Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: Regulamin forum

 1. #1
  DTM's Avatar
  Data dołączenia
  Oct 2005
  Płeć
  mężczyzna
  Miasto
  Rzeszów/Lublin
  Auto
  Audi
  Model
  A3 8L 3d
  Silnik
  1.9TDI AHF

  Domyślny Regulamin forum

  Regulamin forum A3-Club.net

  1. Uzupełnij rzetelnie profil użytkownika, informacje o aucie oraz bezwzględnie miasto swojego pochodzenia. Umyślny brak danych osobowych lub podawanie fałszywych danych w profilu będzie równoznaczne z banem.

  2. Zanim napiszesz nowy post sprawdź w archiwum czy temat nie był już poruszany - do tego służy funkcja "szukaj"
  http://www.a3-club.net/forum/showthr...81#post1435881
  lub przejrzyj FAQ techniczne.
  http://www.a3-club.net/forum/showthr...FAQ-Techniczne

  3. Zadając pytanie pisz tak, by było jasne o co chodzi w temacie. Nie zadajemy pytań typu: "Mam problem" "Czy wiecie ?" itd. W tytułach zakładanych tematów nie używamy WIELKICH LITER i wykrzykników!

  4. Zakładając nowy temat wybierz dla niego odpowiednie oznaczenie (tag) z listy po lewej stronie pola tematu.
  Na forach "Moje Auto", "Kupujemy A3/S3" oraz Technicznych wybierz: 8L lub 8P w zależności od tego którego modelu temat dotyczy.
  Na forum "Giełda" wybierz: S - dla sprzedam, K - dla kupie lub Z - dla zamienię(na innych podforach poza działem Handel i usługi zabronione jest jakiekolwiek handlowanie z uwzględnieniem cen oraz linkowanie własnych aukcji/od tego jest ew.PW)
  Na forum "Filmy i Zdjęcia" wybierz: F - jeśli chcesz umieścić film lub Z - jeśli zamieszczasz fotografie."

  5. Staraj się pisać bez błędów, jasno, logicznie, używając prawidłowo języka polskiego. Pamiętaj ze możesz edytować swoje posty. Poprawić błędy, literówki czy wycofać się z głupiej wypowiedzi !

  6. Wszelkie obrazki wklejaj w postaci tagów - czyli wrzucaj na darmowe serwery oferujące hosting zdjęć np.:

  Umieszczając zdjęcia na forum staraj się aby nie przekraczały one rozmiaru 800x600 i wagi do 200KB. Nie wszyscy maja szybkie łącza i ogromne monitory.

  Jak użyć tagów znajdziesz w tym temacie ---> http://www.a3-club.net/forum/showthr...64#post1194264

  7. Posty niezwiązane z danym tematem i bzdurne będą kasowane bez uprzedzenia.

  8. Na danym forum umieszczaj tematy oraz odpowiedzi zgodne z tematyką danego pod forum. Pamiętaj, ze luźne wymiany uwag dozwolone są tylko na pod forum Off-Topic.

  9. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie, to nie pisz. Forum to nie chat.

  10. Nie nabijaj postów na forum. Jeśli to robisz, zarządzający forum może dać Ci ostrzeżenie, zablokować możliwość pisania na forum lub usunąć konto bez wcześniejszego uprzedzenia.

  11. Niedopuszczalne są posty (odpowiedzi) typu "Zgadzam się", "Racja" itp. Swoje wypowiedzi staraj się rozwinąć i poprzeć jakimiś argumentami.

  12. Nie wyciągaj topiców sprzed paru miesięcy, chyba że masz do dodania coś nowego, wnoszącego do tematu (np. rozwiązałeś jakiś problem z autem po pewnym czasie).
  Punkt ten odnosi się do tzw."podbijania swoich postów" a nie kontynuacji wątku

  13. Pytając o jakiś problem, prosząc o pomoc, gdzie użytkownicy podpowiadają Ci rozwiązania i możliwe usterki, pamiętaj o tym, żeby na zakończenie napisać czy problem został usunięty i co było jego przyczyną. Po rozwiązaniu problemu moderator może zamknąć temat aby uniknąć zbędnych komentarzy, nic nie wnoszących już do tematu.

  14. Niedozwolone jest prowadzenie osobistych dyskusji między użytkownikami (dyskusje takie zachowaj np. na PW, czy forumowy chat). Zabrania się obrażania innych członków forum. Jeśli poczujesz się dotknięty lub urażony jakimś tematem lub wpisem na forum, to możesz domagać się od administratorów lub moderatorów usunięcia danego wpisu czy całego wątku.

  15 .Nie umieszczaj na forum treści niezgodnych z prawem, obraźliwych, wulgaryzmów, propagujących przemoc, erotyki przekraczającej granice dobrego smaku(również na zdjęciach). Forum może być wykorzystywane tylko zgodnie z obowiązującym prawem oraz netykietą.

  16. Wszystkie komentarze i przemyślenia publikowane są przez użytkownika na własną odpowiedzialność i jednocześnie stają się one wiadomościami publicznymi.

  17. Jeśli masz jakiś problem napisz do jednego z moderatorów odpowiedzialnych za dane podforum lub do jednego z administratorów.

  18. Tylko administratorzy i moderatorzy mają prawo do zwracania uwagi forumowiczom.

  19. Decyzje administratorów oraz moderatorów nie podlegają komentowaniu na forum - można to robić poprzez PW.

  20. Podszywanie się pod inne osoby i robienie zamieszania na forum będzie skutkowało banem bez uprzedzenia. Udostępnianie swojego konta na forum osobom trzecim skutkuje również banem.

  21. Używanie 2 nicków na forum jest równoznaczne z banem obydwu.

  22. Twój podpis powinien składać się z maksymalnie 3 linii tekstu, pisanych standardową czcionka forum lub zdjęcia i jednej linii tekstu.
  Zabrania się wpisywania w podpisie/stopce jakichkolwiek tekstów reklamowych, ogłoszeń i nazw firm.Dopuszczalne jest umieszczenie banerów reklamowych lub linków www tylko i wyłącznie przez Klubowiczów A3 Club oraz przez firmy współpracujące z A3 Club. Wszelkie inne adresy www,banery reklamujące inne fora,firmy,ogłoszenia itp. będą usuwane. Podpis/stopka niespełniająca w/w warunków zostanie natychmiastowo usunięta przez Administracje

  23. Konta osób zarejestrowanych na forum a nie logujących się dłużej niż 240 dni bez jakiegokolwiek postu będą automatycznie usuwane.

  24. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu tego forum możesz się liczyć z:
  • Modyfikacją wiadomości, w której został złamany regulamin.
  • Usunięciem wiadomości.
  • Ostrzeżeniem dla autora wiadomości, przy czym:

  a. otrzymanie więcej niż 1 = zablokowanie możliwości pisania postów, dla jasności to jest określone w programie ale admin może automatycznie zablokować.
  b. otrzymanie więcej niż 2 = zablokowanie możliwości wejścia na forum, dla jasności to jest określone w programie ale admin może automatycznie zablokować.
  c. ostrzeżenia z upływem czasu nie wygasają,
  d. w zależności od rangi nadużycia możesz otrzymać 1-3 ostrzeżeń.

  25. Od wszelkich decyzji można się odwoływać TYLKO bezpośrednio u administratora lub moderatorów odpowiednio uzasadniając swoje racje.

  26. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.

  27. Administratorzy nie odpowiadają za treść wiadomości wysłanych przez użytkowników forum.

  28. Jeżeli Klubowicz sprzedał auto osobie niebędącej Klubowiczem jest on zobligowany do usunięcia oznaczeń klubowych w postaci naklejek z logo forum(o ile takowe posiadał na aucie) w przeciwnym wypadku będą wyciągane konsekwencje wobec takiej osoby/naklejki są TYLKO dla Klubowiczów
  W innym przypadku osoby posiadające je na aucie będą odpowiednio "rozliczane" przez Administrację(BAN konta oraz zamknięcie tematu o aucie)
  a jak zostać KLUBOWICZEM opisane jest tu
  https://www.a3-club.net/forum/showth...491#post963491

  29. Nie cytuje się całego posta bo nie ma takiej potrzeby, zasada jest taka sama na wszystkich forach odpowiada się stosując cytowanie selektywne bez zdjęć i filmów

  30. Zabronione jest pozycjonowanie stron internetowych a takowe działania kończą się zbanowaniem konta bez uprzedniego informowania użytkownika

  klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych


  Zależy nam, abyś wiedział/a, że wszystko co robimy to działania w obrębie naszego forum. Dlatego w związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować Cię o tym zgodnie z zapisami tego rozporządzenia.


  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuję, że przetwarzając dane osobowe w ramach usługi Forum użytkowników Audi A3 i S3 - A3-club.net


  1. Administratorem Twoich danych osobowych są administratorowie forum oraz moderatorowie forum.

  2. Kontakt z Administratorem jest możliwy drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) admin@a3-club.net lub poprzez prywatną wiadomość na forum.

  3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody (art. 6, ust.1, pkt.a) ogólnego Rozporządzenia 2016/679)) w celu rozmawiania na forum oraz otrzymywania różnych wiadomości poprzez wiadomości prywatne oraz e-mail

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości otrzymania bieżących informacji w ramach forum.

  5. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom w rozumieniu (art. 4 ust. 9 ogólnego Rozporządzenia 2016/679).

  6. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu złożenia przez Ciebie rezygnacji bycia na forum.

  7. Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

  8. Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  9. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) gdy uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia 2016/679.

  10. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

  11.Większość swoich danych oraz ustawień możesz zmienić w panelu administracyjnym swojego konta użytkownika.

  12.Możesz w każdej chwil usunąć swój profil lub zmienić dane - wystarczy wysłać takie postanowienie drogą elektroniczną na adres e-mail: admin@a3-club.net lub zmodyfikować je w ustawieniach konta.
  Ostatnio edytowany przez klamamoto - 12-09-18 o 06:27
  A3 1.9 TDi ____________________________________________

 2. #2
  larius's Avatar
  Data dołączenia
  Apr 2007
  Płeć
  mężczyzna
  Miasto
  Warszawa
  Auto
  The Revenant
  Model
  A3 8P
  Silnik
  2.0T CCZA
  Pomógł
  49 razy
  Podziękował
  20 razy

  Domyślny Rangi na a3-club.net

  Społeczność:
  Name: forumowicz.gif
Views: 39820
Size: 438 bajtów
  Podstawowa ranga - otrzymuje ją każdy po zarejestrowaniu się na forum.

  Name: klubowicz_nowy.gif
Views: 39777
Size: 591 bajtów
  Użytkownik, który jest posiadaczem audi A3/S3, jest blisko związany z życiem forum i samej społeczności klubu A3. Jak zostać klubowiczem, przeczytacie w tym wątku

  Name: opiekun.png
Views: 40070
Size: 3.1 KB
  Użytkownik, który wspiera organizację spotkań klubowych w wybranym regionie geograficznym. Do niego możecie kierować wszelkie pytania odnośnie bieżących spraw lokalnego życia naszego klubu.

  Name: weteran_klubowicz.gif
Views: 39665
Size: 602 bajtów
  Użytkownik, który był kiedyś klubowiczem lub jest przyjacielem tej społeczności i nadal bierze czynny udział w życiu klubowym.


  Zarządzanie forum:
  Name: jr_moderator.gif
Views: 39727
Size: 940 bajtów
  Odpowiada za porządek w ściśle określonych działach.

  Name: moderator.gif
Views: 39842
Size: 465 bajtów
  Posiada rozszerzone uprawnienia na forum. Może on czuwać nad większą częścią forum niż JR Moderator.

  Name: junioradmin.gif
Views: 39858
Size: 696 bajtów
  Prawa ręka administracji forum.

  Name: admin.gif
Views: 39819
Size: 497 bajtów
  Administracja forum.

  Name: weteran.gif
Views: 39817
Size: 448 bajtów
  Były moderator/administrator. Osoba, która mocno wspierała rozwój i działanie tego forum.


  Pozostałe:
  Name: handlarz.gif
Views: 39688
Size: 1.7 KB
  Osoba, która często oferuje sprzedaż przedmiotów na naszym forum. Szczegóły w tym wątku

  Name: donator.gif
Views: 39746
Size: 678 bajtów
  Osoba, która wsparła finansowo utrzymanie forum. Szczegóły w tym wątku
  Ostatnio edytowany przez klamamoto - 11-01-16 o 20:25
  Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •