Sprzedaj auto na Allegro Lokalnie i zyskaj 20 Monet do wydania na Allegro.pl?

AllegroLokalnie.pl to miejsce z najlepszymi okazjami, tworzone z myślą o ludziach takich jak Ty i ja. Tutaj łatwo znajdziemy, tanio kupimy i szybko sprzedamy każdy przedmiot – od długopisu po samochód, od rzeczy codziennych po unikaty.

 

 

 

Co do samochodów, to dzięki wspólnej promocji każdy użytkownik forum, który wystawi na sprzedaż swój samochód z pakietem Turbo lub Nitro otrzyma, aż 20 Monet (20 zł) do wydania na Allegro.pl.

Wystawiając pamiętaj jedynie o dodaniu hasła: [A3C] do tytułu oferty. Regulamin akcji znajdziesz na stronie: https://zobacz.allegrolokalnie.pl/sprzedaj-samochod-a3c

Dużym wyróżnikiem Allegro Lokalnie jest możliwość skontaktowania się ze sprzedawcą za pomocą czata, dzięki temu nie trzeba podawać swojego adresu email oraz numeru telefonu i w ten sposób przyjmować potencjalne oferty od zainteresowanych osób czy odpowiadać na pytania.
Każde ogłoszenie wystawione na Allegro Lokalnie jest również dostępne na Allegro.pl, z którego korzysta ponad 20 mln klientów.

Wystawienie auta na platformie jest proste i intuicyjne. Wystarczy użyć aplikacji mobilnej Allegro lub wejść na stronę https://allegrolokalnie.pl/ i przez znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk Wystaw, przejść do formularza wystawiania. Zaczynamy od dodania zdjęć pojazdu – max. 15 zdjęć. Po wpisaniu nazwy samochodu system automatycznie znajduje kategorię, która najlepiej pasuje do Twojego modelu. W ogłoszeniu należy określić stan przedmiotu (nowy, używany, uszkodzony), jego cenę oraz informację o tym, gdzie można zobaczyć i odebrać pojazd. Aby zwiększyć atrakcyjność ogłoszenia należy podać szczegółowe cechy takie jak rok produkcji, przebieg, pojemność silnika, kolor, wyposażenie, numer VIN itd.

W najbliższym czasie poinformujemy o kolejnych wspólnych promocjach.