Strona 89 z 187 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 881 do 890 z 1870

Temat: Sa tutaj motocyklisci? :)

  1. #881
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    dzięki chłopaki za wyjaśnienie, o ile nie będzie deszczu/śniegu to sobie chyba poradzę

    Paweł, poprosić już nie mogę, bo jazdy się skończyły.. chyba, że wezmę ze dwie dodatkowe godziny, to wtedy na pewno się podszkolę i w tym względzie

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miomichal Pokaż post
    to znaczy tylko tyle ze ktos musi jeszcze bardziej sie podszkolic to chyba lepiej ze to był upadek kontrolowany przy pedkosci 50km/h a nie na krajowej drodze przy 100+ km/h zycie i polskie drogi sa bezlitosne i trzeba byc przygotowanym na takie sytułacje przy robieniu osemki tez mozna zaliczyc wywrotke
    sorry Michał, ale gadasz głupoty. od kiedy to po 20 godzinach jazdy jest się mistrzem w prowadzeniu motocykla? akurat Ty niewiele masz do powiedzenia w tym względzie, bo na kursie nigdy nie byłeś i zgrywasz jak zwykle cwaniaka. gdyby kursy nauki jazdy miały uczyć Cię bezbłędnej jazdy w każdych warunkach to trwały by 3 x dłużej i ich koszt byłby o tyleż samo razy wyższy. zresztą nawet 60 godzin jazdy na motocyklu to niewiele, dobrym kierowcą jesteś po wielu latach a i wtedy są sytuacje, które są w stanie Cię zaskoczyć.

    ... i nie "sytułacje" tylko "sytuacje"

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pablo_85 Pokaż post
    moja uwaga co do zdawania na placu: rzadko sie zdarza, aby ktos uwalil egzamin na slalomie czy osemce(jest sporo szersza niz na placu promotora), najczesciej to nie upewnienie sie o mozliwosci dalszej jazdy(brak obrotu glowa) albo nie zapiecie kasku, niby blahostki, ale obsewrujac zdajacych na tym najczesciej ludzie oblewaja plac...
    jeśli ósemka jest szersza to fajnie, bo na placu jakieś 50% prób (5 ósemek) mi nie wychodziło..

    a co do tego obracania głowy - true, ciężko w sobie wyrobić ten nawyk. dodając do tego stres na egzaminie istnieje spora szansa, że się o tym zapomni
    Ostatnio edytowany przez monik - 23-09-11 o 11:44
    Best ET: 14.764@1/4mile

  2. #882
    pablo_85's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    nie przejmuj sie, mi tez na placu osemka nie wychodzila zreszta ja bardzo malo robilem tych osemek
    ja sobie ten nawyk wyrobilem i za to ekipie z promotora jestem wdzieczny czesto sie lapie na tym, ze ruszajac z parkingu obracam glowe do tylu, a tak naprawde nie jest to potrzebne

  3. #883
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monik Pokaż post
    sorry Michał, ale gadasz głupoty. od kiedy to po 20 godzinach jazdy jest się mistrzem w prowadzeniu motocykla? akurat Ty niewiele masz do powiedzenia w tym względzie, bo na kursie nigdy nie byłeś i zgrywasz jak zwykle cwaniaka. gdyby kursy nauki jazdy miały uczyć Cię bezbłędnej jazdy w każdych warunkach to trwały by 3 x dłużej i ich koszt byłby o tyleż samo razy wyższy. zresztą nawet 60 godzin jazdy na motocyklu to niewiele, dobrym kierowcą jesteś po wielu latach a i wtedy są sytuacje, które są w stanie Cię zaskoczyć.
    monika bujną masz fantazje kurs robiłem pare ladnych lat temu na innej jeszcze trasie niz teraz jest na Odlewniczej wiec nie pisz głupot prosze


    tak jak pisalem wczesniej i kolega sprytny i bodek kurs to jedno a zycie to drugie,zycze ci abys nie musiala doswiadczac tego choc by jak ja miesiac temu
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  4. #884
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Ja mogę podpowiedzieć, a raczej potwierdzić to samo... Nie idź na egzamin z jakimkolwiek sprzętem.. Przede mną wszyscy ubrani w stroje moto poza gościem koło 60tki oblali nie wyjeżdżając na miasto :] Kominiarki też nie trzeba brać, dają takie pończochy na głowę jak na gokartach.
    Najlepiej zgrywać tam przestraszonego misia, który jednak co nieco wie jak się jeździ. Na ósemkach też parę osób odpadło.
    Przy pierwszym ruszeniu zaraz po sprawdzeniu motocykla i przygotowaniu do jazdy (poprawić lusterka, nawet jeśli dobrze w nich widać, w jaki sposób to zrobić to już powinnaś wiedzieć) koniecznie trzeba uruchomić kierunkowskaz i obejrzeć się na strony (dołączenie ruchu) to jeden z elementów przygotowania się do jazdy (wg egzaminatorów), podjeżdżasz potem pod górkę.
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  5. #885
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    kierunkowskazy chyba nie sa wymagane na placu z tego co pamietam

    a co do kursu to tez uwazam ze przygotowuje raczej do zdania egzaminu a nie do bycia motocyklista jezdzic na moto naucze sie pewnie za pare tysiecy km

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  6. #886
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    pamiętajcie, że przy 300 km/h trzeba wrzucić 2 bieg, bo inaczej na koło nie chce iść
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  7. #887
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miomichal Pokaż post
    monika bujną masz fantazje kurs robiłem pare ladnych lat temu na innej jeszcze trasie niz teraz jest na Odlewniczej wiec nie pisz głupot prosze
    co do tego kto tu ma bujną fantazję to bym się kłóciła cieszy mnie niezmiernie, że jesteś takim starym wyjadaczem, który zrobił prawko na moto zanim nauczył się porządnie chodzić, ale od pouczania kogokolwiek tutaj to Ty raczej nie jesteś

    Cytuj Oryginalnie napisane przez >sebek< Pokaż post
    kierunkowskazy chyba nie sa wymagane na placu z tego co pamietam
    mam te same informacje - obrót głowy owszem, ale kierunkowskaz nie jest konieczny przy ruszaniu. jedynie przy slalomie kazali mi używać migaczy.
    Best ET: 14.764@1/4mile

  8. #888
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez >sebek< Pokaż post
    jezdzic na moto naucze sie pewnie za pare tysiecy km
    Sebek, to najbardziej zdradliwy okres. Po okolo 4-5tys km czlowiekowi zdaje sie, ze wszystko umie i jest wymiataczem! Wtedy zdarza sie najwiecej wypadkow. Ja tez mialem taki okres i zakonczylem go szlifem

  9. #889
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Gratuluje malikowi koledze nowego nabytku. A malikowi za przyprowadzenie klienta.
    MALIK MASZ FLACHE!
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  10. #890
    LORK's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Windykacja /sprawy komornicze/porady dot.naleznosci
    Auto
    Ostatnio to różnie z tym bywa
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Odnośnie moto i kursu to prawda co mówicie,

    Ja na kursie hamowalem w deszczu z 40km -zakończone szlifem rozbitym fajnym zegarkiem i poscieranymi łokciami.

    Na egzaminie kierunki i głowa cały czas chodziła-zdane od kopa na odlewniczej w wawie.
    Ludzie z własnymi kaskami ubraniami byli oblewani przed wyjazdem na miasto(zdawałem w deszczu własnie pod koniec września)

    Malik ma racje, zreszta maja ja wszyscy ze tylko praktyka uczy jazdy ale zawsze trzeba szacunku i postrachu by moc jeździć i każdym następnym razem bezpiecznie wracać do domu.

    Pamietam jak z lariusem jechaliśmy do strażaka... Bledow po drodze było tysiące ale każdy błąd był pózniej przeanalizowany ....a w tamtym momencie....oj jaki ja byłem kozak

    Uważajcie na zerwany asfalt bo te bruzdy bywają zabójcze....2 tyg temu tak skończył przygodę z moto znajomy (7tal smigal na moto)


    Pozdro mordeczki i fajnie ze nasz klub rośnie
    ...po prostu mordeczki ...

    Nie pij, gdy prowadzisz - Za dużo się rozlewa.....

Strona 89 z 187 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •