Strona 8 z 62 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 71 do 80 z 618

Temat: Instalacja gazowa LPG w Audi A3 1.8 Turbo

  1. #71
    maneqA3's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny instalacjia lpg do a3 8l 1.8 agu

    Witam .Mam zamiar zalozyc inst.do swojej a 3 1.8. Jestem z okolic Rzeszowa(blizej Bieszczad)Jedna z firm z Rzeszowa Sinja zaproponowala mi inst.
    Stag 4 + wtr. REG i red zavoli 2 ....cena 2300 .Co sadzicie o tym zestawie?Jaki dobry zaklad proponujecie z ok Rzeszowa/Krosna/Sanoka . ??/

  2. #72
    migell23's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów | EBE
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Mam taką samą jedynie wtryski mam magic jet i już rok bez żadnego problemu co będzie dalej sie okaże spalanie od 8 do 16 litrów zależy jaki styl jazdy

  3. #73

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mszczonów
    Auto
    ALTEA
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    do auta z 125KM zamieniłbym wtryskiwacze REG na Hana i ogólnie auto powinno śmigac, oczywiście po odpowiedniej instalacji i regulacji przez kumatego gazownika.

  4. #74

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Lublina
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB

    Domyślny

    witam
    pamiętaj że dla wtrysków reg omvl 150 km to max co moga obsłużyć ale zawsze lepiej niz valteki typ 30 i magic jet, oczywiście hana to górna półka no ale koszt ok 400 zł wyższy, pamiętaj o filtrze puszkowym , dobrze filtruje gaz i wydłuza żywot listwy a co do zakładów to masz gościa w strzyżowie też zakłada stagi i to nie źle
    Ostatnio edytowany przez stag300 - 26-08-11 o 20:41 Powód: Automatyczne łączenie postów

  5. #75

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gregor10.pl
    Auto
    dope
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    151 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez stag300 Pokaż post
    witam
    pamiętaj że dla wtrysków reg omvl 150 km to max co moga obsłużyć ale zawsze lepiej niz valteki typ 30 i magic jet, oczywiście hana to górna półka no ale koszt ok 400 zł wyższy
    Że niby magic jety nie potrafia obsłużyć 150km ? Dobre sobie. 200km obskakują z palcem w nosie.

  6. #76
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    MJ to rozlatująca sie kicha niestety,hana 2000 to wcale nie górna półka ale najlepsze w swojej cenie (kupowałem kilka dni temu w cenie 87zł za sztuke) i na chwile obecną nie ma nic lepszego,precyzyjniejszego i trwalszego niż hana 2000 w tej cenie.

  7. #77

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Lublina
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB

    Domyślny

    magic jet obsłuży nawet 60 km / cyl tyle że ich awaryjność przy aktualnym wykonaniu jest na poziomie ok 20 % po 5 tys są do wywalenia( nie mylić z magicami z lat poprzednich)
    Dodano:
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez pila24 Pokaż post
    MJ to rozlatująca sie kicha niestety,hana 2000 to wcale nie górna półka ale najlepsze w swojej cenie (kupowałem kilka dni temu w cenie 87zł za sztuke) i na chwile obecną nie ma nic lepszego,precyzyjniejszego i trwalszego niż hana 2000 w tej cenie.
    dolicz jeszcze szynę na 4 cyl i przejściówki z kostki japońskiej na boschco da w efekcie ponad 100 zł za cyl przy cenie rega ok 150 zł za 4 cyl
    Ostatnio edytowany przez stag300 - 26-08-11 o 21:44 Powód: Automatyczne łączenie postów

  8. #78
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Szyna nie jest potrzebna,wystarczy rozdzielacz i montowanie pojedyńczo-dzieki czemu można je ładnie schować,przejściówki już za 7zł są.

  9. #79

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Lublina
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB

    Domyślny

    [QUOTE=pila24;836061]Szyna nie jest potrzebna,wystarczy rozdzielacz i montowanie pojedyńczo-dzieki czemu można je ładnie schować,przejściówki już za 7zł są.[/QUO

    rozdzielacz kosztuje 12-15 zł hany pod pojedynczy montaz są o 5 zł droższe dolicz wysyłki i cała listwa wyjdzie ponad 400 zł plus filtr ok 45-50zł

  10. #80

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    Audi A3 1.8
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez endriu84op Pokaż post
    Witam koledzy, szwagier chce zakładac gaz do swojej A4 2.8 30V był u jednego gazownika i o mu zaproponował taki zestaw:
    Zbiornik LPG i wielozawór,
    Elektrozawór BRC GPL ET98,
    Reduktor ciśnienia: BRC Genius Max
    Wtryskiwacze: BRC IN03,
    Czujnik ciśnienia i temperatury gazu BRC,
    MAP Sensor BRC,
    Centralka elektroniczna: BRC Sequent Plug & Drive,
    Nowy przełącznik "push-push" z wskaźnikiem poziomu i sygnalizator akustyczny.

    koszt to 3900 zł, co o tym myslicie? i moze ktoś moze polecić jakis dobry zakład w opolu lub okolicach ( mozy byc np. wrocław).
    kupiłem dopiero audi ale dzwoniłem do gazownika i pytałem o montaż jaka dobra instalacja i tak dalej powiedział że brc które oni montują zestaw z górnej półki koszt 2700zł i wystarczająco mają jeszcze wyższy zestaw za 3000zł ale mówił że ta tańsza mi wystarczy i jest bardzo dobra ale to w Legnicy

Strona 8 z 62 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •