Pokazane rezultaty 1 do 10 z 97

Temat: Wycieczka na ukraine do Czarnobyla...

Threaded View

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny Wycieczka na ukraine do Czarnobyla...

    CHĘTNI:
    -Proxa
    -netes
    -BadAzz
    -jerzu +2 osoby
    -
    Junior
    -JANO
    -LORK
    .i.KALI.i.

    =10 osob

    Na wstepie powiem ze czytalem duzo o czarnobylu wczesniej a ostatnio napotkalem film na discovery gdzie bylo wlasnie o tym... i tak sie nazbieralo ...

    http://mojasd.ovh.org/ghosttown/chapter1.html - Miasto Duchów
    http://mojasd.ovh.org/lotw/chapter27.html - Kraina Wilków

    cala wycieczka pewnej Pani ... ciekawy artykulik ... a ze jestem z wieku gdy to wybuchlo (mialem wtedy 3 lata) chcialbym wiedziec co latalo mi nad glowa...

    BARDZO ciekawe filmy z miasta duchow bez muzyczek bajerow oddajace dokladnie co tam teraz jest (cisza zero zycia) (aha to nie zdjecia tam tak jest to film...)
    czesc 1
    czesc 2

    i dla tych co moze nie wiedza oco chodzi :


    Ogolnie nie chce jechac tam dla zabawy tylko zwiedzic kawal historii ktory przezyje nas wszystkich i prawdopodobnie wszystkei zabytki na swiecie (dopiero promieniowanie zejdzie pewnie za kilkaset tysiec lat)

    Pytanie czy ktos by byl chetny na taki wyjazd ? (napewno 2 auta to minimum to jednak ukraina ! wiec w grupie razniej )

    czy jest tam promieniowanie ?
    -TAK JEST ale juz nie tak grozne mozna spokojnie zwiedzac ale trzeba uwazac zeby nie zapuscic sie gdzies zadaleko bo sa jeszcze miejsca gdzie jest wyzsze (mowie tu np o czerwonym lesie)

    co to czerwony las ?
    -Czerowny las po wybuchu przyja najwieksza dawke napromieniowania bo jak wiadomo trawa ziemia drzewa najbardziej to chlona, drzewa zrobily sie czerwone (tz. odcien) ludzie opowiadali ze w nocy sie swiecily.... na to nie ma filmu i dowodu. Czerowny las zostal wyciety i zasypany ziemnia na jego powierzchni wyrosl nowy las, lecz promieniowanie zostalo przy drodze jest ok jak wiadomo asfalt skutecznie ogranicza promieniowanie lecz w glebi lasu podobno dawki sa mocno smiertelne jeszcze... (ludzie ktorzy scieli czerowny las nie zyja...)

    Czy jest to bezpieczne ?
    -Tak, nawet biura w polsce i w europie organizuja juz wycieczki (jakies 800zl ) ja raczej chcialbym jechac w swojej ekipie w ostatecznosci wycieczka...

    Czy to zart ?
    -NIE

    Jesli ktos ma jakies jeszcze pytania walcie co do cen bede sie dowiadywal bo trzeba zalatwic przepustki na strewe (30km od elektorwni)
    Ostatnio edytowany przez Proxa - 06-08-08 o 20:40
    420 500 km
    1

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •