszki i mam to przymocowane do szyby po lewej stronie. Wszystko fajnie, wygodnie. Jednak również szukam sposobu, żeby w razie co móc jakoś zakryć to radio ale jeszcze nie wpadłam na pomysł jak

  9. #188
    eterror's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bnia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Ja radio zamontowałem sobie w schowku zaraz przy lewej nodze. Akurat Teddy idealnie się tam mieści i nic mi nie przeszkadza. Mikrofon zamontowany na uchwycie (który był w zestawie) w nawiewie. Nie przeszkadza mi w niczym, idealnie mi się go obsługuje. CB podłączone mam pod zapłon, także zasilanie idzie razem z przekręceniem kluczyka. Kabel antenowy standardowo pod lewą listwą puszczony do bagażnika.

    Co do radia to jest po prostu tam włożone niczym nie skręcone (bo nawet nie ma jak?) jedynie od spodu można jakoś je dokręcić ale ja akurat tego nie robiłem. Nie lata na boki ani góra dół i można jak coś je bez problemu wyjąć. Co do głośności radia - jest głośne i słychać wszytko wyraźnie nawet jak gra radio.



    Ostatnio edytowany przez eterror - 19-03-15 o 14:31 Powód: Usunięte [spoiler] a szkoda, ze nie ma tego bbcoda do ukrywania treśći.

  10. #189
    Cinkowatość's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    eterror, co to za radyjko? Jaką masz do tego antenę?

  11. #190
    mefiuu2509's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    29 razy

    Domyślny

    Jak Teddy to president
    Podpis niezgodny z regulaminem forum.

Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 917181920 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •