moj blad ,podaje prawidlowy link
http://www.a3-club.net/forum/showthr...dma#post353482
moj blad ,podaje prawidlowy link
http://www.a3-club.net/forum/showthr...dma#post353482
Who I am? I am a the Champion.
|
Od pewnego czsu silnik dziwnie szumi na biegu jalowym rowniez.Czy to odma?
witam, ostatnio miałem wymienianą uszczelkę pokrywy zaworów, gdy odbierałem auto mechanik zwrócił mi uwagę ze wlew oleju siedzi bo siedzi, nieczego sie trzyma bo sie rozleciał. Dziś go wyjąłem i faktycznie do niczego sie nie nadaje.
http://zapodaj.net/f95506bb3b965.jpg.html
czy mogę normalnie korek od wlewu zakręcić do pokrywy i te dwa węże które szły przez wlew połaczyć ze sobą??
http://zapodaj.net/1f8b6f255a225.jpg.html
np. tak? (prowizorka tylko)
http://zapodaj.net/eee2c8e6b1d09.jpg.html
czekam na odpowiedz
musisz kupić tą część nową (podróbki made i China ) są dobrej jakości i przystępną cenę wymieniłem parę sztuk i są ok
Warto to kupić, bo może Ci wywalić uszczelnienia silnika, gdyż nie będziesz miał odmy (odpowietrzenia).
kupiłem wlew oleju, przy próbie wymiany zauważyłem ze bez zdjęcia kolektora nie da rady go wymienić, czy ktoś już wymieniał taki jak mój wlew oleju??
Jak nigdy tego nie robiłeś to daj to zrobić komuś kto się na tym zna
jest możliwość założenia tego bez zrzucania pokrywy zaworów ale to zależy od danego modelu![]()
chodzi mi tylko czy w moim modelu da rade go założyć bez zdejmowania kolektora? bo tak to nie ma nic skomplikowanego
u mnie żeby przkręcić wlew otwory z tego wlewlu nachodzą na kolektor i próbowałem, gimnastykowałem sie z tym i nie dałem rady niestety
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)