To zależy jakie masz teraz lampy. Jeśli przedliftowe (bez soczewek), to aby zamontować te lampy dedykowane do roczników 00-03 będziesz musiał prawdopodobnie podciąć trochę błotniki. Wszystko jest opisane na forum.
Byzio Uprzedziłeś moja odpowiedź![]()
To zależy jakie masz teraz lampy. Jeśli przedliftowe (bez soczewek), to aby zamontować te lampy dedykowane do roczników 00-03 będziesz musiał prawdopodobnie podciąć trochę błotniki. Wszystko jest opisane na forum.
Byzio Uprzedziłeś moja odpowiedź![]()
|
No właśnie mam te przed liftowe czyli dzielone i jak kupiłem to były połamane zaczepy od lampy i wisi ;/ tylko oślepiam kierowców ;/
Urodziliśmy się i wychowaliśmy, w letniej mgle,
związani niespodzianką, naszych dni chwały.
No to masz 2 Opcje. Albo kupujesz Lampy 96-00 I zakładasz, albo kupujesz 00-03 i modzisz. Efekt naprawdę niezły
Tu masz tematy:
http://www.a3-club.net/forum/showthr...a-przed-liftem
http://www.a3-club.net/forum/showthr...nie-wyci%EAcie
Jak byś się decydował na lampy poliftowe (00-03) to tu masz link:
http://www.a3-club.net/forum/showthr...611#post915611
Ja u niego brałem i jestem naprawdę zadowolony
Jak chcesz przedliftowe czyli 96-00 to też człowiek z forum sprzedaje:
http://www.a3-club.net/forum/showthr...353#post918353
Grucha21 (27-02-12)
dzięki wielkie za pomoc![]()
Urodziliśmy się i wychowaliśmy, w letniej mgle,
związani niespodzianką, naszych dni chwały.
Grucha
zwracaj uwagę na wtyczki. Jak widzisz pod tylną klapką podłużne gniazdo z 4ma pinami to są poliftowe, jak jest wtyczka okrągła z bolcami to przedlift . Ja na przykład kupiłem Sonary z okrągłą wtyczką i wsadziłem je bez podcinania. Dopiero jak wsadzałem fabryczne xenony to musałem podciąć błotniki, także wydaje mi sie ze te z okrągłą wtyczką są troszke przystosowane do przed liftów.
powiem ci z doświadczenia że potem trza sie naszukać wtyczek poliftowych- tak aby tanio kupić![]()
Grucha21 (11-03-12)
no to ja się wypowiem odnośnie lamp Depo i TYC'e.
Miałem DEPO ponad 2 lata, od nowośći aż do dziś ( stan fatalny całego klosza, soczewka zmieniła barwę , klosz cały z pajęczyny był a chrom zmatowiał ) jakoś świecenia był masakryczny.
Dziś założyłem TYC'e od Czareckiego z forum, 320zł z wysyłką. Jakość piękna, świeci dużo lepiej i widać bardzo dużą rożnicę, błotników przycinać nie musiałem i polecam naprawdę Tyce niz inne badziewia. Najgorsze to te siłowniczki były a reszta poszło gładko według rozpiski. I lepiej zrobić to na kostki, niż tulejkami czy bezpośrednio pod kable co jest w środku, miałem duzo z tym roboty, bo poprzedni właściciel w jednej lampie poprowadził całą elektryke w środku lampy bez kostki ani niczego a w drugiej na tulejkach , co czesto wypalały mi bezpieczniki albo wypadały z gniazda. Dziś z głowy : ) z hidami 4300k śweci bajera, tyle z mojej strony, DEPO omijać szerokim łukiem.
The End ! She xing diao shou, man tiao guo hai wei jiu !
結束!蛇在鷹人眺三九胃郭海陰影
Dzisiaj ze znajomym byłem po lampy Depo do Golfa 3 i o dziwo klosz jest szklanyJakość wykonania bardzo dobra, po montażu mogę napisać jak świecą.
Mam nadzieje, ze dobry temat mimo, ze mam 8p to nie znalazłem nic odpowiedniego w tamtym dziale..
witam! krótka piłka: a3 8p 2,0TDI BKD, 2003.
lampy mam jak widać zwykłe. wkurza mnie ich wygląd, bo mimo polerki są "zamglone" co strasznie widać w nocy, w dzien zreszta też. dają ciepłe, żółte światło co też średnio mi sie podoba. chciałbym zamontować xenony, ale z tego co widze to chyba wszystkie na allegro są już w 'nowszym' kształcie i musiałbym zmienić na single frame, mache i inne rzeczy. istnieją xenony do mojego modelu w ogóle? i jak to jest z podłączeniem? zmiana kodowania czy nawet sterowników jest konieczna? i czy spryskiwacze sa niezbedne? bo to chyba tez laczy sie z wymiana zderzaka.
zdr\
Ostatnio edytowany przez szFFagier - 07-03-12 o 17:04
No i dalej ciągnę ten temat świateł znalazłem sklep internetowy gdzie są 2 rodzaje lamp bardzo podobne ale czym one się różnią ??
1.http://www.mapet-tuning.com/sklep/au...06-p-4299.html - te są jakieś "soczewkowe" ale o co w tym chodzi ??;/
2.http://www.mapet-tuning.com/sklep/au...16-p-4309.html
Urodziliśmy się i wychowaliśmy, w letniej mgle,
związani niespodzianką, naszych dni chwały.
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)