Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 17 z 17

Temat: auto nie trzyma sie drogi

  1. #11
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PROSTO Pokaż post
    zakladajac ze Twoje auto nie bylo bite mozesz zmierzyc przerwy miedzy blotnikiem a kolem z jednej i drugiej str wtedy bedziesz wiedzial czy tyl auta zachodzi.pisales ze auto latalo Ci po drodze w takim przypadku roznice w przestawieniu belki powinny byc widoczne golym okiem.
    PROSTO przeciez to kobitka jest
    EOT
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  2. #12
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Ja miałem podobnie. Wszystko było ok do mementu wjechania w śnieg lub na bardzo mokrej drodze. Jechałem na jednej wielkiej kontrze raz w prawo raz w lewo. Jednym słowem tragedia. Miałem coś urwane przy drążku stabilizacyjnym i do tego gładkie opony. Tak jak ktoś napisał audi zjada opony od wewnątrz i na pierwszy rzut oka z boku auta wyglądają na dobre

  3. #13

    michas11's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytow i okolice
    Auto
    Touran Cross BMN
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Na dobrej stacji diagnostycznej powinni wszystko wyłapać. Ja musiałem odwiedzić takie 3 żeby znaleźli przyczynę nie trzymania toru jazdy w zakrętach (tuleje tylnej belki). Tym bardziej jak piszesz, że od 3 lat nikt nie tykał zawieszenia (jak na polskie drogi to bardzo długo wytrzymało ). Z opinii diagnostów wiem, że ori. tuleje FEBI przedniego zawieszenia w naszych autkach w mojej okolicy trzymają max 1rok.
    Było A3.
    Będzie A3.

  4. #14
    yvette's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Szczecin/ Wrocław/ Jelenia Góra/ Eskişehir
    Auto
    Czarnulcia =D
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    pojade na ta diagnostyke, tylko obecnie mam ponad 38 stopni goraczki, dlatego nic nie pisze co zrobilam etc...

    PROSTO odleglosci faktycznie tak zmierze, auto bylo bite, ale 2,5 roku temu wiec biorac pod uwage ze od tamtej pory przejezdzilam ponad 70 tyś km, podejrzewam ze nie ma to zwiazku z wypadkiem.
    pojade na diagnostyke i juz... podejrzewam jak juz pisalam ze chodzi o ta belke, ktora nie ma sie najlepiej, ew pokrzywione felgi, choć to drugie mniej.

    michas11 zawieszenia nie mam ori- bylo juz zrobione jak kupilam auto- nie wiem dokladnie co tam jest bo nie robil tego tez poprzedni wlasciciel ;/ ale zawsze bylo twardo i nisko... ;/

    dam znac co i jak sie okazalo jak tylko sama dojde troche do siebie i ogarne temat ; )

    OCZKO W GŁOWIE PRZEWODNICZACEGO KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH

    www.offroadrescueteam.pl
    JESTEŚMY TAM GDZIE INNI NIE DOTRĄ

  5. #15
    Stacho's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radzionków
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Mało prawdopodobne poniewaz w tym przypadku by w autku nic nie smierdziało. Ale mozesz sprubować i zmien ta oponke w ktorej miałas niskie cisnienie za zapas. Miałem tak podobnie w moim aucie ktorym jezdzila moja dziewczyna oczywiscie nie widziala ze auto jej latlo po całej drodze i cholernie sciagało okazalo sie ze jezdzila na niskim cisnieniu i po ponownym napompowaniu wiele sie nie zmienilo gdyz uszkodzona została opona.

  6. #16
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yvette Pokaż post
    pojade na ta diagnostyke, tylko obecnie mam ponad 38 stopni goraczki, dlatego nic nie pisze co zrobilam etc...

    PROSTO odleglosci faktycznie tak zmierze, auto bylo bite, ale 2,5 roku temu wiec biorac pod uwage ze od tamtej pory przejezdzilam ponad 70 tyś km, podejrzewam ze nie ma to zwiazku z wypadkiem.
    pojade na diagnostyke i juz... podejrzewam jak juz pisalam ze chodzi o ta belke, ktora nie ma sie najlepiej, ew pokrzywione felgi, choć to drugie mniej.

    michas11 zawieszenia nie mam ori- bylo juz zrobione jak kupilam auto- nie wiem dokladnie co tam jest bo nie robil tego tez poprzedni wlasciciel ;/ ale zawsze bylo twardo i nisko... ;/

    dam znac co i jak sie okazalo jak tylko sama dojde troche do siebie i ogarne temat ; )
    Yvettko
    po 1 nie 2,5 roku temu tylko jakies 1,5 roku temu pamiętam jak mieszkałem w wrocku... A tyle czasu minęło od mojej przeprowadzki...

    po 2 po tym puknięciu co to auto miało spodziewałbym się wszystkiego w przednim zawiasie przecież ten samochód nie miał przodu

    po 3 to właśnie po przejechaniu tych 70tys... mogą się układać jakieś części w samochodzie. Jeśli coś ktoś źle złożył po walnięciu to idealnie by się zgadzało, że miałaś w miare nowe części powsadzane a teraz auto pokazuje co źle zostało złożone... i się coś może sypać.

    po 4 jak bym wiedział, że auto było bite (a wiesz), to pierwsze co bym robił jeszcze zanim napisałbym na forum to leciałbym do stacji diagnostycznej w momencie jak to śmierdziało, lub pływało... a dopiero później bym pytał na forum jak stacja by nic nie znalazła

    po 5 pamiętaj jakie są drogi we Wrocku zapewne coś mogło polecieć w zawiasie albo napędzie i przycierało (stąd śmierdzenie).
    420 500 km
    1

  7. #17
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Proxa dostarczyles duzo cennych info ,cale zawieszenie poza mcphersonem jest przykrecone do wozka a ten z kolei jest przykrecony do podluznic.w momencie niepoprawnego wstawienia podluznic(o ile byly wymieniane) nieprawidlowosc byla by zauwazalna od razu,a jezeli cos sie dzieje po 70 tys moze to swiadczyc ze cos sie urywa.dlaczego byloby zauwazalne od razu?poniewaz bylby klopot z przykreceniem wozka no i zbieznoscia.to jest tylko moje gdybanie,sama zainteresowana musi przejechac sie na diagnostyke i zobaczyc co sie dzieje
    Who I am? I am a the Champion.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •