Najlepsze gry na Apple Watch w 2022 roku

Linia smartwatchów poszła znacznie dalej niż prezentowanie, która jest aktualna godzina. Rozbieżność jego możliwości funkcjonalnych jest imponująca — to dosłownie mały telefon komórkowy na nadgarstku. Entuzjaści mogą instalować oprogramowanie kilku rodzajów i urozmaicać swoje relacje z technologiami. Oprócz wyjątkowych narzędzi na bazie tego sprzętu, które sprawdzą się w podstawowych rutynowych potrzebach, urządzenie to jest doskonałym instrumentem do działań rozrywkowych.

Czy byłbyś w stanie zagrać w swoje ulubione darmowe gry hazardowe, takie jak ruletka online? Jeśli nie jesteś pewien, jak bardzo ograniczony jest asortyment gier, jeśli chodzi o rozwiązania dla Apple Watch, to w ciągu najbliższych kilkunastu minut tajemnice zostaną ujawnione. Wszystko, czego potrzebujesz, to po prostu kontynuować czytanie tego artykułu. Zaczynamy!

Topowe darmowe gry na Apple Watch

  • Trivia Crack — grę Trivia Crack nie trzeba przedstawiać. Podobnie jak w przypadku Trivial Pursuit, gra wystrzeliwuje do Ciebie pytania z różnych kategorii, na które musisz odpowiedzieć za pomocą odpowiedzi wielokrotnego wyboru. Trivia Crack na Apple Watch przenosi akcję na Twój nadgarstek, więc możesz grać w dowolnym miejscu i czasie.
  • Infinity Loop: Blueprints — nie musisz się martwić o krzywą uczenia się podczas gry w ten tytuł na swoim Apple Watch. W tej prostej i relaksującej grze logicznej będziesz obracać różne elementy, wybierając je na ekranie za pomocą stuknięcia, a następnie, używając Digital Crown. Będziesz próbował stworzyć pętlę nieskończoności.
  • Lateres to gra typu “breakout” na Twojego Apple Watch. Podobnie jak w Pongu, Lateres umożliwia sterowanie łopatką za pomocą korony cyfrowej, co pozwala na precyzyjne rozbijanie cegieł. Lateres działa także na telefonie iPhone, dzięki czemu możesz grać na dwa sposoby.
  • Rules! — jeśli szukasz najlepszych gier logicznych na Apple Watch, to sprawdź Rules! To zabawna gra logiczna, która pomaga rozwijać mózg poprzez swoje stymulujące zagadki. Opracowana przez TheCodingMonkeys gra została jednym z najlepszych wyborów dla graczy. Gwarantujemy, że Twoja przygoda w tej grze nie skończy się po kilku rundach!

Płatne przygody dla miłośników Apple Watch

Jeśli jesteś gotowy wydać trochę gotówki i doświadczyć rozrywki na smartwatchach Apple Watch, istnieje garść opcji do przetestowania. Od stylów retro po nowoczesną estetykę, zainteresowani mogą stworzyć mieszankę gier w swojej galerii:

Arcadia

To doświadczenie zręcznościowe nie będzie miało sobie równych. Przyswojenie zasady gry jest bardzo proste, ale to nie znaczy, że rozgrywka będzie nudna. Po zaimplementowaniu najlepszej grafiki z lat 2000 ta opcja będzie jedną z najciekawszych.

Nuggetz

Ludzie mogą analizować informacje wizualne w zaledwie trzynaście milisekund, ale ta gra obiecuje więcej burzy mózgów. Uzyskaj wyższy wynik za prawidłowe odpowiedzi na proste pytanie, jaki jest kolor danego słowa. Czy rozpoznałbyś zielony, jeśli słowo jest żółte? Spróbuj to sprawdzić.

27 mini gier na Apple Watch

W App Store, to opcja nadzwyczajna dla graczy, którzy czują nudę po monotonnych gameplayach. Prędkie zmiany scenerii pozwolą Ci zachować skupienie i wyśmienicie bawić się podczas gry na Twoim Apple Watch.

Lifeline 2

Dla bardziej fabularnych doświadczeń, ta gra zachowa intrygę do końca. Jest to wspaniała opcja sprawdzenia, czy można pomóc głównemu bohaterowi pokonać określone przeszkody. Jakie dokładnie? Dowiesz się tego po sprawdzeniu jego umiejętności w praktyce. Gdy zapragniesz przełączyć ekran, nie będzie to stanowiło problemu. Istnieje aplikacja Lifeline 2 iOS na iPhone.

Czy można uprawiać hazard na Apple Watch?

Różnorodność rozwiązań w zakresie gier na darmowe i prawdziwe pieniądze nie ogranicza się do arkad i strzelanek. Jeśli jesteś zapalonym hazardzistą i cenisz sobie decyzje w biegu oraz wygodę, będziesz szczęśliwy, wiedząc, że:

  • Playtech to światowej sławy dostawca oprogramowania na rynku hazardowym. Całkiem niedawno firma ta wypuściła specjalną aplikację do obstawiania zakładów dla posiadaczy Apple Watch. Funkcjonalność jest imponująca. Osoby zainteresowane grami na Apple Watch za darmo będą mogły zainicjować proces stawiania, sprawdzać zakłady na żywo, a także wyszukiwać nadchodzące wydarzenia na rynku. Aplikacja jest połączona z urządzeniem iOS właściciela Apple Watch, więc powiadomienia również będą dostarczane na czas. To, co odróżnia tę innowację od innych, to pełna wydajność i bezawaryjność.
  • Wybór aplikacji do obstawiania zakładów nie jest jeszcze przytłaczający, ale można się spodziewać, że w przyszłości ich funkcjonalność będzie się tylko poprawiać ze względu na rozwój technologii. W Internecie na entuzjastów czeka możliwość znalezienia, pobrania i zainstalowania aplikacji na Apple Watch pochodzących od topowych firm. Marki te były jednymi z pionierów w branży w przygotowaniu aplikacji hazardowych na nową platformę do grania.

Pomimo faktu, że funkcjonalność rozwiązań hazardowych jest wciąż stosunkowo niewielka w porównaniu z wersjami desktopowymi i mobilnymi, jest to wielki krok naprzód w kierunku ekscytującego rozwoju całego rynku. Pewnego dnia prawdopodobnie będziesz mógł zagrać w poniższe pozycje na swoim Apple Watch:

Nazwa gry Producent
Gemix 2 Play’n Go
Age of Huracan Kalamba Games
Sweet Bonanza Pragmatic Play
Aviator Spribe
Sic Bo Onetouch
Crazy Time Evolution

Wniosek

Aby znaleźć najlepsze gry dla swojego Apple Watch, musisz wziąć pod uwagę jego model. Istnieją zarówno płatne, jak i bezpłatne gry dla właścicieli Apple Watch, więc entuzjaści będą mogli doświadczyć wyjątkowych doświadczeń, które są nielimitowane. Mamy nadzieję, że ten artykuł ujawnił przed Tobą najlepsze gry na Apple Watch, którymi się zainteresujesz.