Strona 86 z 187 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 851 do 860 z 1870

Temat: Sa tutaj motocyklisci? :)

  1. #851
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wukasz5 Pokaż post
    Monika jesli Arai na Ciebie nie pasuje to na pewno Shoei będzie idealnie pasował. Ja miałem odwrotnie, kazdy kask Shoei uciskał mi skronie, że po kilku minutach musiałem gp zdjąć, a Arai jest wręcz idealny na moją głowę. Na forach jest pełno info, że jak shoei nie pasuje to arai będzie i odwrotnie.
    A to ja o tym wiem.. Tyle że chodząc po pół h po sklepie w Arai'u i Shoei'u zdecydowanie lepiej czułam się w tym pierwszym. Na trzecich jazdach zaczął mnie uwierać tak, że za każdym razem po zdjęciu miałam wielki czerwony ślad na czole No nic, może znajomy który też zaczął kurs odkupi ode mnie tego Arai'a (ma ten sam rozmiar co ja) to ja będę mogła się rozejrzeć za Shoei'em.
    Best ET: 14.764@1/4mile

  2. #852
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Oj, to kiepsko wyszlo. A moze to kwestia kominiarki? Paradoksalnie to tez moze byc przyczyna. U mnie jedna kominiarka ma tak szew puszczony, ze po dluzszej jezdzie zaczyna mnie bolec glowa. Szew delikatnie naciska na tetnice skroniowa i po jakichs 60-70km zaczynam się meczyc. To była moja pierwsza kominiarka i myslalem ze tak ma byc i ze mnie zaden dlugodystansowiec. Kiedy jednak zmienilem kominiarke okazalo sie ze wszystko jak reka odjal

  3. #853
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Jeżdżę bez kominiarki więc ten problem odpada Po prostu kask nie jest dla mnie.. Oby na kolegę pasował, bo w innym wypadku stracę sporo kasy :/
    Best ET: 14.764@1/4mile

  4. #854
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Uee, to faktycznie.

    BTW. Kominiarka to podstawa Wiesz jak pozniej ciezko sie pierze wklad od kasku? Dzieki kominiarce bedziesz musiala to robic nadal, ale znacznie rzadziej Wklad dluzej pozyje, bedzie mniej "zbity" i ładnie pachnacy

    Tym bardziej ze masz juz zakupione takie cudo

  5. #855
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Póki co większość jazd miałam w pełnym słońcu więc ugotowałabym się w kominiarce.. Ale na pewno docelowo kominiarka będzie podstawą Zresztą teraz odkładam wszystko na bok, bo jazdy już skończone, został tylko egzamin
    Best ET: 14.764@1/4mile

  6. #856
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Monika, moze zakupiłas zla kominiarke (aczkolwiek wydawala sie porzadna). Ona wlasnie zapewnia efekt inny niz myslisz. Odprowadza pot, sprawia ze skora lepiej oddycha, itd. Taka jej funkcja Odrzucajac te rozwiazanie tylko pogarszasz sytuacje. Przeciez to tak samo jak z bielizna termoaktywna. Jesli zakupisz odpowiednia bielizne na lato (tzw. coolery) to mimo tego ze wlozysz ja pod spodnie, to bedzie Ci lepiej i chlodniej niz zalozmy tylko w samych spodniach!

  7. #857
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ja tez smigam bez kominiarki poprostu tak jest mi wygodniej... a wklad trzeba prac no ale ja duzego doswiadczenia nie mam bo to byl dopiero drugi sezon.

    Co do kasku to ja moge powiedziec ze moj C3 shubertha dopiero po ok 2000km sie dobrze ulozyl, ale on ma jakis taki steropian co mozna modelowac podobno, i ja go troche wygniatalem w odpowiednich miejscach. Moze Arai tez takie cos ma i da sie odpowiednio go wygniesc ?
    Zreszta, podobno dopiero 3 kask to sie kupuje ten wlasciwy ja pierwszy tez po 3 miesiacach sprzedalem...
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  8. #858
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monik Pokaż post
    Jeżdżę bez kominiarki więc ten problem odpada Po prostu kask nie jest dla mnie.. Oby na kolegę pasował, bo w innym wypadku stracę sporo kasy :/
    jak dopadniesz ta R1'ke zmienisz zdanie

    jedno trzeba pamietac kask musi byc lekko ciasnawy ugniecie sie z czasem tak samo rekawiczki
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  9. #859
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krzyss Pokaż post
    Co do kasku to ja moge powiedziec ze moj C3 shubertha dopiero po ok 2000km sie dobrze ulozyl, ale on ma jakis taki steropian co mozna modelowac podobno, i ja go troche wygniatalem w odpowiednich miejscach. Moze Arai tez takie cos ma i da sie odpowiednio go wygniesc ?
    Wygniatałam łyżką cały jeden wieczór i nic. W tym miejscu gdzie mnie ciśnie nie ma za dużo materiału i nie ma za bardzo też czego wygnieść, po prostu kształt nie dla mnie najwidoczniej. Zresztą ten mój Arai to nie jest jakiś najbardziej wypasiony model i nie ma tylu bajerów co C3 (cena też inna).

    Paweł, no dobra, przekonałeś mnie.. na egzamin założę kominiarkę zresztą pewnie i tak czeka mnie jazda w WORDowskim kasku

    Michał może i jestem jeszcze zielona jeśli chodzi o moto ale akurat że kask ma być ciasny to wiem i co do czego miałabym zmienić zdanie? pomijam fakt, że z tą R1 to był żart
    Best ET: 14.764@1/4mile

  10. #860
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monik Pokaż post
    i co do czego miałabym zmienić zdanie?
    na temat jazdy motocyklem bez kominiarki
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

Strona 86 z 187 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •