Integracja sklepu internetowego z Comarch ERP XL

Integracja sklepu internetowego  z systemem sprzedaży Comarch ERP XL umożliwia:

  • synchronizację produktów,
  • synchronizację zamówień,
  • automatyczne dodawanie kontrahentów,
  • przypisanie kontrahentów do odpowiedniej grupy,
  • możliwość wyboru grupy cenowej,
  • synchronizację magazynu,
  • i wiele innych możliwości dopasowanych do wymogów klienta

Sprawnie i szybko dodasz produkty z ERP XL do sklepu lub wystawisz fakturę oraz paragon w Comarch ERP XL, a dzięki integracji z magazynem zachowasz zawsze aktualne stany magazynowe.

Nasza autorski program do synchronizacji może obsłużyć kilka magazynów i jest dopasowany do wymagań i potrzeb klient.

To rozwiązanie stosujemy zarówno na platformie B2B, a także w sklepach internetowych. Nie ma znaczenia ile magazynów, sklepów, zamówień czy produktów posiadasz – nasze oprogramowanie poradzi sobie z każdą ilością danych przy jak najszybszym działaniu.
Posiadamy również aplikację mobilną, która zastępuję dedykowaną aplikację Comarchu. Nasza aplikacja jest synchronizowana z sklepem internetowym lub B2B oraz systemem ERP. Działa w trybie online, a także offline gdy nie ma dostępu do internetu.

Posiadasz Comarch ERP Optima? Dla niego również mamy rozwiązanie

Sprawnie i szybko dodasz produkty z Optimy do sklepu lub wystawisz fakturę oraz paragon w Comarch Optima, a dzięki integracji z magazynem zachowasz zawsze aktualne stany magazynowe.

Nasza autorski program do synchronizacji może obsłużyć kilka magazynów i jest dopasowany do wymagań i potrzeb klient.

To rozwiązanie stosujemy zarówno na platformie B2B, a także w sklepach internetowych. Nie ma znaczenia ile magazynów, sklepów, zamówień czy produktów posiadasz – nasze oprogramowanie poradzi sobie z każdą ilością danych przy jak najszybszym działaniu. Nie ingerujemy w program Comarch ERP.
Posiadamy również aplikację mobilną, która zastępuję dedykowane rozwiązanie Comarchu. Nasza aplikacja jest synchronizowana z sklepem internetowym lub B2B oraz systemem ERP. Działa w trybie online, a także offline gdy nie ma dostępu do internetu.

Posiadasz Comarch ERP XL? Dla niego również mamy rozwiązanie