Sonda: Kto według Was powinien zostać prezydentem Polski?

Strona 39 z 50 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 381 do 390 z 493

Temat: Wybory prezydenckie 2010

  1. #381
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Miałem tego nie robić, ale jeżeli chodzi o politykę zagraniczną a szczególnie "związek" z Rosja można sobie przeczytać informacje z tej strony:

    http://www.niepoprawni.pl/blog/1055/...rio-komorowski
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez =OnYx= Pokaż post
    Czytając niektóre wypowiedzi nie mogę pojąć niektórych rzeczy... Co, aż tak negatywnego
    zrobiono w ciągu tych 2 lat kiedy to rząd JK był przy władzy? Chodzi mi o konkrety! Część osób wypowiada się ogólnie w tej sprawie kompromitując, zdaje się bezpodstawnie Kaczyńskiego... ale konkretnych przykładów brak.

    Czy negatywną posunięciem było utworzenie CBA, którego zadaniem było zwalczanie korupcji, jako nie liczni dostrzegli ten problem i chcieli skutecznie zniwelować to zjawisko, siejąc zarazem panikę...

    Czy może negatywnym sposobem było wprowadzenie ulg prorodzinnych...?

    Nie wiem niech mnie ktoś oświeci jakimiś szczegółami przy następnych takich
    sformułowaniach, bo odnoszę wrażenie, że co niektórzy są dalej manipulowani przez media i
    poza tym co przedstawiają nie mają zielonego pojęcia co tak naprawdę dzieje się w kraju...

    Co do do komurowskiego... zanim oddacie na niego głos przejrzyjcie na oczy...
    To jest zwykły pachołek wypchnięty przez PO, dzięki któremu obejmą całą władzę i wszystkie ich ustawy będą przepychane. I tu ktoś słusznie wcześniej dostrzegł, żeby choćby z tego względu zagłosować na Kaczyńskiego, dzięki któremu przynajmniej będziemy wiedzieli co się dzieje w kraju... Jak PO dojdzie do absolutnej władzy to nas po prostu zaprzedadzą liżąc d*** zarówno Niemcom jak i Rosjanom...

    Komuruski to hipokryta, obłuda przez niego przemawia w każdym calu jego wypowiedzi chcąc za wszelką cenę dojść do koryta. Roześmiała mnie do łez jego wczorajsza wypowiedź [właściwie próba jej uniknięcia] na pytanie Kolędy-Zalewskiej: "No ale co wtedy Panie marszałku jeśli każdy będzie chciał przejść na wcześniejszą emeryturę?" ODP komoruskiego po lekkim zmieszaniu i nieudolnej próbie wykręcenia się z tej opresji : "Teoretycznie jest to nie możliwe..." hahah

    Teoretycznie to on też chyba wie czego chce - jest po prostu tylko marionetką, która już jest pociągana za sznurki... Co do debat. Jego hasłem jest : Zgoda Buduje, tylko nie rozumiem dlaczego podczas pierwszej debaty łamał przyjęte zasady... jego przeciwnik nie posunął się do tego stopnia, przez co ponoć przegrał będąc mało przekonujący (choć ja odniosłem odmienne wrażenie, bo mogłem usłyszeć bardziej konkretne wypowiedzi z ust JK)...

    Rolę się odmieniły kiedy to we wczorajszej debacie JK przejął "taktykę" Bronka i przystąpił do ofensywy, udowadniając fakty i prawdziwą wizję, a jednocześnie miażdząc komoruskiego, który powtarzał w kółko jedno i to samo po raz kolejny bez konkretów...

    Komoruski już za swojej kadencji jako tymczasowy prezydent zaczął obsadzać stołki... Nie wspomnę, że prowadzi dość kosztowną kampanię, wszystko po to aby nachalnie dotrzeć za wszelką cenę do każdego obywatela, choćby w tak prymitywny sposób jak rozsyłanie ulotek (aż boję się pomyśleć ilu powodzianom te pieniądze mogłyby przynieść częściową ulgę). Nie wspomnę już o tym, że nie chcieli ogłoszenia klęski żywiołowej..., z wiadomych chyba powodów...


    Niestety, ale Kaczyńskiemu to koryto nie będzie służyć głównie jako maszyny do zarabiania pieniędzy (jak to ktoś wcześniej wytknął), nie trudno zauważyć, że jest on człowiekiem, który poświęcił się pracy i słusznie dąży do prawdy, na której mu zależy... Nie ma rodziny, i na pieniądzach mu również nie zależy (wystarczyło spojrzeć na jego skromne mieszkanie), chyba, że będzie chciał wybudować na własną potrzebę prom kosmiczny... A jeżeli dla innych osób brak rodzinny jest skutkiem do definitywnego skreślenia kandydatury JK - to nie mam słów...i już się nie wypowiem...

    Zanim oddacie głos, zastanówcie się 3x. Niestety ale taka jest polityka, gdzie zamiast grać, wciąż tasują karty...
    Możliwe, że kogoś uraziłem swoją wypowiedzią, za co przepraszam.
    Chciałem wyrazić swoje zdanie i spostrzeżenia wiszącej hipokryzji - nie jestem osobą partyjną, dla mnie najrozsądniejszym kandydatem po prostu jest...
    szanuje ludzi którzy mają swoje zdanie i potrafią je konstruktywnie przedstawić

    z emeryturami to kolejna faux paux - to jest właśnie przykład sposobu argumentacji "nie bo nie"

    I jeszcze wspomnijmy o wizycie Hillary Clinton

    http://www.rodaknet.com/rp_szumanski.htm
    Dodano:
    No i obrazek motywacja z ostatniego linku
    Dodano:
    ...a i bym zapomniał Korwin poparł Kaczyńskiego
    Ostatnio edytowany przez Model - 01-07-10 o 18:53 Powód: Automatyczne łączenie postów
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

  2. #382
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez =OnYx= Pokaż post
    Czytając niektóre wypowiedzi nie mogę pojąć niektórych rzeczy... Co, aż tak negatywnego
    zrobiono w ciągu tych 2 lat kiedy to rząd JK był przy władzy? Chodzi mi o konkrety!
    Konkretnie: Ziobro, Macierewicz, Kamiński. Dziwne dlaczego nie biorą udziału w kampanii. Skoro było tak dobrze to czemu brak ich przy prezesie ?
    Cytuj Oryginalnie napisane przez =OnYx= Pokaż post
    Jak PO dojdzie do absolutnej władzy to nas po prostu zaprzedadzą liżąc d*** zarówno Niemcom jak i Rosjanom...
    nikt nie mówi o lizaniu tyłków tylko o normalnych stosunkach a nie o żałosnym pomachiwaniu szabelką i urojeniu sobie, że Polska jest mocarstwem.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez =OnYx= Pokaż post
    Czy negatywną posunięciem było utworzenie CBA, którego zadaniem było zwalczanie korupcji, jako nie liczni dostrzegli ten problem i chcieli skutecznie zniwelować to zjawisko, siejąc zarazem panikę...
    Pis to wypaczył i rozpoczęto szukanie haków na wszystkich np. na Kwaśniewską

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Model Pokaż post
    http://www.rodaknet.com/rp_szumanski.htm
    ale brednie

    Dzisiaj Jarosław chwalił komunistę Gierka za mocarstwowe aspiracje.Śmieszne i straszne, bo te aspiracje to była chęć posiadania przez Edwarda broni atomowej. Na finiszu Jarosław przestaje udawać i pokazuje dobrze znane oblicze z czasów IV RP.
    Ostatnio edytowany przez Piotrek.1781 - 01-07-10 o 20:06
    Mam najlepsze Audi na forum !

  3. #383
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    "Cytuj: Oryginalnie napisane przez Model
    http://www.rodaknet.com/rp_szumanski.htm
    ale brednie "

    Piotrek.1781 nie podobał ci się plakat motywujący do glosowania?
    Może taki zlepek ale jak wyciągać to wyciągać.

    Co do kwestii roszczeń żydowskich to parcie odpowiednich organizacji na projekt ustawy na pewno jest. Na szczęście projekt przejdzie normalne postępowanie ustawodawcze. Co do szczegółów poczekam aż się on „wyłoni”.

    Nie jestem fanem polityki „uległości”. Dla mnie Kaczyński nie powinien się spotykać z Hillary Clinton bo jak wygra USA będzie widziało w sobie „brata” który podał rękę Komorowskiego w wyścigu prezydenckim i na pewno będzie się to starało później wykorzystać – a Komorowski spojrzy w stronę T. spuści oczka i powie dobrze .
    Dodano:
    Próbowałem dziś znaleźć informacje na temat ustaw które weszły w życie i zostały stworzone przez PO i nic nie znalazłem – tak mnie to nurtuje, że zastanawiam się nad telefonem do nich.

    Powyższe poszukiwania spowodowały że odwiedziłem stronę PO i już wszystko jasne. Chcecie zobaczyć jak się rozkłada proces decyzyjny w PO obejrzyjcie zdjęcie liderów. Pomimo że wydawać się może, że kobiety zostały postawione tam kurtuazyjnie niemniej teraz szukanie poparcia u Hanki przez Komorowskiego po wynikach pierwszej tury jest dla mnie jasne – a Hanka to naprawdę kobieta z „cochones”.
    http://www.platforma.org/pl/aktualnosci/newsy/
    Ostatnio edytowany przez Model - 01-07-10 o 20:55 Powód: Automatyczne łączenie postów
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

  4. #384

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Najnowszy dzisiejszy sondaż dla "Rzeczpospolitej":

    Kaczyński: 49%
    Komorowski: 47%

    Robi się naprawdę ciekawie

    P.S:
    Lawina, tak wiem, to tylko sondaż

  5. #385
    włodek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ..
    Auto
    Cały czas to samo
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    65 razy
    Podziękował
    106 razy

    Domyślny

    Jak dla mnie to nie ma kandydata który by mi pasował, ale mam jakiś uraz i wstręt do Kaczyńskiego i tylko dlatego pójdę zagłosować na jego przeciwnika, czyli na Bronka, żeby następny Kaczyński nie doszedł do władzy.
    To tylko moje prywatne zdanie i nie chcę nikomu sugerować ani namawiać.

    Tyle w temacie

  6. #386

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Dziennik Gazeta Prawna" opublikował dziś w papierowym wydaniu gazety najnowszy sondaż Homo Homini, który przewiduje wysokie zwycięstwo Bronisława Komorowskiego.Według sondażu, marszałek Sejmu uzyska w wyborach 53,9 proc. głosów, a prezes PiS - 42 proc.

    4,1 proc. wyborców jeszcze nie wie, na kogo zagłosuje.

    Telefoniczny sondaż Homo Homini dla "DGP" i Polsat News wykonany został 1 lipca na próbie 1203 respondentów.


    II

    Prognozy "Gazety Wyborczej"

    Minimalna wygrana Komorowskiego lub remis, ze wskazaniem na Kaczyńskiego - takie są wyniki prognoz wyborczych zebranych przez "Gazetę Wyborczą".

    Zdaniem trzech ekspertów gazety, możliwe scenariusze to: mniej więcej remis 50 do 50 (wiceprezes PBS DGA Ryszard Pieńkowski); wygrana Komorowskiego 53 do 47 (prof. Radosław Markowski); wygrana Komorowskiego 51,5 do 48,5 (prof. Janusz Czapiński).



    major, Tak wiem, to tylko sondaże

    http://fakty.interia.pl/raport/wybor...e,1501217,6589

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  7. #387
    ziuuut's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. Tczewa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Zwracam uwage na sondaż ktory jest zamieszczony na tym forum i tylko % Bronka rosnie od jakiegos czasu... Czyzby ludzie ktorzy czytaja to forum stawiaja jednak na Komorę ?

  8. #388

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ziuuut Pokaż post
    Zwracam uwage na sondaż ktory jest zamieszczony na tym forum i tylko % Bronka rosnie od jakiegos czasu... Czyzby ludzie ktorzy czytaja to forum stawiaja jednak na Komorę ?
    Ten "sondaż" też już podawałem jako przykład , wniosek ? fajni ludzie na forum

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  9. #389
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ja głosuję na Kaczyńskiego z dwóch głównych powodów:
    - prezydent z opozycji który nie będzie tłem…,
    - wierzę, że PO przyjmie te wyniki jako konstruktywną krytykę przed kolejnymi wyborami i po pierwsze weźmie się za „robotę”, po drugie przed każdymi kolejnymi wyborami będzie sobą reprezentować poziom ludzi którzy jak dotychczas ją popierali


    Dodano:
    Korwin "wymiata":

    http://fakty.interia.pl/raport/wybor...a,1501119,6587

    "Minimalna wygrana Komorowskiego lub remis, ze wskazaniem na Kaczyńskiego - takie są wyniki prognoz wyborczych zebranych przez "Gazetę Wyborczą".

    Więcej takich stwierdzeń i prognoz, please )))))))). To się brzydko nazywa "dupochron" .
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez ziuuut Pokaż post
    Zwracam uwage na sondaż ktory jest zamieszczony na tym forum i tylko % Bronka rosnie od jakiegos czasu... Czyzby ludzie ktorzy czytaja to forum stawiaja jednak na Komorę ?
    Już pisaliśmy że grupa jest niereprezentatywna ... czas płynie więc poczekajmy do niedzieli i sprawdźmy kto będzie miał "większy słupek" i komu "słupek" ostatnio urósł ))).

    Ja już się na ten temat wypowiedziałem.
    Ostatnio edytowany przez Model - 02-07-10 o 10:38 Powód: Automatyczne łączenie postów
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

  10. #390
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Model Pokaż post
    Dodano: Korwin "wymiata": http://fakty.interia.pl/raport/wybor...a,1501119,6587 "Minimalna wygrana Komorowskiego lub remis, ze wskazaniem na Kaczyńskiego - takie są wyniki prognoz wyborczych zebranych przez "Gazetę Wyborczą".
    http://naszapolska.pl/index.php/comp...etu-wyborczego



    Wg mnie większość (jak nie wszystkie) sondaże są mocno tendencyjne. I fakt przedstawiania takich sondaży dla mnie przed wyborami to jest najgorsze co można zrobić (dla samego dobra wyborów). Powinni tego zakazać, mnóstwo ludzi głosuje na tego, który wygrywa w tych manipulatorach...
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

Strona 39 z 50 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •